Libra
Libra

Libra – Weight Manager v3.3.43 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Sağlığınızı ve kilonuzu izlemek istiyorsanız Terazi bu konuda size destek olacaktır. Bu uygulama, en etkili izleme çizelgelerini ve haritalarını geniş bir yelpazede sunarak, izleme açısından size çok yardımcı olur. Haftalık, aylık veya yıllık istatis

Android Android Sağlık ve Fitness
4 ( 762 puan )
Fiyat: $0
İsim Libra
Yapımcı Daniel Cachapa
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 4M
Versiyon 3.3.43
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Libra is the most famous version in the Libra series of publisher Daniel Cachapa
Mod Version 3.3.43

İndir (4M)

Sağlığınızı ve kilonuzu izlemek istiyorsanız Terazi bu konuda size destek olacaktır. Bu uygulama, en etkili izleme çizelgelerini ve haritalarını geniş bir yelpazede sunarak, izleme açısından size çok yardımcı olur. Haftalık, aylık veya yıllık istatistik tablolarını kullanabilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca uygulamanın, ihtiyaçlarınızı karşılamak için size bir dizi başka ilerici özellik sağladığını görecekler. Uygulama ayrıca yeni görünümü yeteneklerinize daha iyi uyacak şekilde değiştirmenize izin verecektir.

Terazi – Kilo Yöneticisi

İSTATİSTİK TABLO YAPIN

Uygulama, kendimizin ve çevremizdekilerin sağlık durumunu ve kilosunu izlemenize yardımcı olur. Benzersiz bir özellik, uygulamanın kilometre taşlarını ve ağırlığı öğrendikten sonra istatistiksel bir tablo oluşturmasıdır. Bu tablo gerekli içeriği içerir ve isterseniz düzenleyebilirsiniz.

FARKLI ZİHİN HARİTASI TÜRLERİ

Uygulama tam bir istatistik tablosuna sahip olduktan sonra zihin haritasını doğrulamaya geçecektir. Harita türü çok çeşitli olacaktır ve uygulamanın sağladığı birçok farklı türden birini seçebilirsiniz. Ayrıca harita, büyüme potansiyelinizi ve takip sürecinizden sonraki sonuçları en net şekilde gösterecektir.

Terazi – Kilo Yöneticisi Terazi – Kilo Yöneticisi

MODERN ARAYÜZ

Uygulama, kullanıcıların seçim yapmasına izin veren çeşitli yeni arayüzler sağlar. Uygulama, kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi benzersiz arayüz tasarlarken yenileniyor ve yeni bir görünüme kavuşuyor.

OBJEKTİF DEĞERLENDİRME

Uygulama, objektif bir değerlendirme yapmak için verilere ve kilonuzun ve boyunuzun durumuna güvenecektir. Bu değerlendirme kullanıcılara yardımcı olacak ve kullanıcılar için heyecan verici şeyler yaratacaktır. Daha spesifik olarak, uygulama her zaman her nesneye ve koşula bağlı olarak çekici değerlendirmeler verir.

HER GÜN HATIRLATMA

Uygulamanın hemen bir dizi güzel hatırlatıcısı var, bize sağlığımıza dikkat etmemizi vb. hatırlatıyor. Hatırlatıcı, kullanıcıların önceden tanımlanmış her bir zaman çizelgesine göre ağırlık eklemesine yardımcı oluyor.

Terazi – Kilo Yöneticisi Terazi – Kilo Yöneticisi

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu uygulamada bir fark yaratabilecek bir dizi ilerici ve modern görünüm sunar.
  • Pratik bir istatistik tablosu vermek için izleme süresini özelleştirebilir ve uygulamanın doğru ağırlığını girebilirsiniz.
  • Arzu ettiğiniz ihtiyaçlara hizmet etmek için kendi başınıza farklı türde istatistikler ve değerlendirme çizelgeleri seçebilirsiniz.
  • Uzman doktor size bir dizi incelemede bulunur ve mevcut durumunuzu nasıl düzelteceğiniz konusunda tavsiyelerde bulunur.
  • En popüler hatırlatıcıları oluşturmak için cihazınızda size motive edici, ilham verici alıntılar ve uyarılar sunar.


İndir (4M)

Artık indirmeye hazırsınız Libra ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir