Love Star
Love Star

Love Star v2.02 MOD APK (Sınırsız Yıldız, Bilet) indir 2022


Love Star, oyuncunun ve karakterin oyundaki birçok sorunu seçimler yoluyla aşacağı hikaye odaklı bir oyundur. Oyuncular bir ünlünün hayatını deneyimleyecek ve fethetmek için kendi hedeflerini bulacaklar. Aynı zamanda oyunda görebileceğiniz zorluklar

Android Android Simülasyon
5 ( 281 puan )
Fiyat: $0
İsim Love Star
Yapımcı Pocket Story
Tür Simülasyon
Boyut 150M
Versiyon 2.02
MOD Sınırsız Yıldız, Biletler
Orjinal Google Play
Love Star is the most famous version in the Love Star series of publisher Pocket Story
Mod Version 2.02
Total installs 100,000+
Yeterince sahip olmasanız bile yıldız ve bilet harcayabilirsiniz. Yıldızlarınız ve biletleriniz asla azalmayacak.

İndir (150M)

Love Star, oyuncunun ve karakterin oyundaki birçok sorunu seçimler yoluyla aşacağı hikaye odaklı bir oyundur. Oyuncular bir ünlünün hayatını deneyimleyecek ve fethetmek için kendi hedeflerini bulacaklar. Aynı zamanda oyunda görebileceğiniz zorluklar her zaman olacaktır. Böylece istediğiniz seçimleri yapabilecek ve hikayeyi mükemmel bir sona doğru geliştirebileceksiniz.

Aşk Yıldızı – Seçimler Hikayesi

REALITY TV’DE KATILIN

Love Star’da bir realite TV şovuna katılma ve önemli yerlere gitme şansına sahip olacaksınız. Programa katılan birçok kişi, birçok katılımcıyla tanışmayı dört gözle bekliyor ve bunların bir kısmı ünlü kişiler. Aynı zamanda, ana karakter ilişkiler kurmak için başkalarıyla etkileşime girebilir ve aşklarını bulmak için rakiplerle tanışabilir. Yani gerçekten de keşfetmeniz için pek çok yol sizi bekliyor.

Bu oyunun oynanışı, bir mesajlaşma uygulamasının basit bir arayüzüne sahip olduğunda farklı oyuncular tarafından tamamen erişilebilir. Bu nedenle bu öğelere erişmekte zorluk çekmeyeceksiniz ve karakterlerle etkileşime girdiğinizde bilgiler nihayetinde şeffaf bir şekilde sunulacak. Elbette bu tanıdık arayüze ilgi duyacaksınız ve bu oyunun sunduğu dünyanın içinde çok zaman geçireceksiniz.

Aşk Yıldızı – Seçimler Hikayesi Aşk Yıldızı – Seçimler Hikayesi

DİĞER KARAKTERLERLE ETKİLEŞİM

İşiniz yarışma programında neler olduğu ve ilişki kurduğunuz karakterler hakkında bilgi okumak olduğunda Love Star’a yaklaşmanız uzun sürmeyecek. Arayüzün yakınlığından dolayı diğer karakterlerin mesajlarını okurken büyüleneceksiniz. Bu nedenle sıkılmadan hikaye öğelerine odaklanan oyunlar için son derece uygundur ve bu oyunun içindeki sorunlara kendinizi kaptıracaksınız.

Oyuncular birçok farklı sorunla karşılaşacaklar ve bu da bu oyuna özel bir çekicilik getiriyor. Spesifik olarak, birçok karakterle tanışabilecek ve onlarla olan ilişkinizi geliştirebileceksiniz ve elbette işler sandığınız kadar kolay olmayacak çünkü bu oyunda her zaman rakipler olacak. Bu nedenle, bu sorunlarla başa çıkmak için seçimlerinizi yaparken her zaman dikkatli olacaksınız ve başlığın sonucuna isteklerinize göre kendiniz karar vereceksiniz.

Aşk Yıldızı – Seçimler Hikayesi Aşk Yıldızı – Seçimler Hikayesi Aşk Yıldızı – Seçimler Hikayesi

SORUN ÇÖZMEK İÇİN SEÇENEKLER SUNUN

Love Star’da oyunun kurgusunun zamanla gelişmesi için birçok farklı seçim yapacaksınız ve bu ayrıca belirli bir karaktere mesaj gönderdiğinizde de gereklidir. Bu seçimleri yaptığınızda ne olacağını bilemezsiniz. Yani oyuncunun merakını artıracak ve daha önce okuduklarınıza göre dikkatli düşüneceksiniz. Aynı zamanda, oyuncular genellikle arzularına göre seçimler yapacaklardır.

Ünlü olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemek için uygun gördükleri görüntüleri seçmek gibi oyuncuların deneyimleyebileceği yan etkinlikler olacak. Ayrıca, hikaye odaklı başlıklar için hayranlık uyandıran miktarda içerik bulacaksınız. Böylece oyuncular bu oyunu tamamlamak için zaman alacak ve bazen, ona olan sevginizden dolayı bu oyunu tekrar yaşamak isteyeceksiniz.


İndir (150M)

Artık indirmeye hazırsınız Love Star ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir