Lila's World
Lila's World

Lila’s World Create Play Learn v0.57.0 APK indir (Kilitsiz Tam Oyun) 2022


Oyuncular bu dünyaya ayak bastıklarında bir peri masalı dünyasına dalarlar. Anneannenizin evinde birçok yeni arkadaş edinecek, evi birlikte keşfedecek ve birlikte daha heyecanlı deneyimler yaşayacaksınız. Burada durmayan Lilas World Create Play Learn

Android Android Eğitim
5 ( 131 puan )
Fiyat: $0
İsim Lila's World
Yapımcı Photon Tadpole Studios
Tür Eğitim
Boyut 122MB
Versiyon 0.57.0
MOD Kilidi Açılmış Tam Oyun
Orjinal Google Play
Lila's World is the most famous version in the Lila's World series of publisher Photon Tadpole Studios
Mod Version 0.57.0
Total installs 1,000,000+

İndir (122MB)

Oyuncular bu dünyaya ayak bastıklarında bir peri masalı dünyasına dalarlar. Anneannenizin evinde birçok yeni arkadaş edinecek, evi birlikte keşfedecek ve birlikte daha heyecanlı deneyimler yaşayacaksınız. Burada durmayan Lilas World Create Play Learn, oyunculara boya kalemleri ve tam bir boya seti verir, böylece istediğinizi çizmek ve oyun boyunca komplikasyonları arkadaşlığa dönüştürmek için yaratıcılığınızı serbest bırakabilirsiniz.

Lila'nın Dünyası Oluştur Oyna Öğren

EVİNİZDE NELER ÇEKİCİ?

Hikaye, Granny kasabasına gitme ve sevgili büyükannenizin lüks evinde yaşama fırsatına sahip olduğunuzda başlar. Burası sizi çekecek çok fazla büyüleyici şeye ve keşfetmeniz için birçok gizeme sahip. Bu, Lila’nın Dünyasına katılmaya karar verdiğinizde de ana anahtardır. Bunun nedeni, burada her biri belirli gizli sırlara sahip birçok farklı alan olmasıdır. Ne kadar çok keşfederseniz, o kadar garip şeyler bulacaksınız.

Lila'nın Dünyası Oluştur Oyna Öğren

PROFİLİNİZİ VE ARKADAŞLARINIZIN GÖRÜNTÜLERİNİ ÜCRETSİZ ÖZELLEŞTİRİN

Her şeyden önce, şu anda ekranda olan karakterlerle moda tasarımına kendinizi kaptırabilirsiniz. Rengarenk elbiseler ya da sevimli bluzlar, beraberindeki ayakkabılarla birlikte tercihiniz için de tercih ediliyor. Bununla da kalmayıp karakterin ten rengini uygun olduğunu düşündüğünüz ten rengine göre de yapabilirsiniz ve bu sağlıklı kahverengi ten veya Pamuk Prenses gibi saf beyaz olabilir. Bununla birlikte, güzel saçlardan seçim yapmak vazgeçilmezdir.

ÖZEL ODALARDA EĞLENCE AKTİVİTELERİ KEŞFETMEK

Evi keşfetmenin başlangıcı resmi olarak eğlenceli eğlence aktiviteleri ile başlar. Büyükannenin bu evde, en sevdiğiniz romanları uzun süre özgürce aramanıza izin veren yığılmış raflara sahip özel bir kütüphanesi var. Ayrıca hiç durmadan görkemli ve gösterişli oturma odasında çay seremonisi seansları da organize edebilirsiniz.

Lila'nın Dünyası Oluştur Oyna Öğren

Oyunu daha çekici ve hareketli hale getirmek için, sadece kostümlerin güzel resimleri değil, bu yüzden Lila’nın Dünyası tarafından kişisel müzik odasında piyano veya gitar çalmanıza izin verilecek. Burası şarkı söylemeniz ve kendi müzik tutkunuzu tatmin etmeniz için bir cennet olarak biliniyor. Buraya geldiğinizde sadece bunları yaptığınızı sanıyorsunuz; cevap henüz değil. Evin eksiksiz mutfağından malzemeler ve mutfak eşyaları ile harika tarifler bulabilir ve oluşturabilirsiniz.

KAĞIT ÜZERİNDE OLANLARI GERÇEĞE DÖNÜŞTÜREREK BÜYÜ OLUN

Evdeki aktivitelerden çok sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler keşfetmek istiyorsanız, Lila’nın Dünyası size YARATMA özelliğini sunuyor. Özellikle, ona geldiğinizde, sevdiğiniz birçok farklı eseri veya karakteri çizebilmek için kurşun kalem ve boya kullanmakta özgür olacaksınız. Tamamlandığında, keşfetmeniz için kağıttan gerçek şeylere dönüşecek.

Lila'nın Dünyası Oluştur Oyna Öğren

Bu eğlence dolu kahkaha yolculuğunda size eşlik edecek karakterlerden bahsetmiyorum bile. Ya da bazen sadece aniden düşündüğünüz yeni yiyeceklerdir. Orada durmayın, rahatça oynayabilmeniz için çiçeklerle, yapraklarla, hayvanlarla dolu parklar bile yaratabilirsiniz. Bazen bir korsan gemisi de fena olmayan fikirlerden biri olur ve okyanusta özgürce yüzersiniz.

  • Büyükannenin Granny kasabasındaki gizli evini çevredeki farklı bölgelerde keşfetme yolculuğu.
  • Sınırsız eğlenmenizi sağlayan harika işler yaratmak için boya kalemleri ve boya kutuları alın.
  • Arkadaşlarınızla rahat oturma odasında epik çay partileri veya doğum günü partileri oluşturun.
  • Yaratıcılık ve inşaat tutkunuzu tatmin etmek için türünün tek örneği bir park veya orman tasarlayın.
  • Az önce çizdiğiniz korsan gemisiyle okyanusta bir gezinti de aynı derecede çekici.


İndir (122MB)

Artık indirmeye hazırsınız Lila's World ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir