Lightleap By Lightricks
Lightleap By Lightricks

Lightleap v1.3.0.1 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022


Lightleap, Photo by Lightricks, harika fotoğraflar oluşturabilmek için gerçekten etkili bir araç olacaktır. Tipik olarak mükemmel fotoğraflar çekebilmek için kesinlikle gerçekten profesyonel beceriler edinmeniz gerekir. Ancak bazen kaydedilen fotoğra

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 948 puan )
Fiyat: $0
İsim Lightleap by Lightricks
Yapımcı Lightricks Ltd
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 72MB
Versiyon 1.3.0.1
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Lightleap by Lightricks is the most famous version in the Lightleap by Lightricks series of publisher Lightricks Ltd
Mod Version 1.3.0.1
Total installs 10,000,000+

İndir (72MB)

Lightleap, Photo by Lightricks, harika fotoğraflar oluşturabilmek için gerçekten etkili bir araç olacaktır. Tipik olarak mükemmel fotoğraflar çekebilmek için kesinlikle gerçekten profesyonel beceriler edinmeniz gerekir. Ancak bazen kaydedilen fotoğraflar ihtiyaç ve beklentilerimizi karşılamıyor. Ardından, fotoğraflarınız düzenlenecek ve mükemmel sürüme dönüştürülecek uygulamanın yardımını alacaktır.

ÖZEL ARKA PLAN

Bu uygulamanın öne çıkan özelliklerinden biri de fotoğrafın arka planını değiştirebilmeniz. Kullanıcıların fotoğrafları için seçebilecekleri 60’tan fazla farklı arka plan hazırlanmıştır. Gün doğumu, gün batımı, güneşli gökyüzü, küçük bir duş ve daha pek çok özel tema. Kendiniz seçim yapabilmek için sadece dokunma işlemini kullanmanız gerekecek, arka plan değişecek.

Lightleap, Fotoğraf Lightricks Lightleap, Fotoğraf Lightricks

FOTOĞRAFINIZI DEĞİŞİKLİKLERLE MÜKEMMEL DÖNÜŞTÜRÜN

Çoğu zaman bir fotoğraf asla mükemmel olmaz ve memnun olmadığımız birkaç nokta vardır. İyileştirme özelliği, kullanıcıların öndeki veya görüntünün arka planındaki öğeleri kaldırarak görüntüyü mükemmelleştirmelerine olanak tanır. O zaman, görüntü yalnızca kullanıcının istediği belirli konulara odaklanacaktır.

GÖRÜNTÜ RENK KALİTESİNİ DEĞİŞTİRECEK FİLTRELER

İyi bir fotoğraf elde etmek için görüntünün ana rengi karar verebilmek için kritik faktörlerden biri olacaktır. Lightleap ile kullanıcılar, mükemmel duyguyu izleyiciye iletmek için fotoğrafın renk tonunu tamamen değiştirebilecekler. Soluk, sıcak, kentsel, siyah ve beyaz gibi konuları aramayı deneyin… ve uygulama size en uygun Filtreleri getirecektir.

YENİ BİR GÖRÜNÜŞ

Bir kişinin bakış açısını değiştirmek çok zor olacak, ancak bir fotoğrafın başka bir bakış açısı oldukça kolay olacaktır. Doğru tonlardan, özel dokunuşlardan veya imzanızdan diğer insanların görüntü algısını değiştirecektir. Hepsini bir araya getirin ve beklenmedik hissedeceksiniz.

Lightleap, Fotoğraf Lightricks Lightleap, Fotoğraf Lightricks Lightleap, Fotoğraf Lightricks

YARATICI EK ETKİLER

Fotoğraf için vurgu oluşturabilmek için renklerin, arka planın veya konunun yanı sıra, birkaç efekt eklemek iyi bir şey olacaktır. Uygulama, yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilmeniz için size birçok farklı efekt sağlayacaktır. Hava durumu efektlerinden, yılın mevsimlerine, parıltılara, gölge efektlerine, mercek parlamalarına kadar, görüntüyü geliştirmek için göze çarpan vurgular olacaktır.

RESMİ ÖZELLEŞTİR

Kullanıcılar, farklı düzenleme özelliklerine ek olarak, nihayetinde kendilerine uygun hale gelecek şekilde görüntüleri de düzenleyebilecekler. Aydınlatma, doygunluk, kontrast gibi basit ayarlamalar kolaylıkla yapılacaktır. Ayrıca, kırpma, birleştirme, vurgu ekleme gibi görüntü yapısını tamamen değiştirebilir ve onları gerçekten özel hale getirebilirsiniz.

İyi bir fotoğraf, fotoğrafçıdan izleyiciye kadar herkesi memnun edebilecek bir fotoğraf olacaktır. Ancak bunu yapabilmek için görüntünün renk, kontrast, doygunluk, tonlar, efektler, arka planlar ve daha pek çok katı gereksinimi karşılaması gerekir. Tüm bunlar Lightleap aracılığıyla son derece basit bir şekilde düzenlenebilir ve bu da görüntüleri en özel hale getirir.


İndir (72MB)

Artık indirmeye hazırsınız Lightleap by Lightricks ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLightricks Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir