Locus Map 3 Classic
Locus Map 3 Classic

Locus Map 3 Classic v3.64.1 APK (Tümünün Kilidi Açıldı) indir


Locus Map 3 Classic HakkındaAçık havada fantastik olanı keşfetmenize yardımcı olacak birinci sınıf bir navigasyon uygulaması mı arıyorsunuz? Locus Map 3 Classic APK'sına bir göz atın. Bu etkili yazılım, ayrıntılı haritalar, yol hazırlama ve izleme da

, Android Android Harita Navigasyon
5 ( 909 puan )
Fiyat: $0
İsim Locus Map 3 Classic
Yapımcı Asamm Software s. r. o.
Tür Harita Navigasyon
Boyut 45.01 M
Versiyon 3.64.1
MOD Tümünün Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Locus Map 3 Classic is the most famous version in the Locus Map 3 Classic series of publisher Asamm Software, s. r. o.
Mod Version 3.64.1

İndir (45.01 M)

Locus Map 3 Classic Hakkında

Açık havada fantastik olanı keşfetmenize yardımcı olacak birinci sınıf bir navigasyon uygulaması mı arıyorsunuz? Locus Map 3 Classic APK‘sına bir göz atın. Bu etkili yazılım, ayrıntılı haritalar, yol hazırlama ve izleme dahil olmak üzere vahşi doğada kendi zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri sağlar. Ayrıca, kurulum ve çalıştırma maliyeti yoktur! Tam olarak neyi dört gözle bekliyor olacaksın? Faaliyetlerinizin sizi hangi yönlere götürdüğünü kontrol etmek için bugün harekete geçin!

locus map 3 classic 1 locus map 3 classic 2

Önemli özellikler

Locus Map 3 Classic APK, güçlü ve kullanışlı bir harita ve navigasyon aracıdır. Bu, özellikle kullanıcılar için çok yararlı olabilecek birçok özelliğe sahiptir:

Locus Map 3 Classic, çevrimdışı bir harita görüntüleyici olarak kullanılabilir. Bu, insanların internete bağlı olmasalar bile haritaları görebilecekleri anlamına gelir. Bu, internet kapsama alanının zayıf olduğu veya hiç olmadığı bölgelerde seyahat ederken çok yardımcı olabilir.
Locus Map 3 Classic‘te iz kaydı özelliği vardır. Bu, kullanıcıların seyahat ederken hareketlerini kaydetmelerine izin verir; bu, yolları hazırlamak veya zamanla gelişimi izlemek gibi şeyler için kolayca ideal olabilir.
– Bu yazılım, mesafeleri belirleme, ara noktalar ekleme ve diğer insanlarla parkurları paylaşma gücü gibi birçok başka özellik de sunar. Genel olarak, Locus Map 3 Classic, sadece haritaları ve navigasyonu düzenli olarak kullanması gerekenler için son derece iyi bir kullanım cihazıdır.

locus map 3 classic 3 locus map 3 classic 4

Android için Locus Map 3 Classic APK’sını indirin

Şimdilik bu kadar. Locus Map 3 Classic‘in çok daha fazla özelliğini keşfetmek istiyorsanız, Play mağazasına gidin ve uygulamayı yükleyin. Her zaman olduğu gibi, sürekli yardımınız için teşekkür ederiz. Bir sonrakine kadar!


İndir (45.01 M)

Artık indirmeye hazırsınız Locus Map 3 Classic ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir