Lost Light
Lost Light

Lost Light v1.0 APK + OBB (Sınırsız Para) indir 2022


Lost Light, en iyi grafiklere sahip yeni bir atış aksiyon oyunudur. Oyuncular tehlikeli bölgelerde hayatta kalmaya çalışmak zorunda kalacaklar.

Android Android Aksiyon
4 ( 886 puan )
Fiyat: $0
İsim Lost Light
Yapımcı Netease Games Global
Tür Aksiyon
Boyut 2GB
Versiyon 1.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Lost Light is the most famous version in the Lost Light series of publisher Netease Games Global
Mod Version 1.0
Total installs 100,000+

İndir (2GB)

Şiddetli savaşlara katılmak ve güçlü silahlarla düşmanları vurmak istiyorsanız Lost Light tam size göre bir oyun. Eşsiz bir maliyet faktörüne sahip bu atış oyunu, oyunculara dramatik atış savaşları verir. Ayrıca iki farklı oyun modu ile oyun size heyecan dolu eğlenceli anlar yaşatacak. Bu, oyuncuların kendileri için doğru oyun modunu bulmalarına ve güzel bir deneyim yaşamalarına yardımcı olur. Gizli bilgileri toplamak için düşmanlarınızı takip etmeniz gerekiyor ve daha uzun süre hayatta kalabilirsiniz.

Kayıp Işık

KAYIP IŞIK HAKKINDA

Bu oyunda oyuncu, Ateşböceği ekibinin genç bir adamı rolünü üstlenecek ve elemenin arkasındaki kötü niyetli planları ortaya çıkarmaya çalışacak. Tehlikenin her zaman pusuya yattığı ve artık insan zaferinin olmadığı bir yerde savaşacaksınız. Oyunun kuralı, risk ne kadar yüksekse getiri de o kadar yüksek olmasıdır.

Erzak bulabilmek için yollarda gizlice dolaşabilir veya bir tabanca ile dışarı çıkıp cesur ganimeti yapabilirsiniz. Gücünüzü ve takım arkadaşlarınızı geliştirmek için, tüm düşman planlarını durdurmanıza yardımcı olacak silahları yükseltmeniz ve ticaret yapmanız gerekir. Kararlarınız savaşı ve hayatta kalma şansınızı etkileyecek, bu yüzden her durumda becerikli olmanız gerekiyor.

Kayıp Işık

GERÇEKÇİ SAVAŞLARDA HAYATTA KALMAYA ÇALIŞIN

Bölümlerin bağlamı fabrikalar, karanlık ormanlar, limanlar gibi kıyametin gazabıyla yok edilmiş yerlerdir;… Lost Light birçok tehlikeli tuzaklar düzenler, bu yüzden savaş alanındaki hiçbir küçük ayrıntıyı göz ardı etmemeli ve tetikte kalmalısınız. . Her kuytuyu keşfetmeye hazır olmak ve düşmanın planıyla başa çıkmak için savaşınızı buna göre planlamak için tamamen silahlanmış olsaydınız yardımcı olurdu. Oyunun görevlerini tamamlayın ve daha uzun süre hayatta kalmak için dövüş becerilerinizi geliştirin.

Kayıp Işık

BASİT TABANCA ÖZELLEŞTİRME

Silahlar oyunlarda vazgeçilmez bir silahtır. Bu nedenle Lost Light, oyunculara en gerçekçi atış deneyimini yaşatmak için dokudan dış yapıya kadar benzersiz bir çeşitli silah sistemi sağladı. Güçlü bir silah koleksiyonuna sahip olabilmek için silahları ve yeteneklerini optimize etmeniz gerekir.

DOĞRU STRATEJİYİ KULLANIN

Düşmanlarınızı kazanmak için her zaman şiddet kullanmıyorsunuz, ancak Lost Light’ta hayatta kalmanıza yardımcı olacak tahliye noktaları bulabilirsiniz. Ayrıca hızlı ekipman özelliğini kullanarak gerekli eşyaları basit ve hızlı bir şekilde toplayabilirsiniz. Ancak savaşta ölürseniz sahip olduğunuz her şeyi kaybedersiniz ve baştan başlarsınız.

Kayıp Işık

Haritalama, sığınağınızı savaşta önceden şekillendirmenize yardımcı olacaktır. Savaş enerjisini artırmanın yanı sıra vücudunuzu da buna göre ayarlamanız ve buna uygun bir strateji geliştirmeniz gerekiyor.

ÇEŞİTLİ SOSYAL ETKİLEŞİMLER

Diğer hayatta kalma oyunlarından farklı olarak Lost Light, oyuncuların savaşlarda ortaklıklarını seçmelerine ve en iyi kararları vermelerine olanak tanır. Örneğin, yenildikten sonra başka bir oyuncuya sizi kurtarması için yetki verebilirsiniz. Mobil ve PC oyuncuları, oyun olarak kolayca bağlanabilir veya daha çeşitli deneyimler için eşleşebilir.

Tahliyeden sonra, topladığınız ganimeti biriktirmek için tünellerin derinliklerinde sığınağınızı bulacaksınız. Büyük miktarda ganimet elde ettikten sonra, onu bir dükkana yükseltebilir ve kar elde etmek için ekonomik işlemler yapabilirsiniz.

Kayıp Işık

ANA ÖZELLİKLER

  • Fabrikalar, limanlar, yasak bölgeler gibi zorlu savaş alanlarını keşfedin…
  • Çekirdeksiz savaşlar: düşmanın planlarını bozmak için doğru taktikleri kullanın.
  • Platformlar arası oyun: oyuncuların PC veya mobil platformlarda oynamasına izin verir
  • Kendinizi kötü durumlara hazırlamak için savaşmadan önce bir harita yapın.
  • Çeşitli silahlar ve oyuncular, maksimum destek için parçaları özelleştirebilir.


İndir (2GB)

Artık indirmeye hazırsınız Lost Light ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNetease Games Global

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir