Little Misfortune
Little Misfortune

Little Misfortune v1.2 APK + OBB indir (Tam Oyun) 2022


Pek çok sevimli karakterin ve etraflarında olup bitenlerin olduğu heyecan verici bir hikayeyi deneyimlemek ve keşfetmek istiyorsanız, Little Misfortune'a bakın. Bu oyun tüm tatlılığı ve acıyı karıştırır, oyuncular oyunun sunduğu birçok çekici seviyey

Android Android Macera Oyunları
5 ( 440 puan )
Fiyat: $0
İsim Little Misfortune
Yapımcı Killmonday Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 95M
Versiyon 1.2
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Little Misfortune is the most famous version in the Little Misfortune series of publisher Killmonday Games
Mod Version 1.2
Total installs 5,000

İndir (95M)

Pek çok sevimli karakterin ve etraflarında olup bitenlerin olduğu heyecan verici bir hikayeyi deneyimlemek ve keşfetmek istiyorsanız, Little Misfortune’a bakın. Bu oyun tüm tatlılığı ve acıyı karıştırır, oyuncular oyunun sunduğu birçok çekici seviyeyi hissedebilirler. Oyuncular, ana karakterin gerçekleştirdiği durumlar aracılığıyla birçok büyük sürprizle karşılaşacaklar. Ramirez Hernandez ile eğlenceli macerayı deneyimleme ve deneyimleme şansı için anında oynamak için bize katılın.

küçük talihsizlik

PROGRAMIN HİKAYESİNİ ÖĞRENİN VE KEŞFEDİN

Bu oyunda adı yakın Ramirez Hernandez olan bir karakter olarak oynuyorsunuz. Bu, tüm görevlerde çevik, 8 yaşında sevimli bir çocuk. Diğer insanlardan çok farklı, nispeten zengin bir hayal gücüne sahip bir kişidir. Her zaman ilginç şeyler bulmak ve annesine mutlu bir hediye getirmek ister. Bu süreçte, Bay Voice adında yeni bir arkadaş edinir. Birbirlerine güvenip konuşmuşlar, bu arkadaşın önderliğinde bir ormana gitmiş ve burada pek çok garip durum yaşanacak ve size pek çok kötü şans gelecektir. Ortaya çıkmamış gerçeği öğrenmek için şimdi oynamayı deneyin.

MAKUL EN İYİ VAKAYI BİLMEK VE İŞE ETMEK

Bu oyuna gelirken bir ormanda kaybolacaksınız. Başınıza gelecek, iyi durumlar ve olası kötü şans vakaları olabilecek birçok durum olacaktır. Bu zorluğun üstesinden gelmek ve hayatınızın güvenliğini sağlamak için, esnek ve güvenli bir şekilde üstesinden gelmek için biriktirdiğiniz tüm bilgi ve deneyimi kullanın. En akıllı. Düşmanla savaşmanın uygun yollarını nasıl bulacağını bilen akıllı bir oyuncu olun.

küçük talihsizlik

ORMANDA BAZI HAYVANLARI BİLİYOR VE BAKABİLİRSİNİZ

Ormanda kaldığınız süre boyunca birçok sevimli ve arkadaş canlısı vahşi hayvanla tanışacaksınız. Arkadaş edinmeye çalışın, onları tanıyın ve sevdikleriniz gibi onlarla ilgilenin. Bir av köpeği veya bir yavru kedi, hatta nazik bir kurt bile yetiştirebilirsiniz, .. ve diğer birçok hayvan. Hayatın sıkıcı ve umutsuz olduğunu hissettiğinizde size eşlik edebilir ve sizi daha mutlu ve daha pozitif yapabilir. Elbette avucunuzun içi gibi bildikleri bu ormandaki yerler, onların rehberliği sayesinde burada yeni ve büyüleyici her şeyi keşfetme fırsatınız olacak.

Oyun, oyuncuların inanılmaz derecede şiirsel ve romantik birçok sahne ve ağaç içeren bir arayüz arka planının keyfini çıkarmasına ve hayran kalmasına olanak tanır. Ayarlar, her oyuncuyu kendine çeken ve etkileyen zarif renklerle çizilmiştir. Ayrıca Küçük Talihsizlik’teki ana karakter de güzel bir portre ile resmedilmiştir. Karakter, hassas renklerle keskin ve zarif bir şekilde çizildi ve oyuncuları çok heyecanlandırdı.

küçük talihsizlik

İSTİHDAM KEYFİNİ ÇIKARIN VE DİNLEYİN

Bu oyunda ana karakterin arkadaşıyla diyaloğu arasında geçen büyüleyici dublajı keyifle izleyecek ve dinleyeceksiniz. O arkadaşıyla kendi hikayesini paylaşır ve anlatır. Bu sayede bu oyunda onun amacını ve arzularını anlayacaksınız. Buna ek olarak, fon müziği de canlı ve yumuşak seslerle iyimser, oyunculara bir cazibe hissi vererek onları bu seviyelere daha da kaptırıyor.

BU ÇOCUKLAR İÇİN BİR OYUN

Bu oyun, çocukların oyuna katılmalarına ve çevrelerindeki yaşamdan yeni şeyler keşfetmelerine yardımcı olmak için üretilmiştir. Anneleri için sürpriz hediyeler yaratmayı bilerek, durumlarla nasıl başa çıkacaklarını, ani zorlukların üstesinden nasıl geleceklerini öğrenecekler ve ebeveynlerini her zaman seveceklerdir. Sadece bu değil, bu oyun sayesinde beyni güçlendirecek ve hızlı bir şekilde geliştirecek, zeka ve esnekliği artıracaklar. Little Misfortune’un sunduğu birçok yeni şeyi öğrenmelerine yardımcı olmak için çocuklarınızı dahil edin. Ayrıca bir yetişkinseniz ama aynı zamanda çocukluğunuza dönmek ve bu oyunları rahatlamak için deneyimlemek istiyorsanız indirebilirsiniz.

küçük talihsizlik

HER GÖREVDEN SONRA MUHTEŞEM ÖDÜLLER ELDE EDİN

Oyuncular, verilen görevin her başarıyla tamamlanmasından sonra programdan değerli hediyeler ve benzersiz ödüller alma fırsatına sahip olacaklar. Oyunun sunduğu zorlukların üstesinden gelebilmeniz için seviyelerde size yardımcı olacaktır. Little Misfortune’a katıldıktan sonra hem çok eğlenecek hem de kasvetli ve huzurlu bir ortamın tadını doyasıya çıkaracak, tüm sıkıntılarınızı unutmak için rahatlayabilir ve eğlenebilirsiniz.


İndir (95M)

Artık indirmeye hazırsınız Little Misfortune ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir