Life Choices
Life Choices

Life Choices v1.1.1 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Life Choices, beyninizi test edebilmeniz ve zihninizi daha keskin olması için eğitebilmeniz için size en zorlu bilgi sınavlarını verecek. Birçok tanıdık konu ile kolaydan zora doğru sorularla başlayabilirsiniz.

Android Android Klasik
4 ( 73 puan )
Fiyat: $0
İsim Life Choices
Yapımcı Unico Studio
Tür Klasik
Boyut 92MB
Versiyon 1.1.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Life Choices is the most famous version in the Life Choices series of publisher Unico Studio
Mod Version 1.1.1
Total installs 1,000,000+

İndir (92MB)

Bir bulmaca oyunu olmasına ve başta sıkıcı gelmesine rağmen, sizi bekleyen heyecan verici zorluklarla en iyi deneyimi yaşatacak bir oyundur. Ayrıca, seçimlerinizi özgürce yapamadığınız simülasyon oyunlarına artık ilgi duymuyorsanız, bu oyun kesinlikle tüm arzularınızı tatmin edecektir. Bu bulmaca oyununda yeni hedefler fethetmek ve gizli sürprizleri keşfetmek için yolculuğunuza başlayın.

Hayat seçimleri Hayat seçimleri

KENDİ KENDİNİZİ ONARIM VE HERHANGİ BİR KARAKTER OLUN

Yaşam Seçimleri, sürekli benzersiz özellikler sunarken, daha yeni deneyimlemeye başlarken sizi bir sürprizden diğerine götürecek, ayrıca bu dünyaya entegre olacak ve arayışınıza başlayacaksınız. Taşındığınız kasabanın başı belada ve orijinal durumuna geri dönmesi için onarılması gerekiyor, bu nedenle göreviniz Unicoville’in gereksinimleri tamamlamasına ve kendinize ait yeni bir şehir açmasına yardımcı olmaktır. Ayrıca, bu kasabaya yeni sakinler getirmeniz ve gerçek bir yerel gibi yaşamanız gerekiyor.

Bununla birlikte, oyun size cevap vermek için dikkatlice düşünmeye zorlayan bulmacalar verecektir, bu yüzden zorlukların üstesinden gelmek için her zaman dikkat edin ve doğru cevaplar verin. Bu oyunda sabit olmanız gerekmiyor, ancak yaptığınız göreve bağlı olarak özgürce birçok farklı karaktere dönüşebiliyorsunuz, bu yüzden yolculuğunuza hemen başlayın.

YENİ ŞEHİRLERİ YENİDEN İNŞA ET VE BECERİLERİNİ BİLEŞTİRİN

Oyun sizden bir şey yapmanızı istemeyecektir, ancak yapabilirsiniz, bu yüzden tarzınıza ve oyunun gereksinimlerine göre oynayın. Life Choices, karakterler arasında 1000’den fazla özel seçimle kendinizi ifade edebileceğiniz bir yer olacak. Göreviniz, hayatlarını yeniden şekillendirmek ve yaşamak; Aynı zamanda yol boyunca zor sorularla onların kaderini belirleyecek olan da sensin, bu yüzden bir bebekle başlayıp yaşlı bir adamla sonuçlandığında çok şaşırma.

Hayat seçimleri Hayat seçimleri

Ayrıca Unicoville’deki evleri inşa edip yenilemeniz ve kasabayı eski haline döndürmeniz gerekiyor. Oyun, şehri kolayca gözlemlemeniz ve evleri hızla yeniden şekillendirmeniz için size keskin 3D grafikler verecek. Ayrıca yaşam tarzınız her karaktere farklı kişiliklerle yansıyacaktır, bu yüzden zekanıza göre macera yapın.

ŞEHİRDE YAŞAMAK İÇİN HERHANGİ BİR İŞ SEÇİN

Bu oyunda normal bir insan gibi yaşayacak ve çalışacaksınız, bu yüzden ilk önemli faktör, hayatta kalabilmek ve zorlu şehirde geçimini sağlayabilmek için kendinize istikrarlı bir iş bulmanız gerekiyor. Life Choices size çeşitli seçenekler sunacak, böylece bir doktor, polis memuru ve hatta başkan da dahil olmak üzere kendinize uygun bir iş bulmakta özgürsünüz. Ancak atmanız gereken ilk adım, kendinizi daha fazla geliştirme fırsatına sahip olmak için üniversiteyi bitirmektir.

Bu oyunun heyecan verici özelliği, herhangi bir çerçeveye göre yaşamak zorunda olmamanız çünkü burada kendinizsiniz. Dünyayı kurtarma tutkunuz veya ülkeyi yöneten bir kralınız varsa, süper kahraman olmak da iyi bir fikirdir. Tembel olsanız ve daha rahat bir hayat istiyorsanız bile işsiz kalmayı seçebilir ve başkalarına hizmet ederek para kazanabilirsiniz.

Hayat seçimleri

İYİ ADAM OLUN YA DA KÖTÜYÜ OYNAYIN

Kilidini açtığınız yeni seviyelerde birçok benzersiz ve eşit derecede çekici özellik ile daha ilginç hikayeler olacak. Yukarıda belirtildiği gibi, bu oyun tarzınızla yaşamanıza izin verecek, böylece iyi ya da kötü olabilirsiniz. Ancak, en iyi noktaları kazanmak ve gücünüzü kanıtlamak için kötü adam rolünün başlangıcında Karma Liderlik Tablolarında savaşmanız gerekecek. Buna ek olarak, oyuncuların pişman olmamak ve yeni hedeflere ulaşmak için doğru seçimler yapmasını gerektiren bir dizi zorlu görevle karşı karşıya kalacaksınız. Dikkatli olun çünkü aşağıdaki seviyelerin bulmacaları basit değildir ve ihmalkar olmak öngörülemeyen sonuçlara yol açabilir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Yeni temalara sahip bulmaca oyunu size en eşsiz deneyimleri yaşatmayı vaat ediyor, oyun sıkıcı hikayeler içinde olmayacak ama birçok yeni şey keşfedeceksiniz.
  • Unicoville kasabası çevresinde dönen ilginç hikayelerle maceraya başlayın. Ayrıca, orijinal durumuna geri döndürmek için şehri inşa etmeniz ve yenilemeniz gerekiyor.
  • Oyun size kendi karakterlerinizi seçme ve hayatlarını yaşama özgürlüğü verecek, böylece kişiliğinize uyan karakteri bulmanız ve ardından sınavlara katılmanız yeterli.
  • 3D grafiklerle inşa edilmiş bu kasabanın içindeki evleri kolayca gözlemleyebilir ve yeniden inşa edebilirsiniz, ayrıca soruları cevaplamak için becerilerinizi kullanmanız gerekir.
  • Karakteriniz ile evlenmek istediğiniz nesneyi bulabilir, sonra doğurabilir ve büyütebilirsiniz ancak oyunun son derece zor seçimlerini yaparken dikkatli düşünmeniz gerekiyor.
  • Bu şehirde yaşayabilmek için herhangi bir işi seçin, başarılı bir iş adamı, bir dilenci ve hatta bir kötü adam olun. Her şey sana bağlı.


İndir (92MB)

Artık indirmeye hazırsınız Life Choices ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanUnico Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir