LOST In Blue
LOST In Blue

LOST in Blue v1.74.3 APK (Sınırsız Malzeme) indir 2022


Pilot olmak ister misin? Yoksa macerayı, sömürmeyi, keşfetmeyi seven biri misiniz? Göz ardı etmemeniz gereken bir öneri, LOST in Blue APK 'dır. Bu oyuna katıldığınızda sanal bir dünya yaşayacak, tarihi temalardan yararlanacak, hayatta kalmak için sav

Android Android Aksiyon
5 ( 266 puan )
Fiyat: $0
İsim LOST in Blue
Yapımcı Volcano Force
Tür Aksiyon
Boyut 600MB
Versiyon 1.59.0
MOD Sınırsız Malzeme
Orjinal Google Play
LOST in Blue is the most famous version in the LOST in Blue series of publisher Volcano Force
Mod Version 1.59.0

İndir (600MB)

Pilot olmak ister misin? Yoksa macerayı, sömürmeyi, keşfetmeyi seven biri misiniz? Göz ardı etmemeniz gereken bir öneri, LOST in Blue APK ‘dır. Bu oyuna katıldığınızda sanal bir dünya yaşayacak, tarihi temalardan yararlanacak, hayatta kalmak için savaşacak ve hayatları koruyacaksınız. Haydi bu oyunda sizi ne gibi büyüleyici şeylerin beklediğini keşfedelim!

HAYATTA KALMA HİKAYESİ, İLGİNÇ SAVAŞ

LOST in Blue, son derece mücadeleci, etkileyici hikayesiyle oyuncuları kendine çekiyor. Oyun, karakter okyanusa girdiğinde ve bir motor kazası geçirdiğinde gerçekleşir. Issız, uzak, tanıdık olmayan, ıssız bir yere gelmişlerdi. Oyuncular, hayatta kalmak için vahşi doğaya ve gizemli canavarlara uyum sağlama görevine sahip olacaklar. Hayatta kalmak için, oyuncular güçlerini nasıl geliştireceklerini ve gizlenen ve tehlikeli düşmanları nasıl yeneceklerini bilmelidirler.

Bir hayatta kalma unsuru oluşturmak, savaş, eylem ve durum çözmeyi birleştiren ana şeydir. Oyuncular, silahlar üreterek, savaş aletleri yaparak, yiyecek arayarak, hayvan yetiştirerek, ekin ekerek, anakaraya geri dönmenin bir yolunu bularak bu adadaki tüm gizemleri keşfetmelidir. Ve oyun sırasında ne kadar kullanışlı silahlar ve eşyalar olursa, zorluğun üstesinden gelmek için o kadar fazla fırsat olur.

HER SEVİYEDE BÜYÜYEN ÇEŞİTLİ ZORLUKLAR

LOST in Blue oyununu bir aksiyon oyununun yapımında oyuncular tarafından oldukça beğenilen, ancak gerçek hayatın deneyimsel oyunlarıyla dolu tutan bir faktör. Buradaki güzel şey, oyunun oyuncuların tropik orman, yağmur, fırtına, sel, yanardağ gibi birçok farklı zorlu çevre lokasyonunu keşfetmesine ve hayatta kalmanın bir yolunu bulmasına izin vermesidir… Aynı zamanda birçok vahşi canavarla savaşmak zorundasın, kendi etini yemek ister.

Oyun ayrıca içeriğin gizemi, korkusu ve dehşeti ile oyuncuları cezbeder. Oyunun ana görevi, oyuncunun hayatta kalması ve anakaraya geri dönmenin bir yolunu bulması gerektiğidir. Köpekbalıkları, köpekbalıkları gibi vahşi hayvanlardan korkunç deniz hayvanlarına kadar birçok zorlu ve tehlikeli böcek, adayı keşfetme yolunda sizi ziyaret ediyor. Bu nedenle, seviye ne kadar yüksek olursa, oyuncuların becerileri, hayatta kalma kabiliyetini, silah düzenini, onları yenmek için tuzakları kullanmasını, ganimeti almasını, anakaraya geri dönme görevini tamamlamasını gerektiren görevler o kadar karmaşıktır.

BİRLİK GÜCÜ İLERİ REKABET

Oyuncular, hayatta kalma görevlerine katılmanın ve düşmanları yenmenin yanı sıra savunma sistemleri, tuzaklar vb. inşa etmelidir. LOST in Blue ayrıca oyun boyunca birçok seçenek sunar. Örneğin, bir inşaatçı olmak, tüm gizemleri çözmek için bir maceracı olmak, bir savaşçı olmak vb.

Özellikle yoldaş bulma veya oyundaki diğer oyuncularla işbirliği yapma yeteneği. Bazı görevler, hayatın kırılgan olduğu zamanlarda kolayca üstesinden gelmenize, dayanışmayı artırmanıza da yardımcı olur. Bu nedenle, zorlu koşullar altında durumları deneyimlemeyi ve üstesinden gelmeyi sevenler için ideal bir oyundur.

LOST in Blue, hayatta kalma ve macerada gerçekçi deneyim unsurlarını birleştiren bir oyundur. Heyecan verici oyun, çeşitli görevler, akıllı taktikler, bu oyunu deneyimlediğinizde hissedeceğiniz duygulardır. Bu yüzden oyunu kaçırmayın ve denemek için indirin.


İndir (600MB)

Artık indirmeye hazırsınız LOST in Blue ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVolcano Force

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir