Locus Map Pro Navigation
Locus Map Pro Navigation

Locus Map Pro v3.56.5 APK (Ücretli/Yamalı) indir


Locus Map Pro – Dış Mekan GPS Navigasyonu ve Haritaları size en iyi dış mekan aktivitesi izleme haritasını getirecektir. Açık hava aktivitelerini ve sporları seviyorsanız ve programınızı takip etmek istiyorsanız, bu uygulama tam size göre. Bu uygulam

Android Android Navigasyon
4 ( 906 puan )
Fiyat: $0
İsim Locus Map Pro Navigation
Yapımcı Asamm Software s r o
Tür Navigasyon
Boyut 43M
Versiyon 3.56.5
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Locus Map Pro Navigation is the most famous version in the Locus Map Pro Navigation series of publisher Asamm Software s r o
Mod Version 3.56.5
Total installs 100,000+

İndir (43M)

Locus Map Pro – Dış Mekan GPS Navigasyonu ve Haritaları size en iyi dış mekan aktivitesi izleme haritasını getirecektir. Açık hava aktivitelerini ve sporları seviyorsanız ve programınızı takip etmek istiyorsanız, bu uygulama tam size göre. Bu uygulama ile, açık hava sporları için en iyi yardımcı programların ve özelliklerin çoğu size en iyi deneyimi sunacaktır. Eğlenceli bir aktivite seansı için uygulama ile deneyin.

DIŞ MEKAN AKTİVİTELERİ İÇİN EN İYİ UYGULAMALAR

Araştırmalardan biri, açık hava spor aktivitelerinin insanlara mükemmel sağlık vereceğini söyledi. Bu nedenle günümüzde birçok insan sağlığını iyileştirmek için doğa sporlarını tercih etmeye başlamıştır. Ancak herhangi bir sporda, bir egzersiz izleyicisine ihtiyaç vardır ve bu uygulama, açık hava etkinlikleri için en iyi araç olacaktır.

Oyuncuların seçebileceği birçok farklı tür ve açık hava sporu vardır: dağ bisikleti, yürüyüş, tırmanma, patika koşusu,… Ve egzersizlerinde yüksek verim elde edebilmek için ilgili göstergelerin izlenmesi ve uygun şekilde değiştirilmesi gerekir. her birey. Bu uygulamaya gelince, temelden ileri seviyeye kadar tüm göstergeler sizler için detaylı istatistikler olacak.

Locus Map Pro – Dış Mekan GPS Navigasyonu ve Haritaları Locus Map Pro – Dış Mekan GPS Navigasyonu ve Haritaları

BÜYÜK BİR REHBER HARİTASI

Egzersizinizi iyi yapmak için her yolculuktan önce gideceğiniz yeri ve gidilecek mesafeyi belirlemeniz gerekir. Ve bu basit iş, uygulamanın ana haritasına göre hızlı ve doğru bir şekilde manipüle edebilecektir. Harita, hedefiniz ve seyahat mesafenizle ilgili makul yolların yanı sıra mutlak doğruluk sağlayacaktır.

Yolculuktan başlayarak, cebinizde bulunan harita, yolculukta size çok yardımcı olabilecek gerçek bir rehber olacaktır. Yerleşik koordinat sistemi, seyahat mesafenizi belirleyebilmeniz için tam olarak bulunduğunuz konumu almanıza yardımcı olabilir. Ayrıca navigasyon özelliğini açtığınızda, uygulama size sesli olarak çok yüksek doğrulukta yol tarifi vermenize yardımcı olacaktır.

Locus Map Pro – Dış Mekan GPS Navigasyonu ve Haritaları Locus Map Pro – Dış Mekan GPS Navigasyonu ve Haritaları Locus Map Pro – Dış Mekan GPS Navigasyonu ve Haritaları

ÖZEL KULLANICI ÖZELLEŞTİRME

Uygulamaya gelen her kullanıcı ile tamamen farklı ihtiyaçları ve kullanımları olacaktır. Ve her farklı ihtiyaca en iyi şekilde cevap verebilmek için uygulamaya, kullanıcılara özel kişiselleştirme özellikleri de eklendi. Bu özellik sayesinde, her kullanıcı uygulamanın çalışma şeklini kendi ihtiyaçlarına en uygun şekilde uyarlayabilecektir.

Bununla birlikte, yaptığınız sporla ilgili çeşitli takip istatistiklerini de talep edebileceksiniz. Üreticiler, her farklı aktivitede, en iyi performansı gösterebilmek için izlenmesi gereken farklı metrikler olacağını anladıkları için. Farklı kayıt profilleri seçilecek ve her seanstan sonra size ayrıntılı olarak getirilecek çeşitli türlerde çizelgeler ve istatistikler seçilecektir.

Açık hava etkinliği herkesin deneyebileceği çok sağlıklı bir egzersizdir. Jeologlar, coğrafyacılar, bilimsel araştırmacılar, kaşifler vb. gibi açık havada yapılması gereken ayrı işler bile vardır. Kendinize makul bir seyahat rotası ve diğer parametreleri takip edebilmeniz için hepsinin ayrıntılı bir haritaya ihtiyacı olacaktır. Locus Map Pro’ya Gelmek – Dış Mekan GPS Navigasyon ve Haritalar uygulaması, bunu yapmanızı sağlayacak birçok harika özelliğe sahip olacak.


İndir (43M)

Artık indirmeye hazırsınız Locus Map Pro Navigation ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir