Lucky Patcher
 Lucky Patcher

Lucky Patcher APK MOD v9.9.7 (En Son Sürüm) indir 2022

Lucky Patcher APK  Günümüzde akıllı telefonlara olan talep çok yüksek, yaşlılardan çocuklara kadar hepsinin gelişmiş işlevlere ve kullanışlılığa sahip bir telefonu var. Telif hakkı uygulamalarıyla ilgili sorunların bu kadar yüksek talep edilmesinden

Android Android Uygulama
5 ( 395 puan )
Fiyat: $0
İsim Lucky Patcher
Yapımcı Chelpus
Tür Uygulama
Boyut 9MB
Versiyon 9.9.7
MOD Premium
Orjinal Google Play
Lucky Patcher is the most famous version in the Lucky Patcher series of publisher
Mod Version 9.9.7
  • Bağımsız apk: oluşturulan paket adı: ru.sxbuIDfx.pFSOyagrF
  • Yükleyici apk: her yeni yükleme sürümüyle yeni bir rastgele paket adı oluşturur

Lucky Patcher APK Günümüzde akıllı telefonlara olan talep çok yüksek, yaşlılardan çocuklara kadar hepsinin gelişmiş işlevlere ve kullanışlılığa sahip bir telefonu var. Telif hakkı uygulamalarıyla ilgili sorunların bu kadar yüksek talep edilmesinden kaynaklanmaktadır. Kullanıcılar, kullanmaları gereken ancak tam olarak kilidini açmak için yeterli paraya sahip olmayan uygulamalarla hemen tanışmak zorunda kalacaklar. Bir yardımcı program uygulamasının çok üzülen reklamcılar tarafından kötüye kullanıldığı durumlar vardır. Bunlar birçok insanın ortak sorunlarıdır, ancak bunları çözmenin resmi bir yolu yoktur. Tek yol, kötü şeylerden kurtulmak için para harcamaktır ve bu, pek çok insanı yeterince ekonomik zorluktan mahrum bırakıyor gibi görünüyor.

lucky patcher apk indir modkiwi com 1

lucky patcher apk indir modkiwi com 2

 

Acil ihtiyaçtan, çözülmesi gereken ama asla radikal olmayan birçok farklı çözümü doğurdu. Bu çözümler bile kullanıcının cihazına zarar verme potansiyeline sahiptir. En önemli zararlardan biri, kullanıcıların kötü adamlardan bilgi alabilmesidir. Ayrıca, birçok kez daha zararlı ama hoş olmayan etkiler vardır. Kullanmakta olduğunuz uygulamadan reklamı kaldırmak, ancak bir kimlik avı programı yüklemek ve telefonunuz için reklam yığınını almak istiyorsunuz. Bu nedenle, kendiniz için yaygın olarak tanınan güvenilir ve akıllı bir uygulama seçmeniz gerekecektir.

 

Sen iyi bir adamsın ama yine de “kötü” bir araca ihtiyacın var

Bir süre önce bilgisayarda, bilgisayarda uygulanan birçok şeyin kilidini açmayı desteklediği için son derece ünlü Cheat Engine adlı bir araç vardı. Ancak daha sonra, araç o kadar ünlü ve yaygın hale geldi ki, bir oyun için ilk devre dışı bırakan hedef haline geldi. Günümüzde insanlar akıllı telefonları daha fazla

 

kullandığı için bu araca çok fazla ilgi gösterilmiyor. Artık insanlar Android akıllı telefonlarında birçok ücretsiz şeyin kilidini nasıl açacaklarıyla ilgileniyorlar. Lucky Patcher, topluluk tarafından güvenilen birçok “hile” uygulamasından biridir. Android çalıştıran tüm cihazlarda mükemmel çalıştığı için ve beklenmedik sorunlar varsa, üreticisi hataları hızla düzeltir ve kullanıcıya en iyi sürümü verir. Kullandıkları farklı telefonlara bağlıdır. Ancak bu uygulamayı kullanırken dikkat etmeniz gereken bir özellik de cihazın köklenmesini gerektirmesidir. Bu, kullanıcının “hackleme” becerisine sahip olmasını ve sistemle ilgili programları yüklemeye aşina olmasını gerektiren bir kilit açma işlemidir. Bu nedenle, becerilerinizi garanti etmiyorsanız, kendiniz yüklemek istiyorsanız, o zaman daha profesyonel isteyin. Kullananlar için kullanımı kolaydır, ancak yeni kullanıcılar zor bulacaktır.

Lucky Patcher en iyi seçimdir

Ancak, kendiniz kurmak istiyorsanız, sitemizde telefonun nasıl rootlanacağı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Köklendikten sonra, hemen kullanabilmek için bu programı ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Kullanmanız için size rehberlik edecek olsak da, bu bir hack programı olduğu için hala karşılaşacağınız bazı zorluklar var, bu yüzden arayüzü çok fazla önemsenmiyor. Ayrıca kullanım amacı ve stüdyonun hedeflediği nesne nedeniyle, mümkün olduğunca çok işlevin olabildiğince güzel olmaması için her şey entegre edilecektir. Yani siyah uygulamanın ana ekranına baktığınızda telefonunuza yüklediğiniz birçok uygulama ile birlikte listeleniyor. Çeşitli uygulamalarda uygulanabilecek işlevleri kolayca görebilmemiz için farklı renklerde sıralanacaklar.

Örneğin uygulamanız yeşil ise dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Teknik olarak, uygulamanın “doğrulama” ve çok yüksek ayarlama yeteneği vardır. Uygulama sistemine yüklenen reklamları kolayca kaldırabilecek, hatta üreticinin izin vermediği uygulamanın parametrelerini değiştirebileceksiniz. Eğer bu bir oyunsa, karakterin parasını, seviyesini ve becerilerini hackleyebilirsiniz. Pembe olarak sınıflandırılan uygulamalar için, üretici tüm işi yapmanıza izin verdiği için, neredeyse hiçbir ayar yapılmaz. Sarı olarak sınıflandırılan uygulamalar için, sdcard/luckypatcher adresini ziyaret ederek kolayca indirebileceğiniz ayrı bir paket. Ayrıca, Google’a ait oldukları için kaldırılması neredeyse imkansız olan bazı mavi uygulama türleri de vardır.

lucky patcher apk indir modkiwi com 3

Hile oyunu, reklamları kaldırın, uygulamalar için izinleri ayarlayın…

Genel olarak, Lucky Patcher’ın ana kullanımı, Google Play’de lisans satın almak zorunda kalan üreticilerin kullanabileceği uygulamaların ve oyunların kilidini açmaktır. Bu uygulama oldukça profesyoneldir çünkü bir hacker ekibi tarafından tasarlanmıştır. Ve tek bir dokunuşla ihtiyacınız olan hemen hemen her şeydir. Ancak bu uygulamayı ana Google sitelerinde bulamayacağınızı unutmayın. Yasadışı bir program olduğu için sadece cracking forumunda indirilebilir. Ayrıca, sadece 7 MB gibi son derece hafif bir kapasite ile birçok dili destekler. Ama küçük bir not var ki bu işlevi bozduğunuzda kapatmanız gereken bu aracı kullanabilirsiniz.

lucky patcher apk indir modkiwi com 4

Kilitli uygulamaların lisansını kaldırabileceğiniz zaman, uygulamanın sistemini doğrudan etkileyen güçlü işlevler de vardır. Bu, kullanıcılara elde etmek için çok paraya mal olan gelişmiş özellikler sunar. Veya örneğin lisanslanması gereken oyunlar hızlı ve ücretsiz olarak oynanabilir ve hatta sadece çok parası olan oyuncuların elde ettiği avantajlardan faydalanabilir. Örneğin, üreticinin oyuna yüklediği tüm reklamları kaldırın.

lucky patcher apk indir modkiwi com 5

Crack işlevinin yanı sıra uygulamaları daha bilimsel bir şekilde yönetmenize de yardımcı olur. Bilginiz olmadan zararlı izinleri değiştirecektir. Örneğin, kullanıcılarınızın gerektiğinde internete bağlanmasını yasaklayacak, istenmeyen miktarları kaybetmemek için uygulamanın otomatik mesaj göndermesini yasaklayacaktır. Ayrıca ilgili verilerin yedeklenmesine ve yedeklenmesine yardımcı olur, böylece her seferinde arama yapmanız gerekmez. Ayrıca, gizliliğinizi ihlal etmek istediğinde not alabileceğiniz ve kaldırabileceğiniz kötü amaçlı uygulamalara karşı da uyarır.


İndir (9MB)

Artık indirmeye hazırsınız Lucky Patcher ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Muhammetaly

Indirin cooook iyi yaaa

Yanıtla -

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir