Love Chat
Love Chat

Love Chat: Interactive Stories v2.26.295 APK indir (VIP Satın Alındı) 2022


Love Chat, insanlara harika bir hayat için sevdikleri her şeyi yapabilecekleri yetişkinlerin dünyasına yeni bir bakış açısı kazandıracak. Oyun, uygun diyaloğu seçerken yaratıcılığı teşvik etmek için mesajlaşmada görsel roman mekanizmasını tamamen uyg

Android Android Oyun
4 ( 532 puan )
Fiyat: $0
İsim Love Chat
Yapımcı Profitechnics
Tür Oyun
Boyut 78M
Versiyon 2.26.295
MOD VIP Satın Alındı
Orjinal Google Play
Love Chat is the most famous version in the Love Chat series of publisher Profitechnics
Mod Version 2.26.295
Total installs 10,000+

İndir (78M)

Love Chat, insanlara harika bir hayat için sevdikleri her şeyi yapabilecekleri yetişkinlerin dünyasına yeni bir bakış açısı kazandıracak. Oyun, uygun diyaloğu seçerken yaratıcılığı teşvik etmek için mesajlaşmada görsel roman mekanizmasını tamamen uygular. Pek çok karmaşık durum da sürekli olarak ortaya çıkacak ve onlara yeni bir kader yaşamanın ve tüm zevklerin tadını çıkarmanın en tazeleyici deneyimlerini vaat edecek.

Aşk Sohbeti: Etkileşimli Hikayeler Aşk Sohbeti: Etkileşimli Hikayeler

TAMAMEN YENİ BİR PROFİL OLUŞTURUN VE YENİ İNSANLARLA EŞLEŞTİRMEYE BAŞLAYIN

Love Chat’in içeriği ve oynanışı, oyuncular yeni bir dünyada kendi kurgusal karakterlerini temsil eden bir kullanıcı profili tasarladıkları için basittir. Ayrıca, tüm yaşamları veya ilerlemeleri, insanların ilişki kurmak için yeni insanlar aradığı bir flört uygulamasına dayanacaktır. Tabii ki, oyuncular uygulamalarını tasarlayabilir ve ardından yeni bir hayata başlamak için en çok ilgilendikleri kişi veya kişiyle eşleşebilir.

İSTENEN SONUCA ULAŞMAK İÇİN EŞLEŞTİRME SİSTEMİNİ FİLTRELEME

Oyundaki eşleştirme özelliği çok yönlüdür ve oyuncunun eğlenceli ve etkileyici sohbetler başlatması için yeni insanlar bulmasında faydalıdır. Filtreleme sistemi aracılığıyla ilişkileri ilerletmek için birçok insanı aynı anda eşleştirebilir, ardından her bir kişi için birçok ayrı senaryo oluşturabilirler. Her oyuncunun filtre sistemindeki seçimine bağlı olarak, istenen birçok sonuç her zaman görünecek ve onlara daha fazla pozitiflik için gereken rahatlığın çoğunu sağlayacaktır.

BENZERSİZ SEÇİM SİSTEMLERİYLE HER KİŞİYLE SOHBET

Seçim sistemi oyun boyunca önemli ve gerekli hale gelecek ve oyuncuyu bir ilişki başlatmak için tamamen ona bağımlı hale getirecek. Her konuşma veya mesajlaşma, oyuncuya iki farklı seçenek sunar ve yanıtların sonuçları, yavaş yavaş oyuncu için farklı bir kişilik oluşturabilir. Seçeneklerin tümü rakibin düşüncelerini etkiler, ancak oyuncu dikkatlerini başarılı bir şekilde yakalarsa birçok yeni senaryo açılacaktır.

Aşk Sohbeti: Etkileşimli Hikayeler Aşk Sohbeti: Etkileşimli Hikayeler

HER KARAKTER İLE LOVE-O-METRE’Yİ ARTIRIN

Oyuncunun yaklaşmaya karar verdiği her hedef, sohbetler yoluyla geliştirilmiş bir sevgi ilerleme çubuğuna sahip olacaktır. Ayrıca, en tatlı sözlerle karşı tarafta güçlü bir izlenim bırakmak için görünümlerine veya konuşma seviyelerine her zaman özen göstermelerini sağlar. Zamanla, oyuncular hikayeleri paylaşarak ve yeni aşamalara geçmek için sempati seviyesini artırmak için mükemmel bir fırsat aracılığıyla konular hakkında giderek daha fazla anlayacaklar.

HABER KAYNAĞINI KEŞFEDİN VE DAHA FAZLA KİŞİ TANIYIN

Uygulamanın en güzel yanı, oyuncuların çevrelerini keşfedebilmeleri, daha fazla insan tanıyabilmeleri, arkadaşlar edinebilmeleri ve yeni ilişkiler kurmak için doğrudan sohbet edebilmeleridir. Love Chat’in herhangi bir sınırı yoktur, ancak hedef ne kadar büyük olursa, ödüller ve riskler o kadar iyi olur, bu nedenle her yeni hedef, oyuncuların oyundan sonuna kadar zevk alması için her zaman yeni bir deneyim olacaktır. Ayrıca, oyuncular profil gönderme fotoğraflarına veya komik durum satırlarına dikkat ederek kendilerini ünlü yapabilirler.

ORTAKLARLA TANIŞIN VE İYİ ZAMAN GEÇİRİN

Duygular zirveye ulaştığında, oyuncular küçük randevular oluşturabilir ve çeşitli etkinliklerde birlikte vakit geçirebilir. Tarihler boyunca kendileri için bir dizi aktiviteye karar verebilirler ve daha özel bakış açıları açmak için en iyi zamanları birlikte geçirebilirler. Oyuncuların yeni kaderlerine kendileri karar verecek ve birçok yeni aktivite veya ortak maceralarını canlandıracak.

Love Chat, flört uygulamalarına dayalı olsa da, oynanışı mizahla doludur ve oyuncuların yetişkinlerin dünyalarını keşfetmesine olanak tanır. Kaderlerine karar verecekler ve yeni ilişkilere başlamak için sohbetlerden veya zengin kişilikleri olan insanlardan en iyi şekilde yararlanacaklar.

  • Yetişkinlerin zevkli dünyasını keşfederken oyuncuları muazzam bir eğlencenin içine çekmek için benzersiz ve büyüleyici bir interaktif hikaye.
  • İlgi çekici faktörlerle dolu onurlu insanlarla yeni sohbetler başlatmak için belirli bir kişiliğe veya türe odaklanmak için eşleştirme sistemini filtreleyin.
  • Büyüleyici senaryolar yaratan ve tatmin edici yeni ilerlemeler sunan benzersiz bir sohbet sistemi aracılığıyla herkesle etkileşim kurun.
  • Çevredeki yeni insanlarla tanışmak için haber akışını keşfedin veya en iyi hayatı yaşarken ve yeni hedefler öğrenirken ilişki çevrelerini genişletin.
  • Potansiyel ortaklarla çıkmak, önceden kararlaştırılan egzotik aktivitelerle birlikte harika zamanlar geçirmek ve hatta yakınlık çıtasını maksimuma çıkarmak.


İndir (78M)

Artık indirmeye hazırsınız Love Chat ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir