Lineblack
Lineblack

Lineblack – Blue icon Pack v1.0 APK + MOD (Ücretli) indir 2022


Lineblack, mavi kalem vuruşlarından tasarlanmış binlerce şekle sahip karakter ve simge paketlerini destekler. Her uygulamaya, resmin altında işlevine benzer bir simge gösterilecektir.

Android Android Araçlar
4 ( 510 puan )
Fiyat: $0
İsim Lineblack
Yapımcı Panoto Gomo
Tür Araçlar
Boyut 18MB
Versiyon 1.0
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Lineblack is the most famous version in the Lineblack series of publisher Panoto Gomo
Mod Version 1.0
Total installs 100+

İndir (18MB)

Lineblack, aygıtta yüklü olan uygulamalara ve yardımcı programlara özgü çok sayıda simge sağlar. Kullanıcılar, eski simgelerin sayısını değiştirmek için yaratıcı simgeleri birleştirerek arayüzü değiştirecek. Tamamen yeni bir görünüm, bunları kullanma deneyimini daha iyi hale getirecek. Sistem size en iyi çözünürlüklü görüntüleri sunmayı sağlayacaktır. Kullanıcıların cihaza sahip olmaları için kayıt adımlarını tamamlamaları gerekir.

Lineblack – Mavi simge Paketi Lineblack – Mavi simge Paketi

ÖZEL ÖZELLİKLER SUNUYOR

Lineblack’in telefon programlarında gerçekleştirmesi gereken görev, aynı stilde benzersiz simgelere sahip bir arayüz oluşturmaktır. Çoğu insan simgeleri harika olacak şekilde düzenlemek için bir uygulama arıyor ve bu mükemmel seçeneklerden biri. 3000’den fazla farklı simge ile her uygulama için uygundurlar ve büyük çözünürlüklere sahiptirler. Duvar kağıdı veya ücretsiz simge düzenleme ile ilgili diğer talepler için başka bir isteğe bağlı öğe sağlayacağız.

UYGULAMANIN RESMİ ÇALIŞMASI İÇİN KAYIT ADIMLARINI TAKİP EDİN

Lineblack’in sade ama göz alıcı tasarımları, onu kullanırken herkes üzerinde güçlü bir izlenim bıraktı. Uygulamayı cihaza yükledikten sonra, arayüzde simge paketlerinin uygulanmasına izin vermek için kullanıcıların uygulamayı etkinleştirmeleri gerekir. Seçeneklerde, simge paketi ekranını uygula’yı tıklayın ve işleri başlatmak için bir başlatıcı seçin. İlk tercih Nova başlatıcı olacaktır ve uygulama daha sonra yeni oluşturulan komutu Nova başlatıcısı tarafından yönetilen tüm uygulamalara uygulayacaktır.

Lineblack – Mavi simge Paketi Lineblack – Mavi simge Paketi

SONY XPERIA İÇİN NOTLAR

Sony Xperia için Lineblack kullanıcılarının uygulamayı başlatabilmek için başka adımlar atması gerekecek. Kullanıcıların, kurulum klasörünü açmak için cihazın ana ekranından bir boşluğa uzun süre basması gerekecek. Klasördeki tema simgesi ayarları klasörünü arayın, ardından uygulamanın simge paketini bulun. Simge paketini tıklayıp etkinleştirdikten sonra, sonuçlarınızı kontrol etmek için ana ekrana dönersiniz. Birkaç basit dokunuşla herhangi bir cihaz bu benzersiz simge türünü uygulayabilir.

CİHAZ İÇİN EŞSİZ VE YENİ BİR ALAN YARATIN

Basit kalem darbeleriyle çizilen simgelerle çizgi siyahı, cihaz arayüzü için yeni trendler belirlemeye devam edecek. Duvar kağıdı, ayrıca istenen simgeler ve netlik garantisi dahil olmak üzere simge paketine uygun diğer değişiklikler de etkinleştirildi. Eşsiz simge koleksiyonumuzu deneyimleyin ve yorumlarınızı bırakın. Lütfen koleksiyonunuza daha ilginç simgeler ekleyin!

Lineblack – Mavi simge Paketi Lineblack – Mavi simge Paketi

ANA ÖZELLİKLER

  • Cihazınızın yardımcı sistemine uygulama etkinliği uygulayarak cihazınıza benzersiz simge paketleri ekleyin.
  • Koleksiyon duvar kağıdını değiştirin ve en keskin simge paketlerinin keyfini çıkarın.
  • Görüntüyü cihazdaki her gadget’a uygulamak için yükleme ve başlatma adımlarını izleyin.
  • Benzersiz bir simge koleksiyonu oluşturmak için özel isteklerle yeni simgeler ekleyin.
  • Ayrı kurulum adımlarıyla Sony Xperia cihazlarına uygulamak için simge paketini başlatın.


İndir (18MB)

Artık indirmeye hazırsınız Lineblack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir