LingoDeer
LingoDeer

LingoDeer v2.99.196 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


LingoDeer – Learn Languages, oyunculara basitten karmaşığa birçok farklı dil hakkında eksiksiz ve ayrıntılı bir öğrenme yolu sunar. Yabancı dil öğrenmek için bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, bu kesinlikle sizin için bir numaralı seçimdir. Burada İng

Android Android Eğitim
4 ( 98 puan )
Fiyat: $0
İsim LingoDeer
Yapımcı LingoDeer - Learn Languages Apps
Tür Eğitim
Boyut 65MB
Versiyon 2.99.196
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
LingoDeer is the most famous version in the LingoDeer series of publisher LingoDeer - Learn Languages Apps
Mod Version 2.99.196
Total installs 10,000,000+

İndir (65MB)

LingoDeer – Learn Languages, oyunculara basitten karmaşığa birçok farklı dil hakkında eksiksiz ve ayrıntılı bir öğrenme yolu sunar. Yabancı dil öğrenmek için bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, bu kesinlikle sizin için bir numaralı seçimdir. Burada İngilizce ve Japonca, Korece vb. gibi birçok dili konuşuyoruz. Bu dünyaya girerken, öğrencileriniz için kelime ve gramer bilgilerini sağlam bir şekilde kavrama fırsatınız var. dinleme ve konuşma becerilerine yöneliktir.

LingoDeer – Dil Öğrenin LingoDeer – Dil Öğrenin LingoDeer – Dil Öğrenin

TAM ÖĞRENME

Dünyamız, öğrencilere becerilere tam erişim sağlamak için çeşitli alanlarda ayrıntılı dersler ve kurslarla sizi karşılıyor. Her şeyden önce, size Japonca, Korece gibi karmaşık dillerden İngilizce gibi tanıdık dillere kadar bir alfabe sistemi sunuyoruz. Bu sayede kullanıcılar, yavaş yavaş kelime öğrenmek için gerekli karakterleri nasıl yazacaklarını öğrenebilirler. Ayrıntılı anlamları olan milyonlarca kelimeden oluşan bir koleksiyonla.

KOLAY DİLbilgisi

LingoDeer, bilgiyi anlayıp kavrayabilmeniz için yeterli bir sağ kol olarak kabul edilir, böylece sınırsızca kendi yolunuzla yüzlerce cümle kurabilirsiniz. Sadece bu da değil, öğrenciler başlangıç, orta ve ileri seviyelerden tam gramer örnekleri içeren tamamen ücretsiz bir ders kitabına erişebilir. Yol boyunca çeşitli dersler içeren bir kursa erişiminiz olacak ve öğreniminizi yönlendiren iyi yapılandırılmış bir yol sağlayacaksınız.

LingoDeer – Dil Öğrenin LingoDeer – Dil Öğrenin LingoDeer – Dil Öğrenin

BELLEK KARTI YANLARI

Orada durmamak, özellikle LingoDeer’i diğer benzer uygulamalardan daha dikkat çekici hale getirmek, okul sonrası öğrenme stresini güçlendiriyor. Çeşitli gözden geçirme faaliyetleri yoluyla bilgiyi aktif ve pasif olarak alacak ve pekiştireceksiniz. Çift taraflı bir hafıza kartı görünümü de dahil olmak üzere, bu, bir tarafı orijinal kelime ve diğer tarafı çeviri olduğunda kelime dağarcığınızı pekiştirmek için en iyi araç olarak kabul edilir.

İLGİNÇ SORULAR

LingoDeer, size istisnai istatistiklere sahip bir geliştirme takip sistemi sağlar. Sadece bu kadar da değil, aynı zamanda basitten karmaşığa yapbozlar aracılığıyla kullanıcılara eğlenceli ve eğlenceli anlar yaşatıyoruz. Kendinize sabit hedefler belirleyecek ve sonuçları öğrenmek ve iyileştirmek için onlara bağlı kalacaksınız.


İndir (65MB)

Artık indirmeye hazırsınız LingoDeer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir