Light HD TV
Light HD TV

Light HD TV v2.7.9 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Light HD TV, Rusya Federasyonu'nda 200'den fazla TV kanalı ve kullanıcıların eğlence için özgürce seçebilecekleri farklı radyo istasyonları sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamayı farklı akıllı telefonlarda kullanmak ve Chromecast üzerinden oynamak ç

Android Android Eğlence
4 ( 483 puan )
Fiyat: $0
İsim Light HD TV
Yapımcı Лайм Эйч Ди
Tür Eğlence
Boyut 18M
Versiyon 2.7.9
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Light HD TV is the most famous version in the Light HD TV series of publisher Лайм Эйч Ди
Mod Version 2.7.9

İndir (18M)

Light HD TV, Rusya Federasyonu’nda 200’den fazla TV kanalı ve kullanıcıların eğlence için özgürce seçebilecekleri farklı radyo istasyonları sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamayı farklı akıllı telefonlarda kullanmak ve Chromecast üzerinden oynamak çok kolay olacak. Aynı zamanda, resim içinde resim özelliği, kullanıcıların bazı işlerini yaparken en sevdikleri kanalları izlemelerine yardımcı olacaktır.

Hafif HD TV çevrimiçi

RUSYA FEDERASYONUNUN BİRÇOK TV KANALLARINI DENEYİMLEYİN

Light HD TV’de kullanıcılar Rusya Federasyonu’nda 200’den fazla farklı TV kanalı bulduklarında bir eğlence deneyimi yaşayacaklar. Herhangi bir zorluk çekmeden ücretsiz olarak erişebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda, oyunun size sunduğu seçenekleri manuel olarak aramanıza veya seçmenize olanak tanıyan tamamen kullanımı kolay bir arayüze de sahiptir. Elbette bu oyunun getirdiği deneyimden keyif alacaksınız.

HD KALİTE VE KOMPAKT KAPASİTE SUNUYOR

Her kullanıcı Light HD TV’yi kullanmayı sevecektir çünkü kapasitesi küçüktür ve kullanıcılar cihaz belleğini temizlemekte tereddüt etmeyeceklerdir. Aynı zamanda, uygulamanın TV kanallarını deneyimlediğinizde, en sevdiğiniz TV kanallarını en iyi şekilde izleyebilmeniz için hepsi HD kalitesindedir. Uygulama, görmezden gelemeyeceğiniz birçok cihazda kullanılabilir.

Hafif HD TV çevrimiçi

BİRÇOK FARKLI CİHAZ DENEYİMİ

Light HD TV, sıklıkla yanınızda taşıdığınız akıllı telefonun yanı sıra, eksiksiz bir deneyim yaşamanız için hem tabletlerde hem de SmartTV’lerde daha büyük ekran boyutlarıyla görünebilir. Herkes bu yüksek kaliteli kanalları izlemek ister ve daha büyük bir ekrana geçerken deneyim her zaman sabittir ve mümkün olan en iyi görüntüdür. Bir Chromecast kullanıcısıysanız, uygulama aynı zamanda bir Android cihazı kullanarak içeriği daha büyük bir ekrana aktarmanızı da destekler.

Hafif HD TV çevrimiçi

KOLAY ARAMA İÇİN BEĞENDİĞİNİZ KANALLARI SAKLAYIN

Herhangi bir kullanıcı, Light HD TV kullanırken, onlarla birlikte izlemek için uygun bir kanal bulmanın zaman aldığını anlayacaktır. Bu nedenle uygulama, istedikleri herhangi bir kanalı bulmak için bir favori listesini de destekler. Birçok farklı kanalı izleyecekler ve kolayca listeye ekleyebilirler. Bir şey izlemeye başladıklarında listeye giderler ve uygun kanalı seçmeleri sadece birkaç saniye sürer.

İSTEDİĞİNİZ TV KANALLARINI İZLEMEYE UYGUN

Bir TV kanalını izlediğinizde, izleyebileceğiniz günün programını ister istemez merak edeceksiniz, bu nedenle uygulama size bir dizi zamanların bir listesini verecektir. Bu zaman serileri, yaklaşan şovun kısa açıklamalarıyla birlikte gelir ve beklemek sizin işiniz. Aynı zamanda uygulama, kaydırarak parlaklık ve ses değiştirme gibi kolay kontrol özelliklerine sahip bir oynatıcıyı da destekliyor.

Hafif HD TV çevrimiçi

KESİNTİSİZ GÖRÜNTÜLEME İÇİN RESİM İÇİNDE RESİM DESTEK

Film uygulamalarında sıklıkla görülen dikkate değer bir özellik, herhangi bir kanalı kesintisiz izlemenize yardımcı olabilecek kullanışlı bir özellik olan resim içinde resimdir. Spesifik olarak, uygulama hala çalışıyor ve içerik hızlı bir şekilde teslim edilmeye devam edebilir. Böylece, hala yeni bir gün için güncelleme yaparken ortaya çıkan diğer bazı işlerin üstesinden gelebileceksiniz. Bunun birçok kişinin sevdiği bir özellik olduğu söylenebilir.

İSTEDİĞİNİZ KONUYLA RADYO DİNLEYİN

Yorgunsanız ve uygulamayı sadece sesli olarak deneyimlemek istiyorsanız, uygulamanın desteklediği radyoları aramalısınız. Rahatça yatarken ve eğlencenin tadını çıkarırken bu kanalları kolayca arayabilir ve daha sonra dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda görüntüleyebileceğiniz kaynak çeşitliliği ile ruh halinize göre dilediğinizi özgürce deneyimleyebilirsiniz.

Hafif HD TV çevrimiçi

Kullanıcılar, uygulamanın getirdiği TV izleme ve radyo dinleme deneyiminden etkilenecekler:

  • Kullanıcılar, Rusya Federasyonu’ndaki 200’den fazla TV kanalını ve radyo istasyonlarını istedikleri gibi eğlenmek için kolayca bulabilirler.
  • Uygulamanın kapasitesi tamamen kompakttır ve oynatıcının özellikleri, kaydırma hareketleriyle kullanımı kolaydır.
  • Herhangi bir TV kanalı HD kalitesini destekler ve kolay arama için istediğiniz kanalı favori listenize ekleyebilirsiniz.
  • Kullanıcılar, farklı TV kanallarının programlarını kolayca güncelleyebilir ve favori programlarını bulabilir.
  • Resim içinde resim özelliği kesintisiz bir deneyim sağlar ve kullanıcılar uygulamayı çeşitli cihazlarda kullanabilirler.


İndir (18M)

Artık indirmeye hazırsınız Light HD TV ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir