LOST In BLUE
LOST In BLUE

LOST in BLUE v1.112.1 APK (Menü, Harita Hızı Çoklu) indir


LOST in Blue Mod APK'da, çeşitli doğal konumlarda mutant zombiler, milisler, vahşi hayvanlar vb. gibi zorlu engellere karşı mücadele edin. Bir uçak felaketinden kurtulduktan sonra bu garip adada tesisler ve konutlar inşa etmek kaynak gerektirir. Mümk

Android Android Macera
5 ( 490 puan )
Fiyat: $0
İsim LOST in BLUE
Yapımcı Volcano Force
Tür Macera
Boyut 940M
Versiyon 1.112.1
MOD Menü, Harita Hızı Çoklu
Orjinal Google Play
LOST in BLUE is the most famous version in the LOST in BLUE series of publisher Volcano Force
Mod Version 1.112.1
  • MENÜ MODU
  • Harita Hızı Çoklu [1-3]
Not: Oyunun kaynakları sunucu tarafından yönetilmektedir, bu nedenle diğer modlar imkansız görünmektedir. Hız özelliği de pek iyi çalışmıyor, ancak bunu ilginç bulabilirsiniz.

İndir (940M)

LOST in BLUE APK hakkında

LOST in BLUE Apk‘de MISSING’de tropik bir ormanın ortasında nihayetinde dayanmanız için size meydan okuyun. Bu oyun gerçekten korkutucu bir sahne ile başlıyor. Maalesef özel jete biniyorsunuz, düşüyor. Bir uçak motoru alev aldı ve kontrolden çıkıp nehre dalmasına neden oldu. Sıvıdan aldığınızda, şu anda durdurulamaz. Hayatta kalanları alın ve bu ıssız yerde yaşamaya başlayın. Sadece hayatta kalma masalında durmakla kalmıyor, aynı zamanda vahşi hayvanlarla da mücadele etmek istiyorsunuz. Kişinin kokusunu alırlar ve size saldırmaya çalışırlar. Şimdiye kadar, LOST in BLUE özellikleri Google Enjoy Store’da 10 milyondan fazla indirme topladı. Pek çok insan bu konuda harika yorumlar yapıyor ve 4.5/5 oyuncu olarak derecelendiriyor.

MAVİDE KAYIP

Öğeleri keşfedin ve bulun

Bir uçak kazasının ilk gününde, kesinlikle geçici yemekler ve kısa süreli konaklamalar bulamazsınız. Oyun sizden kesinlikle bir şeyler aramanızı isteyecektir. Jet doğruca nehre düştü, dibe batmış olması gereken pek çok şey vardı. Almak için sıvıya dalmak için ilkel bir şnorkel yapalım. Ne kadar çok şey alırsanız, o kadar iyi olursunuz. Vücudunuzda çok iyi bir etkiden mutlaka bir yara keşfedin. Önemli ürünleri depolamak için bir tıbbi sistemi keşfedin. İlk gün çok hızlı geçiyor, sonraki zamanlar daha gerekli ürünleri bulmak için çevreyi keşfediyor.

MAVİDE KAYIP

Sığınak inşa et

Neden sürekli toplanmak zorundasın? Bu nedenle, kurtarma personeli hemen tespit edip kurtarmanıza yardımcı olamaz. Güvenli bir cenneti kendi başınıza keşfetmek zorunda kalabilirsiniz. Orman içindeki yağışlar aşırı ateşe neden olur, böcek ısırıkları cildin morarmasına veya daha tehlikeli vahşi hayvanlara neden olur. Bir barınak sizi güvende ve rahat tutar. Duvar yüzeyini, çatıyı oluşturmak için ahşabı ve uçağın kalan parçalarını alın. Hayatın yavaş yavaş yörüngeye girmesini sağlamak için diğer birçok yararlı öğeyi ekleyin.

MAVİDE KAYIP

Çılgın canavarlarla savaşmak için silahları hazırlayın

Vahşi doğaya dayanmak istiyorsanız silahlar vazgeçilmezinizdir. Bu silahlar, uçağın envanterinde satılık ateşli silahlar olabilir. Ya da mutlaka maddi parçalarla kendin yapmalısın. Bir balta dilim odun hazırlayın, bu aslında yakıt için mutlak en çok istediğiniz kaynaktır. Ateş ışığı yaratıkları ve rahat barınakları uzaklaştırabilir. Kesinlikle dev bir boz ayının saldırısına uğramak istemezsiniz, ancak bu, oyunun elde edilebilecek zorluktur. Gerekli tüm şeyleri hazırlayın.


İndir (940M)

Artık indirmeye hazırsınız LOST in BLUE ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVolcano Force

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir