Lingvist
Lingvist

Lingvist v2.81.8 APK MOD (Premium) indir 2022


Lingvist APK kullanıcıların daha fazla dili hızlı bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olan ve oldukça etkili, hatta tüm yeterlilik seviyelerini destekleyen bir eğitim uygulamasıdır. Harika olan şey, birçok optimizasyon ve azaltma sistemiyle entegre ol

Android Android İletişim
4 ( 582 puan )
Fiyat: $0
İsim Lingvist
Yapımcı Lingvist Technologies OÜ
Tür İletişim
Boyut 15MB
Versiyon 2.81.8
MOD Premium
Orjinal Google Play
Lingvist is the most famous version in the Lingvist series of publisher Lingvist Technologies OÜ
Mod Version 2.81.8
Total installs 1,000,000+

İndir (15MB)

Lingvist APK kullanıcıların daha fazla dili hızlı bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olan ve oldukça etkili, hatta tüm yeterlilik seviyelerini destekleyen bir eğitim uygulamasıdır. Harika olan şey, birçok optimizasyon ve azaltma sistemiyle entegre olması, uygulama ile etkileşimi çok yönlü hale getirmesi ve kullanıcının öğrenme performansını yeni boyutlara çıkarabilmesidir. Hepsinden iyisi, kullanıcılar istedikleri herhangi bir dili öğrenebilir ve temel adımları kavramak için her işlemde ilerleyebilir.

HIZLI HIZ VE VERİMLİLİKLE ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN

Her kişinin ihtiyacına bağlı olarak, şu yeni dilleri öğrenebilirler: Fransızca, Almanca, Portekizce, Rusça, İspanyolca ve daha fazlası. Lingvist bu dillere odaklansa da, her şeyin bir dengesine sahiptir ve kullanıcıların herhangi bir kelimeyi veya dilbilgisini kısa sürede hızlı bir şekilde ezberlemelerine yardımcı olmayı vaat eder. Desteği de çok yönlüdür ve kullanıcılar öğrenme performanslarını geliştirmek için ileri geri öğrenebilirler.

SEVİYELERİNİZDE ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN

Her kullanıcının farklı dil yeterliliği seviyeleri vardır, bu nedenle ilerlemeleri değişir, ancak uygulamadaki sistem yine de her kişinin bilgisini kontrol etmek zorundadır. Testler, kullanıcıları otomatik olarak uyumluluk seviyelerine yerleştirir ve belirli bir dil hakkındaki bilgilerini sağlamlaştırmaya başlamalarını sağlar. Tabii ki, kullanıcılar daha sonra daha büyük zorluklarla öğrenmek için sağlam temeller oluşturmak için sıfırdan başlayabilir.

Lingvist: Dilleri Hızlı Öğrenin Lingvist: Dilleri Hızlı Öğrenin

BASİTLİKLE ETKİLİ DERSLER

Dillerin hepsinin kullanıcıları şaşırtacak etkileyici noktaları vardır ve hepsi farklı seviyelere ayrılmıştır. Her seviye kendine özgü ilerleme ile gelir ve kullanıcılar belirli bir çerçeve içinde daha fazla bilgiyi özümsemek için hızlarını değiştirebilirler. Gelecekte, kullanıcılar daha gelişmiş derslere erişmek isterlerse, sistemden gelen bazı özel testleri tamamlamaları gerekecektir.

ÖĞRENİMİ GELİŞTİRMEK İÇİN HEYECAN VERİCİ MİNİ OYUNLAR

Kullanıcılar derslere ayak uyduramazlarsa, Lingvist derslere eğlenceli mini oyunlar ekleyecektir. Kullanıcıların tüm bilgileri hızla ezberlemesini ve sistemden toplanan deneyime dayalı olarak yanıtları hızla seçmesini sağlarlar. Bazı benzersiz mekanizmalar da derslerin değerini önemli ölçüde artıracak ve kullanıcılara öğrenmede yeni bir potansiyel kazandıracaktır.

Lingvist: Dilleri Hızlı Öğrenin Lingvist: Dilleri Hızlı Öğrenin Lingvist: Dilleri Hızlı Öğrenin

GELECEKTE ÖĞRENMEK İÇİN GRAMERİNİZİ GELİŞTİRİN

Herhangi bir dilde dilbilgisi, ister uygulamada ister birçok farklı durumda olsun, herkesin sürekli olarak uygulaması gereken önemli bir faktördür. Bu nedenle, her dil için her dilbilgisi dersi, her bir varyantın tanıdık yapısıyla birlikte gelir ve kullanıcıların alıştırmalara hızlı bir şekilde uygulayabilecekleri birçok mükemmel örnek vardır. Gelecekte, bazı özel mini oyunlar da dilbilgisi ile ilgili olacak ve bu da derslerin içeriğini daha zengin ve daha heyecanlı hale getirecek.

YERİNİZDEN ÖZEL TEMA İLE ÖĞRENME

Lingvist’in en güzel yanı, kullanıcıların dersin içeriğini belirlemek için sisteme fotoğraf, metin, video ve daha fazlasını yüklemelerine izin vermesidir. Sistem, kullanıcının öğrenme performansını iyileştirmek için, verilen temaları kullanan dersler de dahil olmak üzere, bu sonuçlar aracılığıyla ilgili sonuçları otomatik olarak önerecektir. Hepsinden iyisi, kullanıcıların her bir kavramı daha iyi anlamaları için kelimeleri ve özel gramerleri otomatik olarak filtreler.

Lingvist’in derslerinin öğretimi ve etkililiği yeni ve eğlencelidir ve hatta öğrenme sürecini iyileştirmek için yüksek kaliteli mini oyunlarla birlikte gelirler. Bunun da ötesinde, kullanıcıların sağlanan bilgilere dayalı olarak yeni bilgiler hakkında hızlı bir şekilde daha fazla bilgi edinmelerini sağlayan özel bir öğrenme özelliği de sunar.


İndir (15MB)

Artık indirmeye hazırsınız Lingvist ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLingvist Technologies OÜ

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir