Ling App
Ling App

Ling App v3.6.7 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Ling App: Mini-Games ile Çevrimiçi Dil Öğrenin, dünya çapındaki tüm izleyiciler için bir dil öğrenme uygulamasıdır. Artık daha fazla dil biliyorsanız, iş ve günlük yaşam için çok uygun olacaktır. Bu yüzden artık herkesin dil öğrenmesi ve diller hakkı

Android Android Eğitim
5 ( 773 puan )
Fiyat: $0
İsim Ling App
Yapımcı Simya Solutions Ltd
Tür Eğitim
Boyut 81MB
Versiyon 3.6.7
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Ling App is the most famous version in the Ling App series of publisher Simya Solutions Ltd
Mod Version 3.6.7
Total installs 100,000+

İndir (81MB)

Ling App: Mini-Games ile Çevrimiçi Dil Öğrenin, dünya çapındaki tüm izleyiciler için bir dil öğrenme uygulamasıdır. Artık daha fazla dil biliyorsanız, iş ve günlük yaşam için çok uygun olacaktır. Bu yüzden artık herkesin dil öğrenmesi ve diller hakkında bilgi edinmesi gerekiyor. Başka bir dil öğrenmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre.

Ling Uygulaması: Mini Oyunlarla Çevrimiçi Dil Öğrenin

DÜNYADAKİ TÜM DİLLERE SAHİPTİR

Ling App’e geldiğinizde, birçok farklı dilde önemli bir yabancı dil hazinesine sahip olacaksınız. Bir amacınız varsa ve belirli bir dil öğrenmek istiyorsanız, kendiniz için bir dil seçmeye katılmaktan çekinmeyin. Ardından bu uygulamada yer alan sınıflara katılın. Burada 0 sayısından başlayabilir ve yavaş yavaş telaffuzunu ve ardından yazım hatalarını belirli ve ayrıntılı bir şekilde öğreneceksiniz.

Ling Uygulaması: Mini Oyunlarla Çevrimiçi Dil Öğrenin

AÇIKLAMA HER GÜN YABANCI DİL ÖĞRENMEK İÇİN 10 DAKİKA

Belki de oldukça yoğun iş temposu olan ve merkezlerde okula gitmeye vakti olmayan bir insansınız, merak etmeyin çünkü bu uygulama var. Her gün ders çalışmak için biraz boş zaman harcamanız gerekir. Bu şekilde sabrettiğiniz sürece seviyenizi yükseltecek ve birkaç ay sonra daha iyi olmak için birkaç beceri geliştireceksiniz.

Ling Uygulaması: Mini Oyunlarla Çevrimiçi Dil Öğrenin

OYUNLARLA ÖĞRENİN

Üretici, öğrenmeyi daha etkili hale getirmek için kullanıcının yabancı dil seviyesine meydan okumak için öğrenme etkinliklerini yenilikçi oyunlar ve zorluklarla birleştirdi. Sadece bu değil, anadili İngilizce olan kişilerle etkileşim kurma fırsatına da sahip olacaksınız. Telaffuzları çok standarttır ve duymayı ve anlamayı kolaylaştırır. Her bulmaca ile değerli bilgiler edinecek ve birkaç heyecan verici ve anlamlı deneyime sahip olacaksınız.

Ling Uygulaması: Mini Oyunlarla Çevrimiçi Dil Öğrenin

DÖRT BECERİ DİNLEME, KONUŞMA, OKUMA, YAZMA ÖĞRENİN

Burada, bir yabancı dilde temel becerileri öğrenme fırsatına sahip olacaksınız. İlk önce alfabeyi okumayı, telaffuz etmeyi ve yazmayı öğreneceksiniz. Bundan sonra, büyüleyici konuşmaları dinlemenize izin verilecek. Ayrıca bir dizi yeni kelime ve temel cümle yapıları ile değerli dersler çıkaracaksınız. Lütfen kendinize bir konu seçin ve onu özenle ve düzenli olarak incelemeye çalışın.


İndir (81MB)

Artık indirmeye hazırsınız Ling App ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir