LIMBO
LIMBO

LIMBO v1.20 APK + OBB indir (Tam Oyun) 2022

Sayısız macera oyunu, oyuncuların özel hikayelerin keyfini çıkarması veya yaratıcı bir şekilde geliştirilmiş dünyalara hayran kalması için her zaman iyi bir seçimdir. Bunlardan biri de birçok farklı platformda popüler olan yandan kaydırmalı macera oy

Android Android Macera Oyunları
4 ( 488 puan )
Fiyat: $0
İsim LIMBO
Yapımcı Playdead
Tür Macera Oyunları
Boyut 28M
Versiyon 1.20
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
LIMBO is the most famous version in the LIMBO series of publisher Playdead
Mod Version 1.20
Total installs 1,000,000

Sayısız macera oyunu, oyuncuların özel hikayelerin keyfini çıkarması veya yaratıcı bir şekilde geliştirilmiş dünyalara hayran kalması için her zaman iyi bir seçimdir. Bunlardan biri de birçok farklı platformda popüler olan yandan kaydırmalı macera oyunlarından biri olan LIMBO. Oyuncuların daha esnek ve çevik olmaları için sayısız beyin fırtınası bulmacası ve zorlu mücadelelerle birleştirilmiş basit ama eğlenceli bir oynanışa sahiptir. Bunun da ötesinde, oyuncuların dünya çapında ve daha fazlasını maceraya atmasına izin veren sürükleyici ve trajik bir hikayesi var.

LİMBO

İLGİLENDİRİCİ OYUN VE KONTROLLER

LIMBO, basitlik doğrultusunda geliştirilmiş bir oynanışa sahiptir. Yine de seviyeleri veya biyomları, oyuncuların zevk alması ve deneyimlemesi için etkileyici ve benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, her etkinlik sırasında tüm karakter değişikliklerini takip etmek için basit bir karanlık siluet grafiği de dahil olmak üzere oyunda tanıtılan birçok yenilik veya konsepte sahiptir. Ayrıca, oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak, etkileşim veya oynanış değişecek ve gelecekteki gezilerde ve daha fazlasında yeni potansiyellerin kilidini açacaktır. Oyunun kendisi doğası gereği basittir, ancak göze çarpan özelliği, oyun performansını geride bırakan ancak yine de oyuncular için yeni deneyimler yaratmaya yeten grafikleri, arsa, zorluklar veya bulmacalardır.

SEVİYE VE AŞAMALAR İÇİN BENZERSİZ GELİŞİM

Bu faktörlerin yanı sıra, oyun büyüleyici ve güzel bir gelişime ve oyuncunun daha sürükleyici hale gelmesi için estetik veya muhteşem seviyelere sahiptir. Hatta her konumun hikaye üzerinde büyük bir etkisi var ve oyuncuların oyun boyunca ek içerik toplaması ve kilidini açması için sayısız sırrı olacak. Ayrıca, oyun daha çeşitli ortamlar sunacak ve oyuncuların her seviyeye özgü çeşitli keşif veya eğlencelere sahip olmaları için sürekli değişiyorlar. Ancak oyunun herhangi bir düşmanı veya hedefi yoktur. Oyun bulmaca odaklıdır, bu nedenle oyuncularda yaratıcılığı teşvik etmek ve üstesinden gelmek için engeller dağınık görünecektir. Oyundaki seviye veya aşama ile ilgili her unsur, oyunu her zamankinden daha şaşırtıcı hale getirmek için titizlikle geliştirilmiştir.

LİMBO

OTANTİK VE ÖNEMLİ ORTAM VE ARKA PLAN

LIMBO, oynanışı ve hikayesiyle ünlüdür, ancak diğer birçok olağanüstü özelliği onu özel ve yaygın olarak sevilen kılmaktadır. Atmosferdeki ani değişikliğin yanı sıra oyun, oyuncuyu her aşamada daha sürükleyici hale getirmek için özel grafik sistemleri bile kullanıyor. Sadece bu da değil, her şey koyu siyah renkle kullanılmış, ağırbaşlı ve hüzünlü bir hava sergiliyor ama aynı türdeki oyunlardan daha detaylı ve canlı. Bu faktörler, oyunu birçok oyuncunun gözünde her zaman etkileyici ve özel kılıyor, hatta onlara hikayedeki yeni seviyelerin veya aşamaların atmosferinde birçok mükemmel değişiklik getirmeyi vaat ediyor.

LİMBO

Absürt ve akıllara durgunluk veren bulmacalar

Oyun boyunca ana çekirdek, oyuncuların birçok yetenek veya becerisine meydan okuması için zorlu ve etkileşimli bulmacalardır. Etkileyici olan, tüm bulmacaların çevresel olarak tasarlanmış olmasıdır, bu nedenle karakterin her ayrıntıyla etkileşimi, her farklı zorluk veya bulmacada ilerlemek için önemlidir. Ayrıca, bu bulmacalardan bazıları canlıdır ve sürekli olarak oyuncunun varlığına tepki verirler, hatta oyun boyunca tüm özünü göstermeleri için onlara birçok sürpriz verirler. Bunun da ötesinde, atmosferdeki ve ortamdaki değişiklik, bulmacaları büyük ölçüde etkileyecek ve oyuncuların ana karakterin arka planını keşfetmelerine olanak tanıyacak.

YOĞUN VE NEFES KESİCİ ANLAR

Bu bulmacalar sadece LIMBO’daki ana zorluklar değil, aynı zamanda her seviyede gizlenmiş yaratıklar veya mekanizmalar, birçok özel etkinlikte oyuncunun hissini ve deneyimini güçlü bir şekilde uyaracaktır. Bu anların çoğu zaman birçok engeli vardır, ancak oyuncunun, gecikmeden veya daha da kötüleşmeden önce her şeyi aşması için mutlak konsantrasyona veya reflekslere sahip olması gerekir. Sadece bu değil, aynı zamanda arsa üzerinde büyük bir etkiye sahipler ve oyuncunun kararlarına dayalı olarak birçok yönde oyun veya diğer unsurların geliştirilmesine neden oluyorlar.

LİMBO

DERİNLİKLİ VE KORKUNÇ HİKAYE

Oynanışı veya grafikleri mükemmel, ancak oyunun genel konusu, oyunculara karakter gelişimi hakkında karışık duygular vaat ediyor. Ayrıca, hikayeye veya oyundaki diğer birçok öğeye rehberlik etmek için önemli bir unsurdur, böylece kahramanın yolculuğu sırasında oyuncuya daha fazla deneyim veya anahtar verir. Sadece bu da değil, oyunun tamamında herhangi bir anlatıcı öğesi yoktur ve konuyu herkese iletmek için resimler veya metin satırları kullanır.

LIMBO, birçok yönden mükemmel bir macera oyunudur ve oyun boyunca özü veya olağanüstü özellikleri nedeniyle yaygın olarak sevilir. Bunun da ötesinde, geliştirmeleri oyuncuları her zaman şaşırtırken, onları yolculuğun geri kalanının tadını çıkarmaları için sürekli motive ediyor.


İndir (28M)

Artık indirmeye hazırsınız LIMBO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir