Lirica
Lirica

Lirica v5.4 APK (Abone Olundu) indir


Lirica hakkında İspanyolca Almanca keşifHiç bir dil keşfetmek istediniz, ancak orijinal sınıf kurmanın çok göz korkutucu olduğunu gördünüz mü? Ya da belki zaten birkaç temel ifadenin farkındasınız, ancak çok daha akıcı konuşmayı başarmak mı istiyorsu

Android Android Eğitim
4 ( 197 puan )
Fiyat: $0
İsim Lirica
Yapımcı Lirica
Tür Eğitim
Boyut 93.94 M
Versiyon 5.4
MOD Abone Olundu
Orjinal Google Play
Lirica is the most famous version in the Lirica series of publisher Lirica
Mod Version 5.4

İndir (93.94 M)

Lirica hakkında İspanyolca Almanca keşif

Hiç bir dil keşfetmek istediniz, ancak orijinal sınıf kurmanın çok göz korkutucu olduğunu gördünüz mü? Ya da belki zaten birkaç temel ifadenin farkındasınız, ancak çok daha akıcı konuşmayı başarmak mı istiyorsunuz? Bu durumda, Lirica MOD APK tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir! Bu harika yazılım dil egzersizleri ve egzersizleri eğlenceli ve kolay hale getirerek hem İspanyolca hem de Almanca öğrenmeniz için etkileşimli bir yol sağlar. Artı, pahalı kursların veya seyahatin önemi yok – Lirica doğrudan Android cihazınızdan kullanılabilir! Neden bu günlerde test etmiyorsunuz? Yeni içeriği ne kadar çabuk almaya başladığınıza şaşırabilirsiniz.

lirica spanish german learning 1 lirica spanish german learning 2

Lirica MOD APK, şarkılar aracılığıyla İspanyolca ve Almanca öğrenmenize yardımcı olan bir dil öğrenme uygulamasıdır. Uygulama, öğrenme prosedürüne şarkılar da dahil olmak üzere benzersiz bir dil uzmanlığı yöntemi kullanır. Bu, kişinin neyi ve ifadeleri daha kolay ve hızlı bir şekilde bulmasına izin verir ve dili keşfetmenin harika ve çekici bir yolunu sağlar. Yazılım, keşiflerinizde doğru yolda kalmanıza yardımcı olacak bilgi kartı inceleme ve geliştirme izleme gibi bir dizi başka işlevle birlikte gelir. Lirica ile İspanyolca ve Almancayı hemen öğrenebileceksiniz! Bugün indirin!

lirica spanish german learning 3 lirica spanish german learning 4


İndir (93.94 M)

Artık indirmeye hazırsınız Lirica ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir