Los Angeles Crimes
Los Angeles Crimes

Los Angeles Crimes v1.6 Beta APK + MOD (Sınırsız Cephane) indir 2022


Her zamanki rol yapma oyunlarından sıkıldıysanız, bu oyun kesinlikle sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Los Angeles Crimes, sokaklarda dolaşan bir şehir avcısı olmanızı sağlayan devasa bir açık dünyayla size yeni bir soluk getiriyor. İyi bir niş

Android Android Aksiyon
4 ( 390 puan )
Fiyat: $0
İsim Los Angeles Crimes
Yapımcı Mohammad Alizade
Tür Aksiyon
Boyut 31M
Versiyon v1.6 Beta
MOD Sınırsız Cephane
Orjinal Google Play
Los Angeles Crimes is the most famous version in the Los Angeles Crimes series of publisher Mohammad Alizade
Mod Version v1.6 Beta

İndir (31M)

Her zamanki rol yapma oyunlarından sıkıldıysanız, bu oyun kesinlikle sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Los Angeles Crimes, sokaklarda dolaşan bir şehir avcısı olmanızı sağlayan devasa bir açık dünyayla size yeni bir soluk getiriyor. İyi bir nişancı rolünü oynayın ve yok etmek için “avı” bulun; keşfetmeniz gereken birçok şey var; onlar büyüleyici.

Los Angeles Suçları

SİYAH BİR SOSYAL ADAM İÇİN DÖNÜŞTÜRÜLDÜ

Los Angeles Crimes’da çılgın ve meydan okuyan bir gangstere dönüşüyorsun. Burada istediğiniz en çılgın şeyleri yapabilir, araba sürebilir ve şehrin huzurunu bozabilir, düşmanları avlayabilir ve sonsuz açık dünyayı keşfedebilirsiniz.

Los Angeles Suçları

AÇIK DÜNYAYI KEŞFEDİN

Hiç Los Angeles Crimes kadar çılgın bir oyun gördünüz mü? İyi dekore edilmiş ve güzel mekanlara sahip açık dünya, ancak tozlu ve uzakların güzelliği. Bu şehirde, herhangi bir arabada çılgın kovalamacalar yaparak, sizi kimse durdurmadan veya rahatsız etmeden seyahat edebilirsiniz. Görevdeyken her şeyi yapabilir ve her yere gidebilirsiniz; maceranıza dikkatsizce başlamak için herhangi bir araca bile atlayabilirsiniz. Üçüncü şahıs bakış açısıyla, kendinize iyi bir görünüm seçin, böylece her şeyi sınırsız olarak görebilirsiniz.

Los Angeles Suçları

OPSİYONEL KARAKTER

Yeni başlayanlar için karakterinizi cinsiyetinize, şeklinize ve ne istediğinize göre seçebilirsiniz. İlk birkaç görev boyunca, yeni oyuncuya hediye olarak size bazı silahlar verilecek. Ardından, düşmanı en taze şekilde avlayabilmek için çok sayıda silah ve ekipman toplayın.

Los Angeles Suçları

YÜKSEK KALİTE GRAFİK ETKİLERİ

Bu açık dünyanın yadsınamaz güzelliğinin yanı sıra görsel efektler de hayran kalmanızı sağlayacak. Karakterlerin hareketleri ve jestleri her ayrıntıda nefes kesici güzellikte ve canlıdır. Oyundaki ferahlığı tatmin edebilmeniz için aksiyon detayları özenle anlatılmış; Oyuncunun psikolojisini yakalamanın bu unsuru, oyun rekorunu oyuncuların kalbinde büyük bir artı haline getirdi.

Los Angeles Suçları

HEYECAN VERİCİ BİR HAYAT

Bu oyundaki işin sadece kovalamak ve ateş etmek olduğunu mu düşündün? Hayır, birinci sınıf bir gangsterin hayatı bu kadar mülayim olmazdı. Sadece yok etme görevini aldığınızda yola çıkabilir ve çılgınca arama ve yok etme yoluna gidebilirsiniz. Los Angeles Crimes, birçok farklı türde rol oynamanıza izin verdiğinden, bu oyunun en büyük cazibesi olarak kabul edilebilir.

Uçak modunda ağır sporlar yapabilir, araba ve hatta uçak kullanabilir, zombileri öldürebilir ve arkadaşlarınızla dünyayı kurtarabilirsiniz. Hiçbir fi imkansız değildir ve keşfetmek için şimdi katılmadığınız sürece daha ne kadar sürprizin sizi beklediğini hayal bile edemezsiniz.

Ancak dikkatli olun çünkü her an bir gizli nişancı tarafından yok edilebilirsiniz, akıllıca stratejilere sahip olabilirsiniz ama yine de istediğiniz gibi deli olabilirsiniz. Gerçeğe yakın grafikler, her harekette sizi tam anlamıyla neşelendirecek. Los Angeles Crimes ile klas bir gangster olarak çeşitli ve güzel dünyanın tadını çıkarın.


İndir (31M)

Artık indirmeye hazırsınız Los Angeles Crimes ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir