Love Sick
Love Sick

Love Sick v1.85.0 MOD APK (Sınırsız Para, Anahtar) indir 2022


Love Sick Mod APK, oyuncuların toplantılara katılmasına ve kendi hikayelerini başlatmasına izin veren ideal bir flört oyunudur.

Android Android Simülasyon
5 ( 982 puan )
Fiyat: $0
İsim Love Sick
Yapımcı SWAG MASHA
Tür Simülasyon
Boyut 55M
Versiyon 1.85.0
MOD Sınırsız Para, Anahtar
Orjinal Google Play
Love Sick is the most famous version in the Love Sick series of publisher SWAG MASHA
Mod Version 1.85.0
Total installs 10,000,000+
  • Elmaslar ve anahtarlar harcanmaz;
  • Reklamları görüntülemeden oyun oynarken (ana menüde değil) bedava elmaslar alabilirsiniz.


İndir (55M)

Love Sick, sahip olduğunuz ana karakterin romantik bir aşk hikayesini yaratır. Sanal dünya, hikayenizi benzersiz bir şekilde yazmanıza yardımcı olabilecek fantastik öğelerle doludur. Toplantılar, acil durumlar veya herhangi bir hikaye kafanızı karıştıracak. Bu nedenle, güzel bir yüze veya mükemmel bir stile sahip olmak, daha fazla izleyici çekmenize yardımcı olacaktır. Bu özel hayat; Valentine’s sürümü yayınlandığında her şeyi kontrol edeceksiniz!

Aşk Hastası: Aşk Hikayeleri Oyunları

YOLUNUZUN MÜKEMMEL KARAKTERİNİ OLUŞTURUN

Love Sick’in yarattığı eğlenceye katılabilmek için oyuncuların kendilerine mükemmel bir karakter oluşturmaları gerekiyor. İdeal tipin bu olurdu. Stil değiştikten sonra, sabit bir stil tanımlamanız gerekir. Bu, gelecekteki toplantılarda daimi seçiminiz olacaktır. Bu kendini eylem ve iletişimde gösterir. Doğru kıyafetler, sizi diğer kişinin gözünde daha çekici hale getirmeye de katkıda bulunur.

Flört etme becerileri, rakibi hızla yenmenize yardımcı olan önemli bir faktördür. Size mutluluk hissi veren konularla karşılaştığınızda, onlara hemen bağlanın ve işleri zorlaştırmayın. Onları isteklerinize göre ele alırsanız, hikayeler diyalogları nasıl değişecek? Tutumunuz nihai sonucu belirleyecektir.

FARKLI ÖNERİLEN İLİŞKİLERİ KEŞFEDİN

Love Sick’teki etkinliklerin çoğu, tanışmaya ve ilişkiler kurmaya yöneliktir. Toplantılar, maçınız hakkında farklı bilgiler öğrenmenizi sağlar. Temel kişilikler, eylemler ve kelimelerle temastan ortaya çıkar ve oyuncuları seçmek daha kolaydır. Nesne, onlarla birlikte olduğunuzda sizi mutlu hissettirecek. Ancak beklenmedik durumlar her şeyi alt üst edebilir.

Aşk Hastası: Aşk Hikayeleri Oyunları Aşk Hastası: Aşk Hikayeleri Oyunları

Oyunun zorluğu beklenmedik durumlarda yatar ve sizi engeller. Konularının veya geçmiş hikayelerinin ortaya çıkması, herhangi bir oyuncu için gerçeğe inanmayı zorlaştırır. Bunlar karşısında sakin kalabilmek için daha çok tanışmak ve katılımda usta rolünü yerine getirmek esastır. Buluşma listenizdeki kişi ideal tipinizle eşleşecek mi? Seni titreten nedir? Bu aktivite başladığında tüm gizemler çözülecek!

BİRÇOK KIZIN HEYECAN VERİCİ HİKAYELERİNİ DENEYİN

Herkesin kendi karakterlerini oluşturması ve Love Sick’i ana karakter olarak keşfetmesi için daha fazla fırsat yaratmanın yanı sıra sistem, deneyimlemek için herhangi bir hikayeyi seçmenize olanak tanır. Çoğunlukla tanıdık içerik etrafında inşa edilen bu hikayelerde çeşitli içerikler ve yüzlerce rahatsız edici durum ortaya çıkacak. Bununla birlikte, bu dizinin çekiciliği, ana rolü oynamanız ve rolünüzü iyi bir şekilde yerine getirmenizdir.

Öğrencilik hayatı, keşif faaliyetleri ya da zengin insanların evliliği gibi deneyimler yaşayabileceğiniz temel hikayeler. En tipik olanı, merkezi okullardaki vampirler ve öğrenciler arasındaki aşk içeriğidir. Evlilik hayatıyla ilgili hikayeler için, sistem onları öngörülemeyen durumlarla daha trajik hale getirecek.

EŞLEŞTİRME GÖREVİNİ ALIN VE HİKÂYENİZİ TAMAMLAYIN

Love Sick, oyuncuların parlaması ve yaratıcı olması için en iyi fırsatları yaratır. Sistemin size önereceği özel hikaye her zaman yeni ve heyecan verici bir duyguyu beraberinde getiriyor. Birçok zor durum ortak bir sonuca varılmasını gerektirir. Ancak, bu hikayeler sona erdiğinde ancak mutluluğun tadını çıkarabilir veya yenilgiyi kabul edebilirsiniz. Önünüzde hala birçok fırsat var ve hikaye ancak başardığınızda duracak. İnşa ettiğimiz tatlı ve romantik zamanın tadını çıkarın.

Aşk Hastası: Aşk Hikayeleri Oyunları Aşk Hastası: Aşk Hikayeleri Oyunları

ANA ÖZELLİKLER

  • Birçok insan arasındaki duygusal sorunları çözün, rol yapın ve heyecan verici eşleştirme görevlerini tamamlayın. Oyuncular birçok farklı duygu yaşar ve kendi ilişkileri vardır.
  • Farklı tarzlara sahip bir kızın imajını oluşturun. Tipik olarak kişilik, nazik, sağlam veya zayıf ve stil, tanıdıklarınızı belirleyecektir.
  • Buluşma, sohbet etme ve geçmiş anıları paylaşma gibi anlamlı etkinliklerle sistemin belirlediği mücadeleyi tamamlayın. Onları yapmak için bolca zamanın var.
  • Sistemin sunduğu hikayeleri deneyimleyin. Ayrıca, o ünlü hikayeye doğrudan katıldıklarında ve tamamlarken nasıl hissettiklerini bilebilirsiniz.
  • İlişkiniz iyi olduğunda daha fazlasını alın; öğrenip başarılı bir şekilde eşleştirdiğinizde daha anlamlı etkinlikler gerçekleşecektir. Yaşananlar tarihe kaydedilecek ve kaydedilecektir.


İndir (55M)

Artık indirmeye hazırsınız Love Sick ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir