Lost Echo
Lost Echo

Lost Echo v4.0.1 APK MOD (Kilitsiz) indir 2022

Kız arkadaşın gözünün önünde kaybolduğunda ne düşünüyorsun? Çok kötü Kayıp Echo bu heyecan verici hikayeyi burada tekrar edecek ve ana karakter sizsiniz. Bu macera oyunu sizi beklenmedik ve bazen de hayal bile edilemeyen durumlara götürecektir. Ama b

Android Android Aksiyon
5 ( 72 puan )
Fiyat: $0
İsim Lost Echo
Yapımcı KickBack
Tür Aksiyon
Boyut 340MB
Versiyon 4.0.1
MOD Kilitsiz
Orjinal Google Play
Lost Echo is the most famous version in the Lost Echo series of publisher KickBack
Mod Version 4.0.1
Total installs 50,000+

Kız arkadaşın gözünün önünde kaybolduğunda ne düşünüyorsun? Çok kötü Kayıp Echo bu heyecan verici hikayeyi burada tekrar edecek ve ana karakter sizsiniz. Bu macera oyunu sizi beklenmedik ve bazen de hayal bile edilemeyen durumlara götürecektir. Ama bu davanın arkasında kimin olduğunu araştırırsanız yardımcı olur. Oyun size çok yardımcı olacak ve bu kurtarma görevinde harika bir erkek arkadaş olacak.

kayıp yankı

GİZEMLİ KAYBOLMA

Şans eseri bir karşılaşma sırasında kız arkadaşınız Chloe’nin gözünün önünde kaybolduğunu gördün. Her şeyi gördün ve şimdi çok acı ve umutsuzluk içindesin. Yolda ünlü bir polissiniz ve benzersiz görevleriniz var. Bu yüzden kesinlikle senden nefret eden çeteler var, bu yüzden suçu üstlenmek için bu fırsatı değerlendir. Kız arkadaşına olan yeteneğin ve sevginle bu davayı görmezden gelmeyeceksin.

kayıp yankı

Şimdi kız arkadaşın ortadan kaybolduğunda kalan izleri takip etmeli ve ipuçları için etrafa bakmalısın. Görünüşe göre benzersiz bir şey keşfetmişsin ve bu soruşturmada sana hizmet etmişsin. Lost Echo APK , bu görevlerde sizi her zaman destekler ve tüm potansiyelinizi gösterir. Kritik varsayımlarda bulunmanız ve ardından bu olayın arkasında hangi organizasyonun olduğunu anlamanız yardımcı olacaktır.

kayıp yankı

SONUNA KADAR ARAMA

Oyuncuların, bulmak için kalan izlerin yanı sıra olay yerindeki kanıtlara da güvenmeleri gerekir. Görünüşe göre kız arkadaşını kaçıran çeteyi geride bıraktığın izler sayesinde bulmuşsun. Dikkat çekici olan şey, kendi yeteneğiniz ve içsel deneyiminizle, saklandıkları binayı tespit etmiş olmanızdır. Ama mevcut durumla tek başımıza hareket etmemiz zor olacak.

kayıp yankı

Suç teşkil eden kanıtları bulmak için o bölgedeki polisle koordinasyon sağlamamız gerekiyor. O örgütün faaliyet gösterdiği gizli sığınağa gidiyorsunuz. Kız arkadaşınızın saatini kapının yanında buldunuz ve bu, izlediğiniz şeyin doğru olduğundan emin olmanıza yardımcı olabilir. Daha dikkat çekici bir özellik ise Lost Echo’nun tüm bu savaşlarda size her zaman eşlik etmesi ve gizemleri keşfetmenize olanak sağlaması.

SUÇLUYUN MASKELERİNİ ÇIKARMAK

Karşılaştığınız herkese saldırmak için biber gazı ve zehirli duman gibi silahlar ve silahlar kullanırsanız yardımcı olur. Lost Echo ayrıca acil durumlarda size yardımcı olacak bir harita da verir. Heyecan verici olan şey, suçlayıcı delillerin her zaman elimizde olması ve bu da size bir avantaj sağlayacaktır. Kız arkadaşımızı yanlış yerden kurtarmak için tüm gücü sadece biz kavrayabilir ve muhteşem bir zafer kazanabiliriz.

kayıp yankı

Lost Echo, güvenmeniz ve akıllı çözümler geliştirmeniz için her zaman tuhaf durumlar yaratır. Ayrıca biliyorsunuz ki bu hikayede ölürseniz ondan sonra bir kaybolma olduğunu kimse bilmeyecek. Gerçeğin gerçeğini bulmak için elinizden gelen her şeyi yapsaydınız bu yardımcı olurdu. Oyun bu macerada size her zaman eşlik ediyor, en iyi dövüş yeteneğine sahip bir kahraman olun.

ÖZELLİKLERİ

  • Bu komik hikaye bizi birçok farklı duruma getirecek ve hiç beklemeyeceksiniz.
  • Özel bir özellik, oyuncuların gizemli kişiyi bulmak için kalan izleri kullanmaları gerektiğidir.
  • Bu hikayede gizli bir köşe olup olmadığını sadece siz sömürebilirsiniz.
  • Bu durumda kendinizi savunmak ve düşmanı alt etmek için silahlar ve benzersiz silahlar kullanın.
  • Önemli ipuçlarından sonuna kadar takip etmek ve bu soruşturma için özel kanıtlar oluşturmak için özetlemek.


İndir (340MB)

Artık indirmeye hazırsınız Lost Echo ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKickBack

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir