Location Changer
Location Changer

Location Changer v3.11 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


Location Changer, kullanıcıların mevcut konumuyla ilgili tüm bilgileri takip etmekten kaçınmak için gizlemelerine veya değiştirmelerine yardımcı olan bir uygulamadır. Özel kullanıcıları desteklemek için özel protokoller kullanır ve kullanıcı deneyimi

Android Android Araçlar
4 ( 347 puan )
Fiyat: $0
İsim Location Changer
Yapımcı Netlinkd
Tür Araçlar
Boyut 989K
Versiyon 3.11
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Location Changer is the most famous version in the Location Changer series of publisher Netlinkd
Mod Version 3.11
Total installs 1,000,000+

İndir (989K)

Location Changer, kullanıcıların mevcut konumuyla ilgili tüm bilgileri takip etmekten kaçınmak için gizlemelerine veya değiştirmelerine yardımcı olan bir uygulamadır. Özel kullanıcıları desteklemek için özel protokoller kullanır ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için birçok ilginç özelliğe sahiptir. Sadece bu değil, kullanıcının konumunu daha etkili hale getirmek için daha heyecan verici içeriği entegre edecek.

YENİLİKÇİ ÖZELLİKLERLE BASİT ARAYÜZ

Location Changer’ın toplam arayüzü, kullanıcıların işlevlerini veya düzenlerini hızlı bir şekilde tanımaları için basit bir tasarıma sahiptir. Bu aynı zamanda, insanlara sahte bir konum başlatırken işlevsellik sağlamak için özelliklerin veya araçların mükemmel şekilde tahsis edilmesini de içerir. Ayrıca, kullanıcıların arayüzü birçok farklı stil veya tasarımda kişiselleştirmeleri için kapsamlı özelleştirmelere de sahiptir.

Konum Değiştirici – Joystick ile Sahte GPS Konumu

Konum Değiştirici – Joystick ile Sahte GPS Konumu

MEVCUT YERİNİZİ KOLAYLIKLA TAKİP EDİN

Sahtecilik geçerli konum işlevi, her kullanıcının internet profil yapısını dünyanın diğer bölgelerine otomatik olarak değiştirdiği için çok yönlü ve kullanışlıdır. Buna internet geçmişindeki ani değişiklikler de dahildir, bu nedenle uygulamalar veya web siteleri insanların konumlarını izleyemez. Bu işlev aynı zamanda birçok temel hareketle kolayca etkileşime geçmek veya oluşturmak için birçok özelleştirmeyle birlikte gelir.

7/24 YER SAYISI İÇİN İYİ OPTİMİZE EDİLMİŞ SİSTEMLER

Location Changer’ın avantajı, kullanıcıların arka planda çalışırken bile uzun süre konum sahtekarlığına yardımcı olabilmesidir. Pil ömrünü minimumda tutmak için özel protokoller kullanır ve kullanıcıların internete her zaman, her yerden rahatça erişmeleri için yeni olanaklar sunar. Ayrıca, bildirim çubuğu ile konum değiştirme özelliğine, kullanışlı ve küçültülmüş bir arayüz ile erişebilirler.

Konum Değiştirici – Joystick ile Sahte GPS Konumu

Konum Değiştirici – Joystick ile Sahte GPS Konumu

KONUM DEĞİŞTİRME İÇİN TAM DETAYLI ENTEGRE HARİTADA

Mükemmel optimizasyonun yanı sıra, uygulama akıllı bir harita ile entegre olacak, böylece kullanıcı cihazın konumunu çok kolay bir şekilde değiştirebilecek. Konumların değiştirilmesi IP adresleriyle de ilgilidir, böylece kullanıcılar ayrıntılı bir harita aracılığıyla konumlarını otomatik veya manuel olarak ayarlayabilir. Konumlar arasında doğru bir şekilde gezinmek için arama motorunu veya joystick’i de kullanabilirler.

FAVORİ KONUMUNUZU HARİTA ÜZERİNDE İŞARETLEYİN

Birçok kişi, cihazlarında konumlarını değiştirdiğinde genellikle belirli yerleri sever, bu nedenle Location Changer, herkesin yer imlerine ekleyebileceği bir liste oluşturma özelliğine sahip olacaktır. Yer işaretine eklendikten sonra, yerler birçok önemli değişikliğe sahip olacak ve konum değiştiricinin hemen gerçekleşmesi için her zaman ilk seçeneklerde görüntülenecektir. Ayrıca kişilerin konumları manuel olarak girmesine ve otomatik olarak eşleşmeleri aramasına ve bunları listeye eklemesine olanak tanır.

Konum Değiştirici – Joystick ile Sahte GPS Konumu

Konum Değiştirici – Joystick ile Sahte GPS Konumu

ENGELLİ WEB SİTELERİNE ERİŞİM

Kullanıcılar sistemdeki konumlarını değiştirdikten sonra, uygulamalar veya web siteleri onun teknolojilerine aldanacaktır. Bu, daha fazla yerel içeriğe doğrudan erişmelerine ve hatta basit dokunuşlarla erişim geçmişini değiştirmelerine olanak tanır. Kullanıcılar, birçok belirli konum üzerinden internete bağlanırken tanıma sayesinde operasyonel yeteneklerini bölge ile ilgili hedeflere doğru genişletebilir.

Konum Değiştirici, kullanıcının sanal olarak konum değiştirmesi gerekiyorsa, çok yönlü ve basit araçlardan biridir. Dahası, uygulamalardan ve daha fazlasından saklanırken onlara daha fazla keşif ve rahatlık sağlayarak insanlar için yeni olanaklar açar.

– Kullanıcıların mevcut konumlarını özel veya otomatik konumlarla maskelemek için gelişmiş yapay zekaya sahip esnek ve çok yönlü bir konum değiştirici.
– Kullanıcıların en iyi performansı ve sonuçları korurken sahte özellikleri değiştirmeleri için kapsamlı bir özelleştirme.
– Herkesin deneyimlerini rahat ve samimi bir atmosfere genişletmek için çeşitli temalar ve arayüz kişiselleştirme.
– En az pil tüketimi ile 7/24 çalışmak için iyi optimize edilmiş sistem, kullanıcıların muhteşem bir şekilde sahte konum belirlemesine yardımcı olur.
– Kullanıcıların favori konumlarını genişletmeleri veya konumları taklit ederken manuel olarak yeni yerler seçmeleri için ayrıntılı veriler ve etkileşim içeren yerleşik bir harita.


İndir (989K)

Artık indirmeye hazırsınız Location Changer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir