Life Is Strange
Life Is Strange

Life is Strange v1.00.310 APK + OBB (MOD, Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) indir 2022


Life is Strange, oyunculara gerçek ve rüya arasında hiçbir ayrım yapmayan bir yolculuk deneyimi yaşatacak. İnsanlar ayrıca önemli ve duygusal kararlar vererek hikayelerin veya oyunların sonlarına karar verebilirler.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 694 puan )
Fiyat: $0
İsim Life is Strange
Yapımcı SQUARE ENIX LTD
Tür Macera Oyunları
Boyut 35M
Versiyon 1.00.310
MOD Tüm Ücretli İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Life is Strange is the most famous version in the Life is Strange series of publisher SQUARE ENIX LTD
Mod Version 1.00.310
Total installs 1,000,000

İndir (35M)

Life is Strange olay örgüsü, oynanış ve grafiklerin her ayrıntıda mükemmelliğin zirvesinde olduğu harika oyunlardan biridir. Aynı zamanda zengin bir insanlığa sahiptir, çünkü birçok anın kararlarıyla oyuncunun duyguları üzerinde çok sayıda unutulmaz etki yaratır. Her şeyden önce, oyun, oyuncuların her bölüm veya birçok farklı zaman boyutundaki olaylar boyunca güçlü izlenimler edinmesi için çok fazla potansiyele ve olağanüstü gelişime sahiptir.

Hayat gariptir

ÇEŞİTLİ SEÇENEKLERLE SÜRÜKLEYİCİ HİKAYE

Life is Strange’in en dikkat çekici özelliği çok boyutlu kurgusu ve tüm gelişmeler oyuncunun her senaryoda verdiği kararlara bağlı. Aynı zamanda bir aşk hikayesi ama her şeyi karmaşıklaştırıyor, bu yüzden insanlar çoğu zaman birçok psikolojik sorunla karşı karşıya kalıyor ve bazı seçimler onları travmatize edebiliyor. Neyse ki, karakterin ana yeteneği zamanda geriye gitmek ve oyuncunun gerçekleri veya hayalleri değiştirmek için tüm kararları vermesine izin vermektir.

MÜKEMMEL VE ​​MÜKEMMEL HİKAYE ANLATMA

Potansiyel olarak zengin bir kurguya sahip olmasının yanı sıra oyunun hikaye anlatımı kusursuz ve derinlikli. Ayrıca, karakterlerin içsel düşüncelerini veya duygularını hassas ve gerçekçi bir şekilde ortaya çıkarmak için birinci sınıf grafik kalitesini kullanarak herkesin deneyimini gerçek ve canlı hale getirir. Hepsinden önemlisi, film müzikleri veya ara sahneler duygusaldır ve oyuncunun bağlı kalmaya veya uymaya çalıştığı seçimlerin tüm sonuçlarını gösterir.

Hayat gariptir

ETKİLEYİCİ DENEYİM İÇİN YENİLİKÇİ NOKTA VE TIKLAYIN OYUN

Life is Strange birçok olağanüstü görsel öğeye sahip olsa da, oynanışı da oyuncuları sonsuz yolculuğuna çekmek için büyüleyici. Oyun, nokta ve tıkla öğesini oyunun ana teması olarak kullanır ve karakterin hareket etmesine veya etraftaki şeylerle etkileşime girmesine izin verir. Ayrıca, ipuçlarını arayan öğeleri doğrudan toplayabilir ve arsa veya bulmacayı ilerletmek için daha fazla sır için her bir nesneyi yakınlaştırabilirler.

Hayat gariptir

GERÇEĞİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN ZAMANI GERİ SAR

Oyundaki ana karakterin yeteneği, zamanda geriye gitmek ve geleceğin veya geçmişin sonucunu değiştirmek için şimdiki olayları değiştirmektir. Bununla birlikte, büyük güç büyük sorumluluk taşır, bu nedenle her seçim her şeyi dramatik bir şekilde etkiler ve komplonun birçok zıt yönde gerçekleşmesine neden olur. Oyuncuların sayısız farklı gerçekliğe farklı duygularla tanık olduğu bu oyunun özü budur.

GEÇMİŞ İLE BUGÜNDEN BÜYÜYEN BEYİN FIRLATICI BULMACALAR

Life is Strange oyununun en etkileyici özelliği, her şeyi daha benzersiz ve eğlenceli hale getiren karmaşık bulmacalarıdır. Tüm bulmacalar genellikle bilmeceler içerir veya oyuncunun çevrede veya çevresinde bulabileceği özel öğeler gerektirir. Ancak, ana hikaye boyunca neredeyse her bulmaca için çevreden en iyi şekilde yararlanmak için geçmişe dönme yeteneğini birleştirmeleri gerekir.

Hayat gariptir

MÜKEMMEL VE ​​BÜYÜLEYİCİ GRAFİK MOTORLAR

Oyunun grafik kalitesi, sayısız unutulmaz anlar yaratmak için birinci sınıftır ve oyuncu deneyimini her zamankinden daha özgün ve sürükleyici hale getirir. Ayrıca uzun bir yolculuk sırasında en duygusal, huzurlu ve göz alıcı anları yakalamak için fotoğraf modunu kullanabilirler. Grafikleri sayesinde her şeyin canlı bir atmosferi veya duygusu var, bu da oynanışını ve eğlencesini derin ve değerli kılıyor.

Life is Strange, tüm geleneksel standartların ötesine geçen grafiklere, oynanışa ve hikayeye sahip olduğu için yüksek puan alan oyunlardan biridir. Ayrıca, insanlara ana karakterin sürükleyici bir perspektifinden en dikkat çekici anları ve anıları getirmek için başka birçok etkileyici ve benzersiz içeriği de bünyesinde barındırıyor.

Hayat gariptir

ÖZELLİKLERİ

  • Duygusal ve iç ısıtan faktörlere sahip egzotik oyun, oyuncuların her şeyi gerçek bir şekilde hissetmesini sağlar.
  • Tanınmayan gerçeklik ve geçmiş, çeşitli etkinlikler ve anlar aracılığıyla oyuncuların deneyimlerini yeni zirvelere çıkarır.
  • Sürükleyici bir hikaye ilerlemesi için unutulmaz karakter duygularına sahip derin ve duygusal hikaye anlatımı.
  • Her şeyi daha beyin fırtınası ve eğlenceli hale getirmek için gerçeklikten ve geçmişten iç içe geçmiş faktörlerle sarhoş edici bulmacalar.
  • Hikaye sonuçlarına, geçmişten veya gerçeklikten yürek burkucu veya anlamlı seçimlerle karar verin.


İndir (35M)

Artık indirmeye hazırsınız Life is Strange ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSQUARE ENIX LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir