Logo Maker
Logo Maker

Logo Maker v1.3.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Logo Maker APK birçok farklı amaç için kullanmak üzere başta logolar olmak üzere birçok farklı ürün oluşturmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Sağlanan şablonlar aracılığıyla uygulamanın işlevselliğine kolayca erişebilir veya yüksek kaliteli ürünle

Android Android İş
4 ( 938 puan )
Fiyat: $0
İsim Logo Maker
Yapımcı Content Arcade Apps
Tür İş
Boyut 40MB
Versiyon 1.3.1
MOD Premium/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Logo Maker is the most famous version in the Logo Maker series of publisher Content Arcade Apps
Mod Version 1.3.1
Total installs 10,000,000+

İndir (40MB)

Logo Maker APK birçok farklı amaç için kullanmak üzere başta logolar olmak üzere birçok farklı ürün oluşturmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Sağlanan şablonlar aracılığıyla uygulamanın işlevselliğine kolayca erişebilir veya yüksek kaliteli ürünler için çeşitli kaynaklarla fikirlerinizi mükemmelleştirebilirsiniz.

Logo Maker – Grafik Tasarım ve Logo Şablonları

İMZA LOGOLARINIZI OLUŞTURUN

Logo Maker’da kullanıcılar, birçok farklı amaç için kullanılabilecek tamamen etkileyici logolar oluşturma özelliğini bulacaklar. Uygulamadaki özellikler, herhangi bir kullanıcının kolayca erişebilmesi için avantajlıdır. Dolayısıyla kullanıcının becerisine bağlı olarak birçok yenilikçi ürünün oluşturulabileceği söylenebilir. Ayrıca, bu uygulamada oluşturabileceğiniz tek ürün logolar değildir.

UYGULAMA TARAFINDAN BİRÇOK ÜRÜN OLUŞTURULABİLİR

Logo Maker’ın içine girdiğinizde, şüphesiz tamamen akıcı bir arayüz bulacaksınız. Bu, uygulama kaynaklarının sahip olduğu sekmelerdeki ve konulardaki özelliklere erişmenizi sağlar. Ayrıca en üstte davetiyeler, el ilanları, YouTube küçük resimleri ve daha fazlasından oluşturabileceğiniz ürün kategorilerini göreceksiniz. Oradan kolayca yüksek kaliteli ürünler yaratacaksınız.

Logo Maker – Grafik Tasarım ve Logo Şablonları

ÜRÜNLERİNİZİ NASIL OLUŞTURACAĞINIZI SEÇİN

Logo Maker’da bir ürünü nasıl oluşturacağınızı seçeceksiniz. Uygulama size iki ana düzenleme özelliği sunar: şablonları kullanmak ve kendiniz bir ürün oluşturmak. Bu iki mod, dikkate alacağınız farklı zorluk seviyelerine sahiptir. Şablonlar için önceden hazırlanmış bir ürün seçmeniz gerekiyor ve işiniz yeni içerik eklemek ve gereksiz şeyleri kaldırmak. El ile düzenleme, uygulamanın sağladığı kaynakları nasıl değiştireceğinizi bilmenizi gerektirir.

KULLANABİLECEĞİNİZ ÇEŞİTLİ ŞABLONLAR

Zaman kazanmak için Logo Maker’ın önceden hazırlanmış şablonlarını kullanmayı seçerseniz, farklı nişlere ve amaçlara uygun birçok şablona erişebilirsiniz. Bir oyuncu veya işletme için bir logo olabilir. Uygun bir şablon seçtikten sonra, şablonlarla düzenleme ve düzenleme işleminize başlayacak veya fark edeceğiniz aynı özelliklere sahip ürünlerinizi oluşturacaksınız.

Logo Maker – Grafik Tasarım ve Logo Şablonları

GÖRÜNTÜLERE KOLAYCA METİN EKLEYİN

Şablonlarınızı seçtikten veya sıfırdan düzenlemeye başladıktan sonra ilk metin sekmesini göreceksiniz. Bu bölümde, metnin şeklini ve hizalamasını isteğinize göre değiştirmekte özgürsünüz. Yararlanabileceğiniz birçok renk ve çeşitli yazı tipleri üretebilen bir palet olacaktır. Ayrıca X ve Y eksenlerini ayarlarken opaklığını da ayarlayabilir ve 3B metne dönüştürebilirsiniz.

LOGOLARI VE ŞEKİLLERİ KEYİFLİ KULLANIN

Aşağıdaki iki faktörü göz ardı etmeyeceksiniz: Her oyuncunun seveceği tamamen çeşitli logoların ve şekillerin sayısı. Spesifik olarak, bu kaynaklar, ürününüze dahil etmek için aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli konulara da ayrılabilir. Ayrıca, logolar için metinle aynı özelliklerden bazılarını ayarlayabilirsiniz. Yani yaptığınız her editten sonra deneyiminizi arttırabilecek ve diğer edit zamanlarında kullanabileceksiniz.

Logo Maker – Grafik Tasarım ve Logo Şablonları

UYGUN GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ ARKA PLANI DEĞİŞTİRİN

Dilerseniz ürünün arka planını özelliklerine göre değiştirebileceksiniz. Bir broşür yaparsanız açık renkli bir arka plan olabilir veya bir ürüne logo eklemek istiyorsanız arka plan yok olabilir.

FARKLI KATMANLARDA DÜZENLEME

Bu uygulamayı kullanırken ilginç bir nokta, uygulamanın farklı katmanlar aracılığıyla kolayca düzenlenebilmesidir. Başka bir deyişle, eklenen her öğe diğerlerinden tamamen bağımsızdır. Bu nedenle, bazı karmaşık logolar diğer birçok öğenin bir koleksiyonudur ve ihtiyacınız olmayanları düzenlemeyi ve silmeyi kolaylaştırmak için istediğiniz herhangi bir öğeyi hızla taşıyabilirsiniz. Bu görmezden gelemeyeceğiniz bir faktördür.

ÜRÜNLERİNİZİ YÜKSEK KALİTEDE ÜRETİN

Düzenlemenizi bitirdikten sonra, kullanım için dışa aktarabilir veya daha fazla düzenleme için bir taslakta kaydedebilirsiniz. Düşük ila Yüksek kalite arasından seçim yapacaksınız ve uygulamanın desteklediği formatlar arasında JPG, PNG ve şeffaf yer alıyor.

Uygulamanın kullanıcılara sunduğu ve düzenlemeleri için tamamen kullanışlı olan değerli özellikler:

  • Kullanıcılar, istedikleri kadar çok alanda kullanmak üzere birçok logo ve diğer ürün türlerini oluşturabilirler.
  • Uygulamanın sağladığı kaynakların sayısı tamamen çeşitlidir ve birçok farklı izleyici için uygundur.
  • Sonuçta, şablonlarla düzenlemeyi veya aldığınızdan kendiniz bir ürün oluşturmayı seçeceksiniz.
  • Metin, logolar, şekiller, arka plan ve daha pek çok öğeyle ilgili özellikler, birçok öğeyi fikirlerinize uyacak şekilde benzersiz hale getirmenizi mümkün kılar.
  • Uygulama, yüksek kaliteli ürünleri özel bir formatta dışa aktarmak için eklediğiniz öğeleri kolayca düzenlemenize olanak tanır.


İndir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız Logo Maker ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanContent Arcade Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir