Loop Maker Pro
Loop Maker Pro

Loop Maker Pro v1.11 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Müzik için güçlü bir tutkunuz varsa ve kendi melodilerinizi yaratmak istiyorsanız, bu kesinlikle uygulamadır. Müziğin hayatın nefesine benzetilmesi doğal değildir; yoğun çalışma saatlerinden sonra sizin için ilham verir ve baskıyı hafifletir. Sadece

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 476 puan )
Fiyat: $0
İsim Loop Maker Pro
Yapımcı Gismart
Tür Müzik ve Ses
Boyut 64M
Versiyon 1.11
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Loop Maker Pro is the most famous version in the Loop Maker Pro series of publisher Gismart
Mod Version 1.11
Total installs 1,000,000+

Müzik için güçlü bir tutkunuz varsa ve kendi melodilerinizi yaratmak istiyorsanız, bu kesinlikle uygulamadır. Müziğin hayatın nefesine benzetilmesi doğal değildir; yoğun çalışma saatlerinden sonra sizin için ilham verir ve baskıyı hafifletir. Sadece Loop Maker Pro – Music Maker’da kendinizi canlı alana kaptırmadan ne bekliyorsunuz.

Loop Maker Pro - Müzik Oluşturucu Loop Maker Pro - Müzik Oluşturucu

TARZINIZDA KENDİ MÜZİĞİNİZİ YARATIN

Müziğin sınırı yoktur, bu yüzden kalbinizden gelen sesler yaratmak için düşüncelerinizi ve fikirlerinizi kullanmaktan çekinmeyin. Uygulama, fikir üretmeyi ve yaratıcılığınızı kullanmayı öğreneceğiniz müzik yaratmanın tüm adımlarında size rehberlik edecek ve destekleyecektir. Göz alıcı ve kullanımı kolay bir arayüzle tasarlanan, sadece tuşlara dokunup kendi müziğinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Kendi melodilerinizi bestelemeniz aynı zamanda düşünce ve müzik zevkinizin gelişmesine de katkı sağlayacaktır.

PROFESYONEL DJ OLUN VE KALABALIĞI KONTROL EDİN

Loop Maker Pro – Music Maker, kullanıcı deneyimini geliştirmek için benzersiz özellikleri ve teklifleriyle sizi sürekli şaşırtıyor. Sadece müzik yapmakla kalmıyor, aynı zamanda DJ olma ve ritim ile canlı efektte olma fırsatına sahip oluyorsunuz, aynı zamanda her notayı gönderiyorsunuz. Ancak bunu yapmak için en detaylı notlarla çalışmanız ve ardından daha karmaşık notlarla seviyeyi yükseltmeniz gerekir. Harika bir DJ’e dönüşmeniz için kritik faktörlerden biri de dinleyicileri cezbedecek benzersiz bir hedef ve stil belirlemektir.

Loop Maker Pro - Müzik Oluşturucu Loop Maker Pro - Müzik Oluşturucu

DAHA BENZERSİZ VE ÇEKİCİ ÖZELLİKLERİ DENEYİN

Sürekli güncellenen ve eksiklikler ekleyen Loop Maker Pro – Music Maker, çekici özellikleri ile birçok kullanıcıyı kendine çekmiştir. Hiphop, rock ve daha fazlasını içeren çeşitli bir müzik sistemiyle, seçim yapmakta ve birçok farklı müzik türünü denemekte zorlanacaksınız. Canlı döngüler oluşturup bunları karıştırarak bir müzik uzmanı olmak çok zor olmamalı, kulağa karmaşık geliyor, ancak yarattığınız sonuçlar mükemmel olacak. Ayrıca, bir şarkıyı karıştırmayı bitirdikten sonra, onu daha ilginç hale getirmek için FX efektleri ekleyebilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Basit tuş vuruşlarıyla kendi müziğinizi oluşturun ve bunları eksiksiz bir şarkıda birleştirin
  • Birçok benzersiz ve çekici nota oluşturmak için düşünme ve yaratıcılığı kullanma
  • Oluşturduğunuz müzikle canlı efektlerle pratik yaparak profesyonel bir DJ olun
  • Özgürce seçim yapmanıza yardımcı olmak için birçok farklı türden müzik sistemiyle çeşitlilik sağlayın
  • Müziğinizin çekiciliğini artırmak için birçok yeni özelliği deneyimleyin ve efektler ekleyin.


İndir (64M)

Artık indirmeye hazırsınız Loop Maker Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGismart

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir