Life In Adventure
Life In Adventure

Life in Adventure v1.1.47 APK (Birçok Mücevher, Her Zaman Kazan, Üyelik) indir


Life in Adventure Mod APK size harika keşif yolculukları sunar; oyuncular her yeri keşfetmek için kâşif olurlar.

Android Android Oyun
4 ( 117 puan )
Fiyat: $0
İsim Life in Adventure
Yapımcı Studio Wheel
Tür Oyun
Boyut 51.68 M
Versiyon 1.1.47
MOD Kilitsiz, Ücretsiz Reklamlar
Orjinal Google Play
Life in Adventure is the most famous version in the Life in Adventure series of publisher Studio Wheel
Mod Version 1.1.47
MOD 1
 • Edinilmiş reklam devre dışı bırakma ve Maceracılar Loncası Üyeliği
 • Gerçek para karşılığında ücretsiz elmas satın alma (internet ve Google hizmetlerinde yetkilendirme gerektirir)
 • Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.

MOD 2
 • 9999 taş
 • God of War Modu
 • Maceracılar Loncası Üyeliği
 •  Reklamsız

MOD 3
 • Ücretsiz mücevher satın alma – Herhangi bir mücevher paketine tıklayın ve ardından iptale tıklayın
 • Altın düşüşü x1-500
 • Her zaman savaşı kazan
 • Tanrı modu
 • Zarar
 • Her zaman savaşı kazan


İndir (51.68 M)

Life in Adventure MOD APK adlı ilginç ve ilginç yeni bir çevrimiçi oyun. Çekici oynanışının yanı sıra, Life in Adventure MOD APK‘daki ömür boyu monotonluğunuzu anında ortadan kaldıracağına kesinlikle inanıyoruz. Hemen görmek için bu oyunun en yeni türünü verdiğimiz linke göre indirin.

Life in Adventure MOD APK

Estetik kitap türündeki oyunların teması genellikle bir aşk üçgeni veya ilginç drama hikayeleridir. Ancak Adventure’daki yaşam tarzı tamamen farklı bir hikaye içeriyor. Life in Adventure ile kendi macera yolculuğunuzda bir maceracıya dönüşeceksiniz. Sert ve sert, genel durumunuzu tanımlayan birkaç kelimedir, bu seferi tek başına aşmak için ne yapmak gerekiyor?

1 life in adventure 3 1 life in adventure 4

Büyüleyici macera hikayesi

Life in Adventure, oyunculara, maceracınızın yolculuğunda karşılaştığı olayları anlatan, birçok bölümden oluşan uzun bir hikaye sunar. Öngörülemeyen birkaç olayla ilgi çekici bir hikaye sizi bir sürprizden diğerine götürecek.

Başlangıçta Life in Adventure‘a girerken makine iki karakter seçeneği sunar. Ücretsiz olarak beğenirsiniz ve ayrıca sistem size rastgele bir görünüme ve istatistiklere sahip bir karakter sağlar. Ancak değerli taşlara yatırım yaparsanız, birincil kişiliğinizi kendiniz kişiselleştirebileceksiniz. Özelleştireceğiniz öğeler, unvan, cinsiyet, görünüm, aile geçmişi, nitelikler, dövüş becerilerinden oluşur. Life in Adventure‘ı ilk oynadığınızda, karakteri kişiselleştirme konusunda özgürsünüz, bir dahaki sefere bir ücret ödemeniz gerekecek. Ama benim için keyfi olarak rakamlar almanın avantajları da var. Life in Adventure‘ın hikayesine taze, daha sert bir bakış açısıyla yaklaşılabilir.

Her şey nihai kararınıza bağlı

Bu kategorideki oyunların özel bir özelliği, hikayenin bu oyuncunun geçmişteki kararlarına göre değişmesidir. Her olayın son anlarına baktığınızda, makine top oyuncusuna karar vermesi için iki seçenek sunar. Oyuncunun alternatifleriyle ilgili olarak, aşağıdaki durumlar iyi veya kötü bir rotada gerçekleşecektir. Ek olarak, bu seçimin hikayenin sonunu da doğrudan etkilediği anlamına gelir. Bu yüzden her karar verdiğinizde dikkatli olmalısınız.

Zorlu savaşların bir parçası olun

Yolculukta, tuzaklar veya tehlikeli canavarlarla yüzleşmek gibi zorlu etkinlikler için gerçekten önemlidir. Ve Adventure’daki yaşam tarzında, bu tür etkinlikleri ek olarak deneyimleyin. Çoğu zaman, her olayın sonunda, makine iki seçenek sunmayacak, bunun yerine agresif canavarlarla bir savaştan geçmeniz gerekecek. Onları kazanmanız durumunda, çoğu altın parayı içeren bir teşvik alırsınız.

Silahlar ve yardımcı şeyler

Zindanlar ve mağaralar arasındaki keşif yolculuğunuzda silah veya zırh alma fırsatınız olacak. Sopalar, mızraklar ve kılıçlar gibi hızlı silahlardan ve çoğu türden zırhlardan oluşacaklar. Onlara sahip olun çünkü bu bölümden sonra canavarlarla karşılaştığınızda şüphesiz son derece faydalı olacaklar. Düşmeniz durumunda, başka bir olaya giden yolu seçmek zorunda kalacaksınız veya en başından itibaren rol ile eğlenmek zorunda kalacaksınız.

1 life in adventure 5 1 life in adventure 6 1 life in adventure 7

Life in Adventure’daki hedefler dolayısıyla konum sistemi

Life in Adventure, oyunculara canavarları yenmek, birincil kişiliğin hikaye bölümlerini tamamlamak, küçük kişiliğin hikaye bölümlerini tamamlamak, silah koleksiyonu, Life in Adventure‘daki başarıları içeren gruplar sağlar. Oyunun sağladığı kategorileri her gerçekleştirdiğinizde, çok sayıda çekici avantaj elde etme fırsatına sahip olacaksınız (bunların içinde değerli taşlar bile var).

Ayrıca Life in Adventure, başarılarınızı sonuçlara göre dönüştürür. Akrabalarınızı ve arkadaşlarınızı rahatlamaya ve Life in Adventure oynamaya davet edebilir ve reytinglerde her ikisiyle de rekabet edebilirsiniz. Konumlandırmayı, dünyadaki diğer Life in Adventure insanlarıyla da karşılaştırabilirsiniz.

Görüntüler

Aynı tarzdaki diğer çeşitli oyunlarla karşılaştırıldığında, life in Adventure jilet gibi keskin 3D birinci sınıf grafiklere sahip değildir. Aksine, grafikler vitrin pikselleri olma eğilimindedir. Bununla ilgili iltifat, sadece çekici bir hikayeye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda görüntüler de Life in Adventure‘ın insanları çekmesine yardımcı olabilecek bir özellik haline gelir. Grafikler pikselleşme eğiliminde olsa da, oyundaki resimler her zaman canlı renklerle bilgi konusunda titizlikle geliştirilecektir. Gürültü, Life in Adventure için bir artıdır. Akılda kalıcı melodiler nedeniyle Life in Adventure‘ın konusu çok daha çekici.


İndir (51.68 M)

Artık indirmeye hazırsınız Life in Adventure ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanStudio Wheel

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir