LineX White Icon Pack
LineX White Icon Pack

LineX White Icon Pack v3.5 APK (Yamalı) indir 2022


LineX White Icon Pack, yalnızca tek bir beyaz renkte var olan simgelerin bir hazinesidir, ancak getirdiği özel ve benzersiz efektler muazzamdır. Her ikonun, 4900'den fazla ikona sahip yaratıcıların mimari bir eseri olduğunu göreceksiniz. Sadece bu de

Android Android Araçlar
5 ( 931 puan )
Fiyat: $0
İsim LineX White Icon Pack
Yapımcı JustNewDesigns
Tür Araçlar
Boyut 52M
Versiyon 3.5
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
LineX White Icon Pack is the most famous version in the LineX White Icon Pack series of publisher JustNewDesigns
Mod Version 3.5
Total installs 10,000

İndir (52M)

LineX White Icon Pack, yalnızca tek bir beyaz renkte var olan simgelerin bir hazinesidir, ancak getirdiği özel ve benzersiz efektler muazzamdır. Her ikonun, 4900’den fazla ikona sahip yaratıcıların mimari bir eseri olduğunu göreceksiniz. Sadece bu değil, ana ekrana uygulandığında boyutlarını da ayarlayabilirsiniz. Ayrıca temel renk tonlarına sahip optimize edilmiş duvar kağıtları koleksiyonu sizi bekliyor.

BENZERSİZ EŞSİZ İKONLAR DÜNYA

Yalnızca LineX White Icon Pack’in sahip olduğu benzersiz özellik, simgenin şeklinin anlamlı şekiller oluşturmak için çizgilerden, eğrilerden ve diğer geometrilerden oluşturulmasıdır. Doğan her ikonun zanaatkarların mimari bir şaheseri olduğu söylenebilir. Sadece bu da değil, bembeyaz ve kusursuz lüksle kaplı bir dünyada yaşıyor olacaksınız.

LineX Beyaz Simge Paketi LineX Beyaz Simge Paketi

İKONLAR ZAMAN İÇİNDE DEĞİŞİR

Ortalama bir kullanıcının telefonunu günde 50 defadan fazla açıp kapattığını biliyor muydunuz? Bir mobil cihazla her karşılaştığınızda sıkılmamanız için, simge paketinin oynatıcının önceden ayarladığı zamana göre değiştirilmesine izin veriyoruz. Bu nedenle, ekranınız her seferinde son derece yeni görünerek deneyimi ve çevrimiçi yaşamı daha keyifli hale getirir; her gün, telefonu kullanmak günün bir zevkidir.

AKILLI ARAMA SİSTEMİ İLE KAYDET

Akıllı arama sistemi ile herhangi bir konuda herhangi bir simgeyi kolayca arayabilirsiniz. Kullanıcının sağladığı anahtar kelimelere göre çalışır ve bilgi filtreleme yaparak isteğinize en yakın sonuçları verir. Buradan, bir daha asla bu çeşitli simgelerin karmakarışıklığına boğulmayacaksınız. Kullanıcılar çok zaman ve emekten tasarruf edecekler.

LineX Beyaz Simge Paketi LineX Beyaz Simge Paketi

BOYUT ÖZELLİKLERİNİ DENEYİN

Diğer birçok benzer uygulamada simgenin rengini değiştirebilirsiniz, ancak boyutu değiştiremezsiniz. Bu nedenle, LineX White Icon Pack, boyutu özelleştirmeye geldiğinde ihtiyaçlarınızı hemen öğrenir ve anında yanıt verir. Tam olarak, görüş açısına ve müşterinin tercihlerine ve ihtiyaçlarına bağlı olarak %100 ila %120’ye kadar yakınlaştırma yeteneği ile simgeyi kontrol edebilirsiniz.


İndir (52M)

Artık indirmeye hazırsınız LineX White Icon Pack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJustNewDesigns

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir