Logokit
Logokit

Logokit v1.3 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Logo yapımcısı, yaratıcısı ve Ücretsiz Logo Şablonları: Logokit, kullanıcıların kendi büyüleyici logolarını oluşturmalarına olanak tanıyan bir uygulama olacaktır. Bu uygulamaya geldiğinizde, son derece profesyonel bir yaratıcı alanda kendi logonuzu a

Android Android Sanat ve Tasarım
4 ( 307 puan )
Fiyat: $0
İsim Logokit
Yapımcı Changpeng
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 9MB
Versiyon 1.3
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Logokit is the most famous version in the Logokit series of publisher changpeng
Mod Version 1.3
Total installs 50,000+

İndir (9MB)

Logo yapımcısı, yaratıcısı ve Ücretsiz Logo Şablonları: Logokit, kullanıcıların kendi büyüleyici logolarını oluşturmalarına olanak tanıyan bir uygulama olacaktır. Bu uygulamaya geldiğinizde, son derece profesyonel bir yaratıcı alanda kendi logonuzu arayabilecek ve oluşturabileceksiniz. Kendi logonuza sahip olmak istiyorsanız, ancak yaratıcılar ve görsel tasarımcılarla iletişim kurmak mümkün olmayacaksa, uygulama size yardımcı olacaktır.

BİRÇOK FARKLI GRAFİK VE GÖRÜNTÜ TÜRÜ

Oluşturulan her logo ile yapılması gereken en önemli şey kesinlikle ortadaki konudur. Kendi benzersiz resminizi veya sembolünüzü çizemiyorsanız, uygulama size yardımcı olacaktır. Logonuzun ana konusu olmak için 3000’den fazla farklı grafik ve görsel arasından seçim yapabileceksiniz.

Logo Oluşturucu, Yaratıcı ve Ücretsiz Logo Şablonları: Logokit Logo Oluşturucu, Yaratıcı ve Ücretsiz Logo Şablonları: Logokit Logo Oluşturucu, Yaratıcı ve Ücretsiz Logo Şablonları: Logokit

ÇOKLU ÖZELLEŞTİRİLMİŞ LOGO SADECE FONT

Uygun konu görseli seçildikten sonra dikkat edilmesi gereken nokta logonun sahip olması gereken isim olacaktır. Adınızı logonun en sevdiğiniz kısmına girin ve tamamen düzenleyebilirsiniz. 300’den fazla farklı tipte logo fontu ile kullanıcılara çeşitli seçenekler sunmak mümkün olacaktır.

EN İYİ ZEMİN ARKA PLANINI SEÇİN

Ana konudan daha az olmamak üzere, bir logonun arka planı dikkat çekici bir vurgu olacaktır. Logonuza eklemeniz için hazırlanmış, farklı stil ve renklerde son derece etkileyici birçok arka plan şablonu var.

Logonuzu konu olarak kaydetmek istiyorsanız arka plan kritik olmayacaktır. Ardından, eylemlerinizi daha sonra kolayca kaydedip düzenleyebilmeniz için logonuza şeffaf arka plan ekleyin.

DÜZENLEMESİ KOLAY

Logonun küçük ayrıntılarını kendiniz özelleştirebilmek istiyorsanız, Logo yapımcısı, yaratıcısı ve Ücretsiz Logo Şablonları: Logokit ayrıca çeşitli düzenleme yetenekleri sağlayacaktır. Her ayrıntı, bir logoya bağlanmadan önce beğeninize göre düzenlenebilir.

Logo Oluşturucu, Yaratıcı ve Ücretsiz Logo Şablonları: Logokit Logo Oluşturucu, Yaratıcı ve Ücretsiz Logo Şablonları: Logokit Logo Oluşturucu, Yaratıcı ve Ücretsiz Logo Şablonları: Logokit

FARKLI FORMATLARLA KAYDET

Ve kesin olan bir şey var: Birçok farklı işi tamamladıktan sonra logonuzu kullanmanız gerekecek, değil mi? O zaman uygulama, başka bir işe uygun birçok farklı biçimde kaydetmenize izin verdiğinde de çok karmaşıktır.

SEÇİLECEK TEMA ÇEŞİTLİ

Ayrıca, logonuzun birincil amacını ve temasını belirlemeniz gerekecek, ardından Logo yapımcısı, yaratıcısı ve Ücretsiz Logo Şablonları: Logokit size en iyi malzemeleri sağlayabilir. Kullanıcıların tam olarak amaçlarına uygun seçim yapabilmeleri için 100’den fazla farklı logo teması eklendi.


İndir (9MB)

Artık indirmeye hazırsınız Logokit ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanchangpeng

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir