Lovestruck Choose Your Romance
Lovestruck Choose Your Romance

Lovestruck v9.6 APK indir (Sınırsız Bilet/Kalp) 2022

Romantik ve sevgi dolu aşk hikayelerini keşfetmek ister misiniz? Cevabınız evet ise, harika ve büyüleyici aşk romanları koleksiyonuna hayran olmak için hemen bu oyuna katılmayı unutmayın. Burada erkek ve kadın olmak üzere 80'den fazla karakterle tanı

Android Android Simülasyon
4 ( 469 puan )
Fiyat: $0
İsim Lovestruck Choose Your Romance
Yapımcı Voltage Entertainment USA Inc
Tür Simülasyon
Boyut 65MB
Versiyon 9.6
MOD Sınırsız Bilet/Kalp/Hız Oyunu
Orjinal Google Play
Lovestruck Choose Your Romance is the most famous version in the Lovestruck Choose Your Romance series of publisher Voltage Entertainment USA Inc
Mod Version 9.6
Total installs 1,000,000+

Romantik ve sevgi dolu aşk hikayelerini keşfetmek ister misiniz? Cevabınız evet ise, harika ve büyüleyici aşk romanları koleksiyonuna hayran olmak için hemen bu oyuna katılmayı unutmayın. Burada erkek ve kadın olmak üzere 80’den fazla karakterle tanışacaksınız. Kendiniz için en heyecan verici içeriği seçin ve kendinizi bu karakterlere bırakın.

Lovestruck Romantizminizi Seçin

ROMANTİZM VE ÇEKİCİLİK DOLU BİR DÜNYANIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Lovestruck Seçin Romantizm’e gelirken, büyüleyici karakterler etrafında eğlence dolu bir şarap gecesinin tadını çıkaracaksınız. Bu heyecan verici bir müzik gecesi, oyunculara sevgilileriyle unutulmaz anlar yaşatıyor. Ayrıca ecstasy ve sağlığa zararlı bazı uyarıcıların kullanılmaması gibi istenmeyen tehlikelerden kaçınmanız da yardımcı olacaktır. Duygularınızı nasıl kontrol edeceğinizi bilmeli, her zaman, her yerde kendinize hakim olmalısınız.

Lovestruck Romantizminizi Seçin

BİRÇOK YABANCI İLE BİR GEZİ DENEYİMİ

Lovestruck Select Your Romance, sevgilinizle ünlü bir adada deniz yolculuğuna çıkmanız için size birçok fırsat sunacak. Ondan sonra bu adada mahsur kalırsınız ve anakara ile bağlantınız kalmaz. Burada insanlarla sohbet ederek ve birbiriniz hakkında daha çok şey öğrenerek eğlenebilirsiniz. Ek olarak, eve dönüş yolunuzu olabildiğince çabuk nasıl bulacağınızı düşünmeli ve bulmalısınız.

Lovestruck Romantizminizi Seçin

YUNAN TANRILARIYLA ROMANTİZMİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Yunan tanrılarının ve canavarlarının sevgisinden gelen büyü ve çekiciliği deneyimleyebileceksiniz. Romanın her bölümünde bu oyunda ünlü bir tanrının rolünü oynayacak ve onunla aşk hikayelerine dalacaksınız. Tatlı öpücükler, sıcak kucaklamalar gerçekçi bir şekilde tasvir edilir ve her oyuncuya sevginin sıcaklığını yayar. Dünyanın kaderi sadece küçük bir öpücükle hızla değişebilir. Bu komplodaki sevginin gücü kutsal ve değerlidir.

FARKLI AŞK İLİŞKİLERİNDE AŞK GALAKSİSİNİ KEŞFEDİN

Bu oyun, romantik aşk içinde uçsuz bucaksız evreni ve uçsuz bucaksız galaksiyi keşfetmenize izin verecek. Bu aşk ilişkisi uzun süredir ana karaktere bağlı. Mutlu ya da üzgün olduklarında her zaman birbirlerinin yanındadırlar ve aşkları çok büyük sonlarla kanıtlanmıştır.

Lovestruck Romantizminizi Seçin

HER KARAKTERİN KİŞİLİK VE ÖZELLİKLERİNİ İYİ TANIYIN

Lovestruck Select Your Romance, 80’den fazla yeni ve benzersiz karakter keşfetmenizi sağlayacak. Her hikayedeki her karakterin özel bir karakteri var ve her gün maruz kalacak ve onları tanıyacak ve onlarla konuşacaksınız. Oradan, her karakterin kişiliği ve tercihleri ​​hakkında daha fazla hissedecek ve anlayacaksınız. Onlar her zaman sevgiyi ön planda tutan romantik insanlardır. Gelin bu fantastik karakterlerin her birine daha yakından bakalım.

GÜZEL KARİKATÜR KARAKTERLERİYLE CANLI GRAFİKLER

Lovestruck Select Your Romance’daki karakterleri çizmenin yolu son derece modern ve yeni. Oyuncular, her bir farklı çizgi film karakterinin güzelliğine sahip olacak ve hayran kalacaklar. Tasarımlar inanılmaz derecede çeşitlidir, saç, yüz ve kostümlerden kopyalanamaz. Bu, birçok oyuncuyu heyecanlandıran ve tutkulu kılan yoğun bir çekim yarattı.

Lovestruck Romantizminizi Seçin

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncular, aşıkları ile romantik aşk hikayelerinin tadını en eğlenceli şekilde çıkarmanın rahatlığını yaşayacaklar.
  • Zararlı uyarıcıların kullanımını sınırlamanız gerekirken, büyüleyici kızlarınızın yanında alkol ve sıcak caz müziği dünyasını deneyimleyin.
  • Çevrenizdeki dünyanın canlı manzarasını keşfetmek için güzel ve uzak bir adaya yolculuğa çıkın.
  • Karakter görüntüleri benzersiz bir şekilde tasarlanmış ve çizilmiştir; yüzler çok farklı şekilde tanımlanır ve temsil edilir, bu da her bir karakteri ayırt etmenize olanak tanır.
  • İçsel benliği keşfedin ve her karakterin kişiliği ve özellikleri hakkında net ve düşünceli bir şekilde daha fazla bilgi edinin. Oradan, bu büyüleyici arsa kolayca fethedeceksiniz.


İndir (65MB)

Artık indirmeye hazırsınız Lovestruck Choose Your Romance ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir