Love Story Romance Games
Love Story Romance Games

Love Story Romance Games v2.0.5 APK indir (Sınırsız Elmas/Bilet) 2022


Love Story ® Romance Games, oyuncuların okumak ve keşfetmek için çeşitli hikayeler bulabileceği hikaye odaklı bir oyundur. Her birinin kendine özgü sorunları vardır, bu yüzden onları seçen ve çözen siz olacaksınız. Aynı zamanda, oyun arayüzünün kulla

Android Android Simülasyon
5 ( 178 puan )
Fiyat: $0
İsim Love Story Romance Games
Yapımcı Webelinx Games
Tür Simülasyon
Boyut 45M
Versiyon 2.0.5
MOD Sınırsız Elmas/Bilet
Orjinal Google Play
Love Story Romance Games is the most famous version in the Love Story Romance Games series of publisher Webelinx Games
Mod Version 2.0.5
Total installs 5,000,000+

İndir (45M)

Love Story ® Romance Games, oyuncuların okumak ve keşfetmek için çeşitli hikayeler bulabileceği hikaye odaklı bir oyundur. Her birinin kendine özgü sorunları vardır, bu yüzden onları seçen ve çözen siz olacaksınız. Aynı zamanda, oyun arayüzünün kullanımı da basittir, böylece kullanıcılar yeni bilgileri güncelleyebilir veya uygun buldukları hikayeleri seçebilirler. Şüphesiz, kaçıramayacağınız bir oyundur.

DENEYİM ETKİLEYİCİ HİKAYELER

Love Story ® Romance Games’i ilk kez deneyimlediğinizde, getirdiği arayüzden kesinlikle etkileneceksiniz. Pek çok farklı hikayeyi zahmetsizce gözlemleyeceksiniz. Oradan, istediğiniz herhangi bir hikayeyi deneyimlemeye başlayabilirsiniz. Ayrı bir dünyada bulunur, bu nedenle doğru başlangıç ​​noktasını seçmekle ilgilenmenize gerek kalmayacak. Ayrıca sekme türüne bağlı olarak daha kolay seçim yapabileceksiniz.

Uygulama, yeni bölümleri güncellemek için haftalık güncellemeler, okuduğunuz hikayeler ve diğer birçok kriter gibi hikayelerini farklı sekmelere bölecektir. Aynı zamanda, kendi yolunuzu deneyimlemek için kendinize bir hikaye bulabileceksiniz. Ayrıca etkileyici bir kapak fotoğrafı var, bu yüzden en etkileyici bulduğunuz hikayeyi seçmeniz gerekiyor. Bu heyecan verici bir yolculuğun başlangıcı olacak.

Aşk Hikayesi ® Romantik Oyunlar Aşk Hikayesi ® Romantik Oyunlar

SİZİN YOLUNDA DENEYİM HİKAYELERİ

Love Story ® Romance Games’de bir hikaye seçmeyi bitirdikten sonra, sunduğu hikaye içeriğini deneyimleme zamanı. Hiç kimse oyunun getirdiği eğlenceyi kaçırmak istemediği için karşınıza çıkan içeriği dikkatlice okuyacaksınız. Aynı zamanda seçimler yoluyla ortaya çıkacak sorunları çözerken oyunun gidişatına siz karar vereceksiniz. Seçim yapmak, hikaye merkezli oyun türünün karakteristiği haline geldi.

Sorunların ne zaman ortaya çıkacağını bilemezsiniz, bu nedenle hiçbir şey hazırlamanıza, hikayenin sizi neye götürdüğünü bilmenize gerek kalmaz. Bazen bu, daha makul seçimler yapmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda, seçim her zaman kolay zor bir konudur ve oyuncu uygun bir seçim yaptığında zorluk yaratır. Sizi seçim yapmaya zorlayan herhangi bir faktör olmayacak, böylece seviyenizi nasıl tamamlayacağınıza siz karar verebilirsiniz.

Aşk Hikayesi ® Romantik Oyunlar Aşk Hikayesi ® Romantik Oyunlar Aşk Hikayesi ® Romantik Oyunlar

HİKAYE SAYISI VE TÜR ÇEŞİTLİ

Love Story ® Romance Games’e başladığınızda, mutlaka yukarıda bahsedilen hikayelerden herhangi birini seçeceksiniz. Elbette farklı bir evrene ait olacaklar ve size heyecan verici deneyimler getirecekler. Farklı türlerde olacaklar, bu yüzden deneyimlerken size birçok duygu verecekler. Ayrıca bu oyunu hikaye severler için çekici kılan unsur güncellenen hikaye sayısıdır.

Uygulama, belirli bir süre içinde hangi hikayelerin güncellendiğini size bildirecektir. Bu nedenle, oyuncuların yeni hikayeleri güncellemek için uygulamaya yalnızca tam o anda erişmeleri gerekecek. Aynı zamanda, en sevdiğiniz hikayenin bir sonraki bölümünü bulmaktan daha iyi bir şey yoktur. Oradan, kendinizi çok türde hikayelerin dünyasına kaptırırken eğlenceli bir eğlence zamanı yaşayacaksınız.


İndir (45M)

Artık indirmeye hazırsınız Love Story Romance Games ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWebelinx Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir