Logos Bible Study App
Logos Bible Study App

Logos Bible Study App v9.17.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


İncil okumak için faydalı araçlar arıyorsanız, Logos İncil Çalışması Uygulaması ilk tercihtir. Bu kitap tarzı uygulama, okumanız için seçebileceğiniz bir dizi Kutsal Kitap sunar. Daha da önemlisi, İncil'i eski formatta okumaktan uzaklaşabilir ve hem

Android Android Kitaplar ve Referans
5 ( 431 puan )
Fiyat: $0
İsim Logos Bible Study App
Yapımcı Faithlife
Tür Kitaplar ve Referans
Boyut 110MB
Versiyon 9.17.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Logos Bible Study App is the most famous version in the Logos Bible Study App series of publisher Faithlife
Mod Version 9.17.0
Total installs 1,000,000+

İndir (110MB)

İncil okumak için faydalı araçlar arıyorsanız, Logos İncil Çalışması Uygulaması ilk tercihtir. Bu kitap tarzı uygulama, okumanız için seçebileceğiniz bir dizi Kutsal Kitap sunar. Daha da önemlisi, İncil’i eski formatta okumaktan uzaklaşabilir ve hem rahat hem de kolay olan çevrimiçi okumaya geçebilirsiniz. Kullanıcılar bu özel uygulamada pek çok heyecan verici şey görecekler.

Logolar İncil Çalışması Uygulaması Logolar İncil Çalışması Uygulaması

YETERLİ SAĞLAYIN

Bu uygulamada tam İncil metinlerini bulacaksınız. Bu önemli tedarik kapasitesi ile uygulama giderek daha mükemmel hale geliyor ve daha güçlü bir şekilde yükseltiliyor. Heyecan verici olan şey, uygulamanın İncil için çeşitli bir kaynak yaratmanın yanı sıra diğer birçok kaynağı da açması için yeni eklemeler yapmasıdır.

BÖLÜMLERE BÖLÜM

Uygulama, Mukaddes Kitap makalelerini okumaya uygun hale getirmek için belirli bölümlere ayıracaktır. Kullanıcılar, okumayı daha şaşırtıcı hale getirmek için net ve şeffaf bölümlerin tadını çıkaracaklar. Daha spesifik olarak, bölüm, kullanıcıların Mukaddes Kitabı şekillendirmelerine ve okumayı uygun şekilde bölmelerine yardımcı olmaktır.

SESLİ ARAMA

Uygulama birçok İncil içeriyor ve bu arşivi yenilemek için daha fazla kaynak açıyor. Böylece, kullanıcılara en uygun olanı sağlamak için arama en üstte yer alacaktır. Kullanıcılar, arama kutusuna anahtar kelimeleri yazarak arama türünü her zamanki gibi seçebilir veya özellikli bir sesli arama da olabilir.

SAYFA NUMARALARINI KOLAYCA KAYDEDİN

Bazı Kutsal Yazılar çok uzundur ve hepsini okuyamazsınız, bu nedenle sayfa numaralarını kolayca kaydedebilirsiniz. Kullanıcılar, karakteristik işaretleme türüne göre seçim yapabilir ve kolayca arama yapabilirsiniz. Arşive kaydettiğiniz sürece istediğiniz İncil’i seçerek arşivi açarak kolayca bulabilirsiniz.

Logolar İncil Çalışması Uygulaması Logolar İncil Çalışması Uygulaması

ÖZEL NOTLAR

Uygulama, İncil’deki benzersiz not komut düğmesini kullanmanıza izin verecektir. Bu, iyi sözleri vurgulamanıza veya anlamadığınız alanları yazmanıza yardımcı olacaktır. Kullanıcılar ayrıca notu öne çıkarmak için farklı renkler seçebilir, böylece gerektiğinde kolayca bulunabilir.

YENİ SÖZLER EKLE

Harika olan şey, İncil’inizi öne çıkarmak için yeni alıntılar ekleyebilmenizdir. Bu yeni ekleme, kutsal yazılarınızı daha benzersiz hale getirecek ve bir şeyi hatırlamanıza yardımcı olabilir ve Kutsal Kitap okumanıza çağdaş bir çekicilik kazandırabilir.

ARAMA SÖZCÜĞÜ

Merak ediyor ve belirli bir kelime öbeği seçmek istiyorsanız, hemen arama öğesini seçebilirsiniz. Sadece bir anahtar kelime girmeniz yeterlidir ve hemen seçmeniz için bir dizi sonuç görüntülenecektir. Her kelime öbeği dahil edilecek ve bu arama için kolay tanımlama için karakteristik bir altyazıya sahip olacaktır.

KOLAY ÇEVRİMDIŞI OKUMA

Uygulama, aylık kutsal yazıların yeni çevrimdışı okumasını kullanmanıza izin verecektir. Nerede olursanız olun, İnternet veya değil, uygulamayı hemen kullanabilirsiniz. Bu çevrimdışı okuma gerçekten en doğru etkiyi verir ve çeşitli durumlara hizmet edebilir.

Logolar İncil Çalışması Uygulaması

ANA ÖZELLİKLER

  • Size çok çeşitli İncil metinleri sağlayın ve istediğimiz gibi seçim yapabiliriz.
  • Okuyucuların aramalarını kolaylaştırmak için her kategoriyi ayrı ayrı sınırlandırmak ve sayfa sayısını yönetmeliklere uygun olarak bölmek.
  • Bitmemiş olarak okuduğunuz sayfaların sayısını kolayca yer imlerine ekleyin ve bir dahaki sefere okumaya devam edebilmeniz için bunları bir klasöre kaydedin.
  • Anlamadığınız yerleri kolayca not alabilir veya karartma yapabilirsiniz, böylece başka yollarla da öğrenebilirsiniz.
  • Bu Mukaddes Kitap sayfasına kendi düşüncelerinizi ekleyin ve belki de bazı iyi sözler ekleyin.
  • Çok fazla radyo, İnternet veya ilgili faktörler gerektirmeden özellikli çevrimdışı okuma kullanmanıza izin verir.


İndir (110MB)

Artık indirmeye hazırsınız Logos Bible Study App ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir