Love Chat: Love Story Chapters
Love Chat: Love Story Chapters

Love Chat: Love Story Chapters v1.0.7 APK (Sınırsız Elmas) indir


Love Chat Mod APK, gerçek aşkınızla tanışmanızın ilgi çekici, etkileşimli hikayeleriyle bir randevuyu simüle eden heyecan verici bir aşk oyunudur.

Android Android Oyun
4 ( 714 puan )
Fiyat: $0
İsim Love Chat: Love Story Chapters
Yapımcı ZephyrMobile
Tür Oyun
Boyut 66.83 M
Versiyon 1.0.7
MOD Sınırsız Elmas
Orjinal Google Play
Love Chat: Love Story Chapters is the most famous version in the Love Chat: Love Story Chapters series of publisher ZephyrMobile
Mod Version 1.0.7

İndir (66.83 M)

Love Chat: Love Story Chapters MOD APK

Love Chat: Love Story Chapters MOD APK, aşkla karşılaşmak isteyenler için çekici bir çevrimiçi ilişki oyunudur. Oyuncular bir aşk ilişkisinde aşamalardan geçerler ve gerçek aşkla tanışana kadar karakter yaratımı için her şeyi hazırlarlar. Bu oyun, oyunculara, oyuncular ve onların özel meraklıları arasındaki aşk testindeki her türlü düşünceyi getirecektir.

Kolay oyun

Bu, çok fazla yöntem gerektirmeyen aşkla ilgili bir oyun olabilir ve bu, oyunun sağladığı aşk kaygılarından önce tercihlerinizle ilgili ipucunu seçmeniz gerektiği anlamına gelir. Aşkı tavsiye eden kaygıları ziyaret etmeden önce, görünüşünüzü değiştirmeniz gerekecek, gerçek aşkınızı keşfedin, gardırop ve eklentiler ve kozmetikler ile her şeyden yararlanın. Güzel bir görünüm oluşturmak ve bu karşı cinsten birçok nesneyi çekmek için yukarıdaki ürünleri kullanın.

love chat love story chapters 1 love chat love story chapters 2

Aşkı aramak için

Arkadaşınız, oyunun sunduğu önerilen soruya göre belirlenir, örneğin çevrimiçi oyunda bir çocuğun veya bir kadının fotoğrafı olup olmadığını sorar, göreviniz beğenip beğenmediğinizi seçmektir. bundan sonra oyun, cevabın hayır olması durumunda aşk resminin görüntüsünü beğenmeyi ve değiştirmeyi seçerseniz, diğer önerilen endişeleri yavaşça açar. Sevdiğiniz öğeyi seçtikten sonra, sonraki gününüz ikiniz için olacak, oyunun sunduğu alan tavsiyesinden önce sevdiğiniz bir flört alanı seçin.

Aşk hakkında bölüm

Aşk evresi her zaman pek çok farklı aşamaya ve keşfetme ve keşfetme isteği uyandıran birçok farklı duygu düzeyine sahiptir. Oyun çok sayıda çevrimiçi oyun bölümüyle birlikte gelir ve her bölüm aşk aşamasındayken iyi bilinen bir motif haline gelir, herhangi birinin aşk bölümünü seçmekte özgürsünüz, bu aşk bölümüne girdiğinizde ek olarak hem siz hem de başka bir kutlama arasındaki endişeleri ve konuşmaları hissedersiniz. Tüm aşk bölümünü deneyimleyin, kesinlikle aşık olduğunuzda düşüncelerin çoğunu hissedeceksiniz.

love chat love story chapters 3 love chat love story chapters 4

Grafikler ve ses efektleri

Resimler 3D olarak yapılır ve insanların hala gerçekçilik getiren dijital dünya aracılığıyla karakter simülasyonunu deneyimlemelerine yardımcı olmak için çeşitli ve güzel karakterler üretilir. Pürüzsüz, romantik ses dosyaları, seçtiğiniz her aşk parçasına kendinizi daha fazla kaptırmanızı sağlar.

Yepyeni oynanışla dolu ilginç aşk tavsiyesi sorularıyla bu, oyuncuları bir aşk ilişkisine girerken en özgün duyguların her aşamasından geçirecek bir aşk oyunu. Love Chat: Love Story Chapters MOD APK‘yı tercih edin.


İndir (66.83 M)

Artık indirmeye hazırsınız Love Chat: Love Story Chapters ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZephyrMobile

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir