Lovematch
Lovematch

Lovematch: Romance Choices v1.3.0 APK indir (Ücretsiz Satın Alma) 2022


Lovematch: Romance Choices size romantik aşk hikayeleri getiriyor ve siz ana karakter ve yönetmensiniz. Karakterinizle farklı durumlardan geçeceksiniz ve sonuç, seçimlerinize bağlı.

Android Android Simülasyon
5 ( 310 puan )
Fiyat: $0
İsim Lovematch
Yapımcı Gamesband LLC
Tür Simülasyon
Boyut 60M
Versiyon 1.3.0
MOD Ücretsiz Satın Alma
Orjinal Google Play
Lovematch is the most famous version in the Lovematch series of publisher Gamesband LLC
Mod Version 1.3.0
Total installs 5,000+
  • ücretsiz satın alma
  • Reklam görmeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.


İndir (60M)

Gerçek dünyada iletişim kurarken her zaman kendini beğenmiş biriysen, şimdi Lovematch sizi heyecan verici bir sanal dünyaya getiriyor. Burada her gün tanıştığınız garip karakterlerle birlikte yeni resimleriniz ile sürekli heyecanlanıyorsunuz. Buraya resmi olarak katılmadan önce, en iyi imajınızı kişiselleştirmenize ve oyuncunun size uygun olacağını düşündüğü hikayeyi seçmenize izin verilir.

Aşk Maçı: Romantik Seçimler Aşk Maçı: Romantik Seçimler

DIŞARIDA MUHTEŞEM İNŞA OLUN

Dünyaya açılmadan önce görünümünüzü parlatın ve büyük bir stil oluşturun. Jüt, kişisel profilinizi mümkün olduğunca benzersiz renginizle tamamlama adımı olarak adlandırılır. Burası oyuncunun farklı bir versiyonu olabilir veya gerçekten bu, kaba görünümün derinliklerinde olan kişidir. Lovematch size kıyafetinizi, renk düzeninizi ve hatta cinsiyetinizi değiştirme gücü verir. Kişiliğinizi güzel dövmelerle ifade edebilirsiniz.

HİKAYEYLE SEMPATİTLEŞİN

Katıldığınız her hikaye, sizi bu dünyaya bağlı tutacak benzersiz bir olay örgüsüne sahiptir. Uygunsa, onların hayatlarını daha iyi anlamak, empati kurmak ve kendilerini ve hayatın zorluklarını aşmalarına yardımcı olmak için komşular ve iş arkadaşlarınızla sohbetin içeriğine dalabilirsiniz. Mutlu sonla biten romantik bir aşk hikayesi veya bir şefin işi olabilir.

Aşk Maçı: Romantik Seçimler Aşk Maçı: Romantik Seçimler

Lovematch, duygularınızı doğrudan yüzünüzden ve ekranda belirmek üzere olan simgelerden ifade etmenizi sağlar. Hikâyeyi daha gerçek kılan da bu ve sohbetler daha da ileri gidiyor. Bu sayede oyuncular, komik durumlardan geçerken son derece yararlı ama aynı derecede eğlenceli olan yeni bir iletişim yolu hakkında insanlar hakkında daha fazla şey anlayabilirler.

KARAKTERLERLE UNUTMAYIN DENEYİM

Oyunun sınırsız maceralarına katılmaya hazır mısınız? Dostların gönlünü bir arada yaşamak, sevgilinizle lüks bir restoranda buluşmak, hatta rüya gibi bir düello yapmak da sergileniyor. Mutfakta siz ve iş arkadaşlarınız lezzetli yemekler hazırlıyorsunuz… Bununla da kalmayıp kütüphanede unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Aşk Maçı: Romantik Seçimler Aşk Maçı: Romantik Seçimler

– Heyecan verici hikayeler nedeniyle karakterlere bürünün.
– Hikayenizi seçin ve resminizi kişiselleştirin.
– Başka birinin hikayesine katılın ve rol oynayın.
– Gerçekleşen eylemler ve olaylarla duyguları ifade edin.
– Flört ve zorlu eğlence.


İndir (60M)

Artık indirmeye hazırsınız Lovematch ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir