Lost Island
Lost Island

Lost Island: Blast Adventure v1.1.1008 MOD APK (Sınırsız Yaşam) indir 2022


Lost Island: Blast Adventure, daha fazla gizemi ve hazineyi ortaya çıkarmak için arkadaşlar veya şaşırtıcı alanlar edinirken oyuncuların adalarını yeniden inşa etmeleri için harika ve renkli bir macera sunuyor.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 648 puan )
Fiyat: $0
İsim Lost Island
Yapımcı Plarium Global Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 161MB
Versiyon 1.1.1008
MOD Sınırsız Yaşamlar
Orjinal Google Play
Lost Island is the most famous version in the Lost Island series of publisher Plarium Global Ltd
Mod Version 1.1.1008
Total installs 10,000,000+

İndir (161MB)

Lost Island, herkesi sevimli arkadaşlarla büyülü bir yolculuğa çıkarmak için dekoratif öğelerle birleştirilmiş bir bulmaca oyunudur. Her ada bölgesi geçmişten birçok hikaye içerir ve aynı zamanda oyuncunun güzelliğini geliştirmesi veya restore etmesi için önemli bir platformdur. Ayrıca, muhteşem aşk hikayesinin tadını çıkarabilir ve karakter gelişimlerine veya aşklarına dalarak en iyi zamanları yaşayabilirler.

Kayıp Ada: Patlama Macerası

ADANIN TEMELLERİNİ YENİLEMEYE BAŞLAYIN

Oyuncular Lost Island’a ilk geldiklerinde, en önemli şey, yenileme türünün birçok aşaması ve tanıdık mekanikleri aracılığıyla onu güzelliğine kavuşturmaktır. Bu, adadaki ana alanlarla başlar, daha sonra yavaş yavaş diğer bina türlerine genişler ve oyuncuya tadilat sırasında yapacakları şeyler verir. Harika olan şey, oyuncuların her birim için birçok benzersiz stil veya güzellik yaratabilmeleri ve bunları en parlak ve yaratıcı kombinasyona sahip olmak için kademeli olarak birleştirebilmeleridir.

Kayıp Ada: Patlama Macerası

RAHATLATICI VE EĞLENCELİ MAÇ-3 YAPMACALARI

Oyuncular adada herhangi bir şeyi yeniden inşa etmek istiyorlarsa, belirli puanları veya anahtarları almak için birçok ilginç 3’lü eşleştirme bulmacasından geçmeleri gerekir. Oyuncunun yeniden oluşturmak istediği içeriğe bağlı olarak, her şey anahtar gerektirir, bu da bulmacaları yolculukta daha etkili ve değerli kılar. Ayrıca, bulmacalar, herkesin mükemmel puanı almak veya gereksinimleri tamamlamak için eşleştirme becerilerini sergilemesi için birçok etkileyici ve dikkate değer gelişmeye sahiptir.

ÇEŞİTLİ HER ŞEYİ YENİLEMEK İÇİN MODELLER VE SEÇENEKLER

Her şeyi yenilerken, Lost Island, oyuncunun her şeye karar vermesi için mobilyalar, duvarlar ve daha fazlası gibi ayrı üçten fazla farklı seçeneğe sahip olacak. Her seçeneğin kendine özgü güzelliği vardır, böylece oyuncular her şeyi yenilemeye ve hatta uygun atmosferler tasarlamaya veya yaratmaya kendilerini kaptırabilirler. Gelecekte, daha fazla yeni içerik görünecek ve herkese en iyi deneyimi sunmak için yenilemeyi daha eğlenceli ve değerli hale getirecek.

Kayıp Ada: Patlama Macerası

GİZLİ HİKAYELERİ AÇMAK İÇİN ÇEŞİTLİ KARAKTERLERLE ETKİLEŞİM YAPIN

Hikayede ek karakterlerin ortaya çıkması adanın atmosferini önemli ölçüde iyileştirecek ve herkese daha ilginç hikayeler verecektir. Sadece tadilatın tamamlandığı belirli yerlerde takılırlar ve bazen oyunculara bazı problemlerde yardımcı olurlar veya güvenilir rehberlik ederler. İlginç bir şekilde, oyuncuların sürekli olarak bir şeyleri ilk elden keşfetmelerini veya deneyimlemelerini sağlamak için herkesin ilgi çekici ve sürükleyici geliştirme ile kendi hikayeleri vardır.

GİZEMLERİ BULMAK İÇİN GENİŞ ADAYI KEŞFEDİN

Lost Island, oyuncuların etrafı keşfetmeleri veya kayıp sırları aramaları için sonsuz olanaklara sahip geniş bir harita sunacak. Adanın derinliklerine indikçe daha garip şeyler ortaya çıkacak, ancak oyuncuya yeni arkadaşlar edinmek ve harika zaman geçirmek için mükemmel bir fırsat verin. Adayı keşfederken kaydettikleri ilerlemeye bağlı olarak, birçok yeni şey yavaş yavaş ortaya çıkacak ve adayı sonuna kadar geliştirmeleri için onlara daha etkileyici sürprizler verecek.

Kayıp Ada: Patlama Macerası

GÜZEL ETKİNLİKLERE VE ZORLUKLARA KATILIN

Etkinlikler veya zorluklar gibi ek içerikler, oyuncuların uzun bir aradan sonra olağan 3’lü eşleştirme bulmacalarında rahatlaması için en iyi şeydir. Etkinlikler her zaman herkesin deneyimini çeşitlendirmek için yeni mekanikler, ödüller ve kurallar gibi birçok yeni oyunla birlikte gelir. Tabii ki, birçok olağanüstü zorluk açılacak ve yeni bulmacalar veya mini oyunlarla karşılaştığında herkese yeni ve ferahlatıcı bir his verecektir.

Lost Island etkileyici bir oyundur çünkü hikayede, oynanışta ve herkesi eğlendirmek için ekstra aktivitelerde çok fazla potansiyele ve derinliğe sahiptir. Ayrıca, yenileme unsuru, insanlara hayat ve koşuşturma dolu bir ada tasarlamak için daha fazla fikir verdiği için çok önemlidir. Oyuncular ayrıca gizemli yolculukta daha heyecan verici hikayeler için keşfedebilir ve yeni karakterlerle arkadaş olabilir.

Kayıp Ada: Patlama Macerası

ÖZELLİKLERİ

  • Oyuncuların ada merkezinin derinliklerindeki gizli sırları keşfetmeleri ve ortaya çıkarmaları için olağanüstü faktörlerle dolu geniş bir ada.
  • Çoktan seçmeli seçeneklerle yeni stiller veya temalarla yeniden dekore edilecek sonsuz şey, ancak ilerlemek için gerekli para birimine mal olur.
  • Oyunu ve genel hikaye gelişimini daha iyi anlamak için etkileşim kuracak ve arka planlarını ortaya çıkaracak arkadaş canlısı karakterler.
  • Oyuncuların adayı geliştirirken sınırsız eğlencenin tadını çıkarması için alanlar, mini oyunlar, günlük görevler ve daha fazlası gibi muazzam içerik.
  • Büyüleyici içeriğin kilidini açmak için oyun potansiyellerini ve heyecan verici öğeleri genişletmek için gizemlerle dolu yeni arkadaşlarla tanışın.


İndir (161MB)

Artık indirmeye hazırsınız Lost Island ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPlarium Global Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir