LockMyPix Photo Vault PRO
LockMyPix Photo Vault PRO

LockMyPix Fotoğraf Saklama Uygulaması PRO v5.2.1.9L APK + MOD (Premium) indir

LockMyPix, kullanıcıların tüm fotoğrafları veya diğer belgeleri casusluktan veya istenmeyen zamanlarda saklamaları için yüksek güvenlikli bir fotoğraf kasasıdır. Koruması, birçok güvenlik düzeyiyle mutlaktır ve kullanıcının tüm verileri veya bir foto

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 362 puan )
Fiyat: $0
İsim LockMyPix Photo Vault PRO
Yapımcı fourchars
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 7.9M
Versiyon 5.2.1.9L
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
LockMyPix Photo Vault PRO is the most famous version in the LockMyPix Photo Vault PRO series of publisher fourchars
Mod Version 5.2.1.9L
Total installs 100,000+

LockMyPix, kullanıcıların tüm fotoğrafları veya diğer belgeleri casusluktan veya istenmeyen zamanlarda saklamaları için yüksek güvenlikli bir fotoğraf kasasıdır. Koruması, birçok güvenlik düzeyiyle mutlaktır ve kullanıcının tüm verileri veya bir fotoğraf klasörünü açmaya zorlanması durumunda sahte bir kasa oluşturabilir. Ayrıca, kullanıcılara kişisel kullanıcı deneyimlerini özgürce değiştirmeleri için çeşitli kullanışlı ve çok yönlü uzantılar da sağlayacaktır.

TÜM FOTOĞRAFLARINIZI YEREL OLARAK ŞİFRELEYİN

LockMyPix’in şifreleme işlemi, tüm verilerin veya yoğun yoğunluklu seçilen görüntülerin biçimini otomatik olarak değiştirir. Bu mekanizma, tüm içeriğin yüzeyini, bir parola veya kullanıcı erişimi olmadan aktarılmasını veya çalınmasını önlemek için bir koruma katmanıyla kaplar. Elbette kullanıcılar, güvenli bir şekilde etkileşimde bulunmak veya şeyleri paylaşmak için şifreleme işlemini devre dışı bırakmak için bir parola ayarlayabilir.

LockMyPix Photo Vault PRO: Fotoğrafları ve Belgeleri Gizle LockMyPix Photo Vault PRO: Fotoğrafları ve Belgeleri Gizle LockMyPix Photo Vault PRO: Fotoğrafları ve Belgeleri Gizle

GÜVENLİ VE SAĞLAM FOTOĞRAF VAULT

Fotoğraf kasası, tüm içeriği şifrelemekten farklıdır, çünkü kasa, kullanıcı bir resim çektiğinde veya bir belgeyi kaydettiğinde otomatik bir depolama konumu görevi görür. Bu yerdeki tüm içerik şifreli değildir, ancak herhangi bir şekilde erişim, devam etmek için bir şifre veya güvenlik gerektirir. İyi olan şey, kasanın ekranda kullanıcının uygulama aracılığıyla erişmesi gereken bir simge veya kısayol olarak görünmemesidir.

GELİŞTİRİLMİŞ ŞİFRE VE GÜVENLİK

Kullanıcılar, entegre fotoğraf kasasına erişmek için çeşitli parolaları manuel olarak ayarlayabilir. Bu sayede, gelecekte kasaya erişmek için parmak izlerini, PIN’lerini ve kodlarını dinamik olarak değiştirebilirler. Neyse ki LockMyPix, parmak izi veya çizim olsun, kullanıcıların cihazda zaten var olan herhangi bir şifreyi kullanmasını yasaklar, bu nedenle kullanıcıların kasa için şifre türlerini güncellemelerini gerektirir.

BİR DECOY VAULT KUR

Kullanıcılar için en uygun ve en güvenli işlev, uygulamada yerleşik olarak bulunan ve zorunlu durumlarda onlara yardımcı olan Decoy Vault’tur. Sahte kasayı etkinleştirmenin yolu, önceden ayarlanmış yanlış şifreyi girmektir ve uygulama, rastgele görüntülerle otomatik olarak bir kasa oluşturacaktır. Bu, kullanıcı genellikle aileye bakıyorsa veya başkalarının cihazı veya fotoğrafları yönetmesini istemiyorsa son derece kullanışlıdır.

LockMyPix Photo Vault PRO: Fotoğrafları ve Belgeleri Gizle LockMyPix Photo Vault PRO: Fotoğrafları ve Belgeleri Gizle LockMyPix Photo Vault PRO: Fotoğrafları ve Belgeleri Gizle

FOTOĞRAF KÜTÜPHANENİZİ DÜZENLEYİN

LockMyPix, kullanıcıların tüm işlevlerle rahatça etkileşime girmesi veya tüm içeriği düzgün bir şekilde düzenlemesi için iyileştirilmiş ve zarif bir arayüze sahiptir. Ek olarak, filtre özelliği, kolay etkileşim veya paylaşım için fotoğrafları tarihe, ada ve belirtilen klasörlere göre filtrelemelerine yardımcı olur. Kullanıcılar, bazı gereksiz veya daha az önemli fotoğrafları depolamayı veya sıralama sürecini optimize etmek için kasanın dışına taşıyabilir.

İÇERİĞİNİZİ YEDEKLEYİN

Bazı kullanıcılar genellikle çeşitli nedenlerle veri kaybeder, böylece uygulama gelecekteki indirmeler için verileri bulut sunucusuna yedeklemeyi başlatır. Kullanıcılar, gelecekte kolay erişim için tüm platformlarda bulut depolamayı senkronize etmeye yardımcı olacak sistemde özel bir hesaba ihtiyaç duyacaklar. Ayrıca kullanıcılar, özellikle kaybetmek istemedikleri önemli fotoğraf veya belgeler için ek depolama alanı olarak bulut depolamadan faydalanabilirler.

LockMyPix, kullanıcılar için herhangi bir veriyi veya fotoğrafı gelecekte birçok tehlikeye karşı korumada mükemmellik ve güvenlik gösterir. Sahte kasa işlevi en belirgin olanıdır ve tüm verileri güvenli bir şekilde gizlemelerine yardımcı olur.


İndir (7.9M)

Artık indirmeye hazırsınız LockMyPix Photo Vault PRO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanfourchars

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir