LifeAfter
LifeAfter

LifeAfter: Night Falls v1.0.161 APK + OBB (Son) indir 2022


Macera oyunu LifeAfter: Night Falls'a gelin, oyuncular kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalma hissini yaşarlar. Bir hayatta kalma nişancı oyunuyla tasarlanan göreviniz zombilerle savaşmak, hayatları hastalık yayıcılardan korumak. Bu, yayıncı XD Gl

Android Android Macera Oyunları
4 ( 283 puan )
Fiyat: $0
İsim LifeAfter
Yapımcı X D Global
Tür Macera Oyunları
Boyut 3.7GB
Versiyon 1.0.161
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
LifeAfter is the most famous version in the LifeAfter series of publisher X D Global
Mod Version 1.0.161
Total installs 1,000,000+

İndir (3.7GB)

Macera oyunu LifeAfter: Night Falls’a gelin, oyuncular kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalma hissini yaşarlar. Bir hayatta kalma nişancı oyunuyla tasarlanan göreviniz zombilerle savaşmak, hayatları hastalık yayıcılardan korumak. Bu, yayıncı XD Global’in LifeAfter oyun serisinin üçüncü versiyonudur. Oyunu daha ilginç hale getirmek için birçok yeni özellik eklendi.

LifeAfter: Gece çöker

Oyunun kurgusu değişmese de içerik tamamen yeniden tasarlandı. Zombilerle savaşmanın yanı sıra, birçok yeni alanı da keşfedeceksiniz. Sadece karada değil, denizde ve havada da savaşıyorlar. Aynı zamanda, Zombie yükseltildi, güç ve dayanıklılık dayanıklı. Size çekici bir hayatta kalma savaşı getirmeyi vaat ediyor.

LifeAfter: Gece çöker

ZOMBİ HAYATTA KALMA DENEYİMİ

Zombi salgını sonrası yaşamak zorunda kalırken tüm üsleri kapsamaya çalışan bir zombi hayatta kalma simülatörü. Hava durumu, kıtlık, kalacak bir yer ve tabii ki zombilerle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Mobil cihazlarda gerçek bir hayatta kalma oyunu olmayı hedefliyor.

ARKADAŞLAR YAPIN VE BİRLİKTE HAYATTA KALIN

Yol boyunca hayatta kalan diğer insanlarla tanışabilir ve onlara saldırmayı veya birlikte ekmek kırmayı seçebilirsiniz. Bunlar AI yerine diğer oyuncular olacak, ancak zombi ordularıyla tek başınıza yüzleşmek istiyorsanız PVE alanlarına bağlı kalabilirsiniz.

LifeAfter: Gece çöker

UMUT VE İSTEDİĞİNİ SAKLAYIN

Ancak, sadece sayısız zombi olmayacak, aynı zamanda bir tehdit olacak. Hastalıklar, yaralanmalar ve gizemli organizasyonlar karşılaşacağınız problemlerdir. Ayrıca gündüz tamamen ücretsiz olduğu için zamanınızı akıllıca yönetmeniz gerekecek, ancak yine de ayılar gibi vahşi yaşamla uğraşacaksınız. Ancak geceleri zombiler tam kapasitededir, bu nedenle her seferinde uzun bir geceye hazır olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Bütün bir temel bina sistemine sahiptir, böylece mütevazi meskeninize dönebilir ve yiyecek aramaya çıktıktan sonra daha güvenli olmak için çalışmaya başlayabilirsiniz.

LifeAfter: Gece çöker

Tabii ki, hem işçiliği hem de pişirme olacak çünkü onlar olmadan hiçbir hayatta kalma oyunu tamamlanmış sayılmaz. Ayrıca her öğün karakterinize farklı faydalar sağlayabilir ki bu da mükemmel bir özelliktir. Google Play’de daha yeni yayınlanmış olmasına rağmen LifeAfter şimdiden 1.000.000’den fazla yüklemeye ulaştı ve bu, oyunun merakla beklenen bir oyun olduğunu ve insanların henüz zombilerden tamamen sıkılmadığını gösteriyor.


İndir (3.7GB)

Artık indirmeye hazırsınız LifeAfter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir