Lords Mobile
Lords Mobile

Lords Mobile v2.82 APK + MOD indir (Otomatik Savaş/VIP Kilidi Açık) 2022


Ülkesini her savaşta zafere taşıyabilecek ve bağımsız olabilecek bir tanrı, bir general olma hayalinizi gerçekleştirmek ister misiniz? Gerçek imparator düştükten sonra ulusları yeniden inşa edip birleştirebilecek bir kahramansın. Yeni dünyanıza hemen

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 791 puan )
Fiyat: $0
İsim Lords Mobile
Yapımcı İGG
Tür Strateji Oyunları
Boyut 311MB
Versiyon 2.82
MOD Otomatik Savaş/VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Lords Mobile is the most famous version in the Lords Mobile series of publisher IGG.COM
Mod Version 2.82


İndir (311MB)

Ülkesini her savaşta zafere taşıyabilecek ve bağımsız olabilecek bir tanrı, bir general olma hayalinizi gerçekleştirmek ister misiniz? Gerçek imparator düştükten sonra ulusları yeniden inşa edip birleştirebilecek bir kahramansın. Yeni dünyanıza hemen şimdi başlayın, Lords Mobile: Kingdom Wars’ı hızlıca yüklemeden artık tereddüt etmeyin. Bu, günümüzde viral bir oyundur ve birçok insan tarafından oynaması sevilir.

lords mobile tower defense 1

YENİ ÜLKENİZİ TANITIN

Lords Mobile’a katıldığınızda, güzel krallıkların dünyasında kaybolur ve orada bir kahraman olursunuz. Savaş sırasında imparatorun gerçekten direnemediği ve ayrıldığı açıkça ortaya çıktı. Bu arada, dünyayı kurtarabilecek ve birleşik bir bedende krallıklar kurabilecek bir kahramana ihtiyaç vardır. Birçok farklı yer, ortam ve pozisyondan kahraman seçme ve bulma hakkına sahipsiniz. Deniz kızları, cüceler, uzun boylu insanlar, robotlar olmak gibi… ve orduda bir ekip oluşturmak gibi. Bu büyülü dünyada, sizin için yeni bir evren yaratmak için kahramanca savaşın ve düşmanları fethedin.

lords mobile apk indir modkiwi com 2

KURUN, ÜLKENİZİ OLUŞTURUN

Bu dünyaya gelirken sadece savaşmakla kalmayacak, aynı zamanda devasa binalar inşa etmeyi, insanların faaliyetleri için fabrikalar kurmayı veya gizli bir ordu üssü kurmayı ve onları titizlikle eğitmeyi de bilmeniz gerekiyor. Ayrıca görevleri her zaman iyi yapan ve tamamlayan kahramanlarınız ödüllendirilecek ve terfi ettirilecektir. Oradan, Krallığınızı yeni bir gelişmeye koyun ve her zamankinden daha müreffeh olabilir.

lords mobile apk indir modkiwi com 3

CEZA TAKIMI KOMBİNASYONU

Lords Mobile’da birlikleri nasıl etkili ve yeterli şekilde kullanacağınızı ve toplayacağınızı öğrenmelisiniz. Farklı tipteki birlikler ve oluşumlar arasından seçim yapma hakkına sahipsiniz. Lords Mobile oyununda istediğiniz gibi savaşabilirsiniz. Elbette birlikleriniz için bir amaç, farklı bir dövüş tarzı belirlemelisiniz. Ayrıca düşmanı hızla yok edecek yenilikçi savaş politikaları ve planları düşünür ve yaratırsınız. Takımınızın avantajlarından yararlanın, uygun kahramanlarla bir araya gelerek düşmanla cesurca yüzleşin ve hızla zafer kazanın.

lords mobile apk indir modkiwi com 4

BU GÜZEL ÜLKEDE GÜÇLÜ BİR KAHRAMAN EKİP OLUŞTURMAK

Bu güzel ülkede her zaman seni bekleyen cesur, güçlü ve dirençli kahramanlar var. Düşmanla tüm cephelerde savaşlara katılmak için 5 ila 6 kişilik güçlü bir kuvvet yaratırsınız. En sağlıklı ve katılma olasılığı en yüksek olanı seçmek için kendi kampanyanızı oluşturmanız yardımcı olacaktır. Bunu seçtikten sonra, özellikle kendi içlerinde düşmanı kovmak ve krallığınıza zafer kazandırmak gibi asil bir görev taşıdıklarını, kendilerini kanıtlama ve fethetme fırsatına sahip olmalarına izin vermeliler, büyük generaller olmaktan gurur duyuyorlar.

lords mobile apk indir modkiwi com 5

MÜTTEFİKLERLE BAĞLANTI

Bir ordu kurmanın yanı sıra krallığınıza iyi sonuçlar getirmenin başka yolları da var. Müttefiklerinizle bir loncaya katılarak değiş tokuş yapma, öğrenme, askeri bilginizi geliştirme ve en çok düşmanı kazanmak ve onlarla savaşmak için bir araya gelmek için mükemmel bir strateji oluşturma fırsatına sahip olmak. Ayrıca, o törenleri kazanmak ve kazanmak için bu maçlara katılarak birçok harika etkinliği fethetme fırsatınız da var. Savaşlar, Loncalar, Karanlık İstilalar vb. gibi bu farklı olaylar

SÜPER SEVİMLİ KARİKATÜR KARAKTERLERİ

Bu güzel animasyonlu ekranlara sahip bir çizgi film oyunudur ve size çok fazla heyecan ve cazibe verir. Burada, düşmanlarla savaşırken sizi farklı iniş çıkışlarla yaratan yeni bir dünya keşfedecek ve deneyimleyeceksiniz. Üretici, bu oyunu insanlardan sahnelere kadar oyunu göz alıcı hale getiren ve daha fazla ilham veren 3D şekillerde tasarladı. Ayrıca kahramanların yeteneklerini ve güçlerini sihirli bir şekilde kullanmalarını izleme şansına da sahipsiniz. Bu oyuna katılırken sizi şaşırtan şeylerden biri, dünya çapında milyonlarca insanla savaşabilmeniz, onları yenebilmeniz ve yok edebilmeniz, krallığınızın özgürlüğünü alabilmenizdir. Son olarak, Lords Mobile’ı şimdi yükleyin! Her zaman yeni ve heyecan verici şeyler sizi bekliyor.


İndir (311MB)

Artık indirmeye hazırsınız Lords Mobile ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir