Little Singham
Little Singham

Little Singham v5.12.281 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Küçük Singham, hem güçlü hem de zeki genç bir polis olmanızı sağlayacak. Mirchi Nagar'ı yetenekleriyle korumak için kritik bir görev verildi.

Android Android Aksiyon
5 ( 757 puan )
Fiyat: $0
İsim Little Singham
Yapımcı Zapak
Tür Aksiyon
Boyut 78MB
Versiyon 5.12.281
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Little Singham is the most famous version in the Little Singham series of publisher Zapak
Mod Version 5.12.281
Total installs 10,000,000+

İndir (78MB)

O zamanlar, tehlikeli iblisler ve vahşi canavarlar bu dünyayı kontrol etmek için her türlü yolu kullanmaya çalışıyorlardı. Buradaki insanları böyle zor bir durumda senden başka kimse kurtaramaz. Bu nedenle, tüm tehlikeli planlarına direnmeye çalışmak için tüm dövüş becerilerinizi kullanmalısınız.

Küçük Singham

BAŞKA ÜNLÜ KAHRAMANLARLA MÜCADELELERİ BİRLEŞTİRİN

Little Singham’a geldiğinizde binlerce tehlikeli zorlukla karşılaşacaksınız. Bu yüzden düşmanı birlikte yenmek için vatanseverliğinizi paylaşan insanları birleştirmeniz ve birleştirmeniz gerekiyor. Savaşa katılmak için kendinize güçlü ve dövüşen bir ekip oluşturun. Öznel olmayın, bunun yerine bazı benzersiz becerileri geliştirin ve ardından en yaratıcı stratejiyi bulun. Ruhunuz ve birliğiniz olduğu sürece tüm düşmanlar çabucak yok edilecektir.

DÜZENLİ OLARAK ÇEKİCİ GÜNLÜK ZORLUKLARA KATILIN

Küçük Singham sana her gün birçok zorluk ve görev verecek. Kendiniz için bazı değerli ödüller kazanmak için her işi en verimli şekilde tamamlamanız gerekir. Üstelik oynadıktan sonra seviyenizi yükseltecek ve kümülatif puanınız yüksek olacaktır. Ayrıca, en şanslı durumlarda, yeni mücevher türleri alacaksınız. Bu oyundaki savaşlar, eğlenmenize ve en rahat alanın tadını çıkarmanıza izin verecek.

Küçük Singham Küçük Singham

TÜM TEHLİKELİ DÜŞMANLARI YENİN VE ENGELLERİ AŞIN

Bu oyunda her zaferi kazanmak için birçok farklı engeli aşmanız gerekiyor. Yaratıcılığınız ve durumları akıllıca idare etmenizle, bu zorlukları her zamankinden daha kolay bir şekilde aşacaksınız. Ayrıca, birçok tehlikeli canavarla tanışacak ve gücünüzü onlara en çığır açan şekilde saldırmak için kullanacaksınız. Ayrıca bu oyundaki sesler ve sesler eğlenceli ve canlıdır, oyuncuların neşe duymasına yardımcı olur.

ÇOK GERÇEKÇİ GÖRÜNTÜLERLE GÜZEL VE ​​CANLI ARAYÜZ

Little Singham, canlı arayüzü ile birçok oyuncuyu büyüleyecek. Her yol, göz alıcı görünecek şekilde çizilmiştir; Madeni paraların inanılmaz derecede parlak renkleri var ve harika bir eğlence alanı yaratıyor. Ayrıca, polis karakterinin görüntüsü de son derece sevimli görünecek şekilde tasvir edilmiştir. Omuzlarında polis mavisi gömleği, havalı bir şapka ve kalçasında silah var. Hareket hızı baş döndürücü ve şaşırtıcı.

Küçük Singham Küçük Singham

FACEBOOK ARKADAŞLARINIZLA BAĞLANIN VE OYNAYIN

Little Singham oynamaya katıldığınızda, birçok Facebook arkadaşınızla bağlantı kurma ve oynama hakkına sahip olacaksınız. En yüksek puanı kimin aldığını görmek için birbirinize meydan okuyabilir ve rekabet edebilirsiniz. Bu, kişiliğinizi ve tutkunuzu gösterme, herkesi yenmek için yüksek bir puan almanın en yenilikçi yolunu oynama şansınız.

ANA ÖZELLİKLER

  • Polis memuru ile mutlu bir yolculuğa çıkın ve önünüzdeki yüzlerce engelle karşılaşırken bolca eğlenin.
  • Görevi tamamlamak için benzersiz ve yeni yollar geliştirmeyi her zaman bilen cesur bir polis ol.
  • Daha müreffeh olmak için görev sırasında madeni paraları toplayın ve ödüller kazanın.
  • Yeni bir eğlence alanı yaratan birçok farklı renkle koordine edilmiş son derece canlı bir arayüzün keyfini çıkarın.
  • Arkadaşlarınızı katılmaya davet etmek ve meydan okumak için bu oyunu Facebook’ta bağlayın ve paylaşın.
  • Her gün çok çalışın ve çok çalışın, hedeflerinize ulaşmak için tereddüt etmeyin, en yetenekli olun ve en hızlı bitirin.
  • Bu topraklardaki insanları her zaman koruyup severken kötü iblislerin tehlikeli planlarına karşı savaşın ve engel olun.
  • Pek çok heyecan verici bilgi edinin ve kitaplarda olmayan daha değerli deneyimler kazanın.


İndir (78MB)

Artık indirmeye hazırsınız Little Singham ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZapak

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir