Love Fantasy
Love Fantasy

Love Fantasy v2.1.6 MOD APK (Sınırsız Para/Elmas) indir 2022


Love Fantasy, kendi hikayenizi oluşturmanıza olanak tanır. Bu heyecan verici bir bulmaca oyunudur ve oyuncular kendilerini keşfedecek ve mükemmel görüntüyü oluşturacaktır. Kadınların oyunda iyi olduğu ama aşk olmadığı zaman bir insansın; hadi neşe bu

Android Android Bulmaca
5 ( 234 puan )
Fiyat: $0
İsim Love Fantasy
Yapımcı Long-WINd
Tür Bulmaca
Boyut 363MB
Versiyon 2.1.6
MOD Sınırsız Para/Elmas
Orjinal Google Play
Love Fantasy is the most famous version in the Love Fantasy series of publisher Long-WINd
Mod Version 2.1.6
Total installs 10,000,000+
MOD 1
  • Gerçek para ile ücretsiz satın alma.
  • Harcadıkça para artar!


İndir (363MB)

Love Fantasy, kendi hikayenizi oluşturmanıza olanak tanır. Bu heyecan verici bir bulmaca oyunudur ve oyuncular kendilerini keşfedecek ve mükemmel görüntüyü oluşturacaktır. Kadınların oyunda iyi olduğu ama aşk olmadığı zaman bir insansın; hadi neşe bulmak için bir erkekle çıkalım. Oyun, mükemmel aşk hikayesini inşa etmek için size kendi bağlamını verecektir.

Aşk Fantezi: Maç ve Hikayeler Aşk Fantezi: Maç ve Hikayeler

HAYATIN PARÇASINI BUL

Arkadaşça olmayan bir görünüme sahip bir kız olmadan önce, ona köylü kızı diyebilirsin. Çok nazik olmanıza rağmen, birileri sizi fark etmeyeli uzun zaman oldu. Görünüşünüzü değiştirmeye ve kendinizi güzel bir kıza dönüştürmeye kararlısınız. Love Fantasy, ortaya çıkan bulmacaları çözmenizi sağlayarak dileğinizi yerine getirecektir. Karşılık gelen puan sayısını elde etmek için üç taşı arka arkaya koyun.

Her turu geçtikten sonra, oyun tarafından size çeşitli aksesuarlar, takılar ve hatta kıyafetler verilecek. Bu özel teklif, kendinizi güvenle güzelleştirmenize ve daha mükemmel olmanıza yardımcı olur. Onunla birlikte gelen tüm moda kıyafetler ve aksesuarlar tamamen sizin; görünümünüzü geliştirmek için bunları güvenle kullanın. Amacınız hayatınızın bir parçasını bulmak.

Aşk Fantezi: Maç ve Hikayeler Aşk Fantezi: Maç ve Hikayeler

O ADAM HAKKINDA ÖĞRENİN

Resmi bir karar vermeden önce, eşiniz aracılığıyla da öğrenmeniz gerekir. Kişiliği, görünüşü ve içindeki gerçek kişi hakkında bilgi edinin. Özel bir özellik, oyunun o kişiyle ortak bir zemin bulmanıza yardımcı olmak için her iki kişiye de bazı önemli zorluklar sunmasıdır. Ve eğer doğru gelmiyorsa, bu ilişkiyi de reddedebilirsin. Oyun size bu evlilikte tam kontrol verecek.

Romantik buluşmalar yapmak, birbirinizi daha iyi tanımak için sohbet etmek aynı zamanda ondan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Hazırlanın, güzel kıyafetler giyin ve randevunuzda değerli iltifatlar bırakın. Daha spesifik olarak, en samimi önerileri almak için lütfen tüm arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza kendinizi tanıtın.

BİR BİLGİ KARARI VERİN

Gerçekten de ikiniz uzun bir ilişkiye hazırsınız; şimdi mutluluğa daldın. Bu mutluluk size yardımcı olacaktır ve partneriniz sizi her zaman sever, karşınızdakini daha çok sever. Özellikle Love Fantasy sizler için daha özel bağlantı durumları da yaratacaktır.

Aşk Fantezi: Maç ve Hikayeler Aşk Fantezi: Maç ve Hikayeler

Love Fantasy’de romantik aşk hikayeleri, mutlu anlar ve hatta zayıf zamanlar da yer alacak. Bu aynı zamanda iki yabancı arasındaki sevgiyi birleştirme oyunudur. İkinizin hayatı birçok zorlukla karşılaşacak ve gelin birlikte üstesinden gelelim. Oyun size her zaman patlamak için mutlu anlar verir.

– Bir araya gelmek için zorlukları fethedin.
– Güçlü bir ilişki kurun, zorlukların ve zorlukların üstesinden birlikte gelin.
– En iyi ödülleri almak için testler yapın.
– Kendinizi güzel ve sevimli bir prensese dönüştürün.
– Birlikte, engelleri bulun ve mutlu bir aileye sahip olmak için onları kaldırın.


İndir (363MB)

Artık indirmeye hazırsınız Love Fantasy ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir