Love And Passion
Love And Passion

Love and Passion: Episodes v2.4.5 APK indir (Sınırsız Elmas) 2022


Love and Passion Mod APK, seçtiğiniz romantik bir aşk masalında ana karakterin rolünü üstlenebileceğiniz ücretsiz bir interaktif anlatı oyunudur.

Android Android Simülasyon
4 ( 558 puan )
Fiyat: $0
İsim Love and Passion
Yapımcı Nanobit com
Tür Simülasyon
Boyut 110M
Versiyon 2.4.5
MOD Sınırsız Elmas
Orjinal Google Play
Love and Passion is the most famous version in the Love and Passion series of publisher Nanobit com
Mod Version 2.4.5
Total installs 50,000+

İndir (110M)

Love and Passion: Episodes, oyuncuları Victoria İngiltere’sinde bir aşk hikayesine götürüyor. Pek çok ilginç ve benzersiz kurulumla, gerçeklikten kaçmak isteyenler için saatlerce enstrümantal eğlence sağlayacak. Onlar için güzel bir aşka sahip olmak gerçekten bu hayatı kurtardı. Oyuna gelirken, karakterinizi birçok farklı durumla etkileşime girecek şekilde kontrol edebilirsiniz. Hikayenizi dramatik hale getirebilir veya sorunsuz ve ilgisiz bir aşk ilişkisi yaşayabilirsiniz.

Aşk ve Tutku: Bölümler Aşk ve Tutku: Bölümler

UYGUN KARAKTER SEÇME

Love and Passion: Episodes dünyasına girerken, oyuncuların kendileri için bir görünüm tasarlamaları gerekecek. Kraliyet lüksüne sahip bir sarışın olmak ister misin? Ya da belki siyah tenli ve kıvırcık saçlı bir kız olmak ama güzel bir aşka sahip olmak istiyorsunuz. Sonuç olarak, tüm bunları seçmek size kalmış.

Bay Doğru’yu hızlı bir şekilde bulduğunuz zaman oyun güzel bir görünüme sahip oldukça kolay olabilir. Kötü bir başlangıçla, aradığınız aşk çok daha zor olabilir. Nasıl aşık olunacağına karar vermek size kalmış; Hayatının sonuna kadar yanında duracak son kişi gerçekten değerli olmalı.

OYUN SİZİN İÇİN BİRÇOK SON YARATIYOR

Bildiğiniz gibi Love and Passion: Episodes interaktif hikaye oyunu türüne aittir. Pek çok farklı durumu yazacak ve oyuncularının bunlarla nasıl başa çıkacaklarını seçmelerine izin verecek. Aşkta yanlış yol yoktur. Ancak tepkiniz iyi olmazsa birçok ideal sevgiliyi kaybedersiniz. Bu nedenle, herkese karşı nazik olmaya çalışın. Ayrıca bazı durumlarda nasıl düzgün davranılacağını da bilir. Belki yakında ideal sevgilinle tanışacaksın.

Aşk ve Tutku: Bölümler Aşk ve Tutku: Bölümler

KENDİNİZİN YAZDIĞI BİR ROMAN

Dürüst olmak gerekirse, bu roman zaten bir grup mükemmel film senaristi tarafından yazılmıştır. Öte yandan, geleceğiniz hakkında kendi kararlarınızı verebilmeniz için durumlar genişletilecektir. Yani bir anlamda kendi hikayenizin yazarısınız. Belirli oyunculara benzer olması mümkündür, ancak bu garanti edilemez. Alternatif olarak, son erkeğinizden memnun değilseniz, başka biriyle yeniden başlamakta özgürsünüz.

EN Pırıltılı ELBİSELER

Tabii ki ana karakter olmak için son günün en güzel kızı olmanız gerekecek. Yani bu hikaye boyunca son derece zengin hazır kostümler kullanmanıza izin verilecek. Oyuncular, en güzel olmak için saç stillerini, elbiseleri ve aksesuarları özgürce seçebilirler. Baştan çıkarıcı seksi bir tarza sahip bir kız veya lüks bir bayan olacaksın ama aynı zamanda sevimli bir prenses olacaksın. Kendi ilişkilerinizi kurmak için fiziksel avantajınızı kullanın.

Aşk ve Tutku: Bölümler

ANA ÖZELLİKLER

  • İnsanlığın en parlak kültürlerinden birinin tadını çıkarmak için Viktorya – İngiltere dönemine geri dönün
  • Karakterlerinizi rahat, güzel ve canlı yaratın
  • Bir durum seç ve kendi hikayeni yaz Kendi hikayeni yarat
  • Boş zamanlarınızda eğlendirmek için mobil bir roman
  • Bir rüya aşk ilişkisi kurun


İndir (110M)

Artık indirmeye hazırsınız Love and Passion ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNanobit com

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir