Lucid Dream Adventure
Lucid Dream Adventure

Lucid Dream Adventure: Mystery v1.0.48 APK indir (En Son Sürüm) 2022


Lucid Dream Adventure: Mystery, oyuncuların Lucy'nin rüyalar dünyasına girme yolculuğunu takip edecekleri bir bulmaca oyunudur. Garip unsurlarla karşılaştığında annesini kurtarmak ve çeşitli zorlukların üstesinden gelmek istiyor. Aynı zamanda, çözmen

Android Android Macera Oyunları
4 ( 679 puan )
Fiyat: $0
İsim Lucid Dream Adventure
Yapımcı Dali Games: adventure games
Tür Macera Oyunları
Boyut 79M
Versiyon 1.0.48
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Lucid Dream Adventure is the most famous version in the Lucid Dream Adventure series of publisher Dali Games: adventure games
Mod Version 1.0.48

İndir (79M)

Lucid Dream Adventure: Mystery, oyuncuların Lucy’nin rüyalar dünyasına girme yolculuğunu takip edecekleri bir bulmaca oyunudur. Garip unsurlarla karşılaştığında annesini kurtarmak ve çeşitli zorlukların üstesinden gelmek istiyor. Aynı zamanda, çözmenin bir yolunu ve her seviyede gizlenmiş nesneleri kullanmanın birkaç yolunu bulmanız gerekecek tamamen farklı zorluklar vardır.

Lucid Rüya Macerası: Gizem

HAYALLER DÜNYASINA GİRİN

Lucid Dream Adventure: Mystery’deki ana karakter, Lucy adında tekerlekli sandalyede bir kızdır ve annesiyle birlikte yaşamaktadır. Ne yazık ki, annesinin bir hastalığı vardı ve durumu kötüleşti. Annesini kurtarmak ister ve ay ışığının aydınlattığı bir pencereye bir düş kapanı astıktan sonra tuhaf bir düş dünyasına taşınır. Daha sonra annesini bu dünyada kurtarmanın bir yolunu bulmak için yolculuğuna başlar.

Lucid Rüya Macerası: Gizem

Annesini kurtarmanın bir yolunu bulma yolculuğunda, üstesinden gelmenin bir yolunu bulmanız gereken birçok farklı bulmacanın üstesinden gelecektir ve bunlar herhangi bir nesnede ortaya çıkabilir. Aynı zamanda karakteri hareket ettirdiğinizde, istediğiniz nesne ile etkileşime girebileceğiniz simgeler göreceksiniz. Diğer birçok alana gitmek için gerekli ipuçlarını bulacak ve bunları bir listede toplayabileceksiniz.

GÖRDÜĞÜNÜZ BULMACALARI ÇÖZÜN

Lucid Dream Adventure: Mystery’de yaşayacağınız ilk seviye Lucy’nin odası olacak ve etrafınızdaki nesnelerle ilgili bilgileri öğrenmeye başlayacaksınız. Bu seviyenin çözmeniz gereken gizemi, odanızın penceresi kilitliyken rüya kapanı nasıl asacağınızdır. Ayrıca, etkileşime girdikçe koleksiyonunuza bazı öğeler ekleyebileceksiniz, böylece bunları gelecek bölümlerde kullanabileceksiniz.

Lucid Rüya Macerası: Gizem

Anahtarlar genellikle, gördüğünüz öğelerle etkileşime girdiğinizde görünür ve bunları seviyeyi çözmek için bir planın içine yerleştirirsiniz. Örneğin, bir anahtar almanız ve bir düş kapanına ihtiyacınız olacak ve anahtar, pencereyi açmanıza yardımcı olacaktır. Pencere çerçevesine astığınızda, ay ışığıyla aydınlanacak ve muhteşem bir manzara. Ama işler burada bitmiyor.

Lucid Rüya Macerası: Gizem

Öğeleri toplamanın yanı sıra, bundan tam olarak yararlanmak için bazen bazı öğelerin etkinleştirilmesi gerekir ve aktivasyonun yakın çevrede konumlandırılma şekli. Spesifik olarak, farklı renklerde düş kapanı daireleri bulacaksınız ve bu daireleri doğru renk sırasına sahip olacak şekilde döndürebilirsiniz. Doğru renk sırası Lucy’nin odasındaki saattedir ve renkleri doğru yere koyduğunuzda hayal dünyasına taşınırsınız.

Lucid Rüya Macerası: Gizem

OYUNCULARIN GÖZDEN GEÇİRMEYECEĞİ MİSTİK BİR DÜNYA

Lucid Dream Adventure: Mystery’nin mistik dünyasına girerken, çözmeniz gereken zorluklar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Aynı zamanda, Lucy’nin artık tekerlekli sandalyede olmadığını ve kendi başına hareket edebildiğini her zaman anlarsınız. Hayal dünyasını keşfetmek için farklı yerlere seyahat edebilir ve insan benzeri özelliklere sahip nesnelerle karşılaşabilir.

Bir Lucy’nin bulmaca yolculuğu, aşağıdakiler gibi birçok ilgi çekici yer sunar:

  • Lucy’nin gözleri önünde bir rüya dünyası güzelce açılır ve o, annesini kurtarmanın bir yolunu bulan kaşif olacaktır.
  • Bu yolculukta her zaman gördüğünüz nesnelerle etkileşime girerken tamamlamanız gereken zorluklar ve bulmacalar olacaktır.
  • Bazı temel öğeler, oyuncuların seviyede ilerlemesine yardımcı olmak için karakter koleksiyonunda kullanılabilecek ve saklanabilecek.
  • Bazı öğeler yalnızca doğru duruma ayarlandığında çalışır ve oyuncunun onu bulması zaman alacaktır.
  • Herhangi bir oyuncu, rüya dünyasına girerken ve insan özelliklerine sahip nesnelerle karşılaştığında tamamen etkilenecektir.


İndir (79M)

Artık indirmeye hazırsınız Lucid Dream Adventure ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir