Let’s Survive
Let’s Survive

Let’s Survive v1.4.3 APK indir (Ücretsiz El Sanatları) 2022


Let's Survive Mod APK, sizi korkunç bir hayatta kalma savaşına götürür ve bir dizi yeni yakın dövüş ekler. Oyuncuların hayatlarını kazanmak için hedeflerini net bir şekilde belirlemeleri ve bu savaşları kesin olarak çözmeleri gerekiyor.

Android Android Simülasyon
4 ( 975 puan )
Fiyat: $0
İsim Let’s Survive
Yapımcı TREASTONE LTD
Tür Simülasyon
Boyut 118M
Versiyon 1.4.3
MOD Ücretsiz El Sanatları
Orjinal Google Play
Let’s Survive is the most famous version in the Let’s Survive series of publisher TREASTONE LTD
Mod Version 1.4.3
Total installs 1,000,000+
MOD 1
 • Zanaat İstismarı: – Gerekli Kaynak Malzemeler olmadan Zanaat. – Üretim için Gerekli Seviye kaldırıldı. – Gerçek Kaynak Malzemelerinizi tüketmeyin.
Bilgi : Modu etkinleştirmeden önce Varlıkların Tamamen İndirilmesini Bekleyin.
MOD 2
 • ücretsiz zanaat
 • Mağazada alışveriş yaparken paralar artar
 • Gerçek parayla ücretsiz satın alma
 • Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.

MOD 3
 • MOD MENÜSÜ
 • HIZ OYUNU
 • SINIRSIZ PARA
 • SINIRSIZ ENERJİ

MOD 4 1. Yenilmez 2. Yüksek hasar 3. Aç değil 4. Susuz değil 5. Kesintisiz zeka 6. Sınırsız dayanıklılık 7. Sınırsız Dayanıklılık 8. Sınırsız enerji 9. Sınırsız altın para 10. Sınırsız paylaşım 11. Planlar ve İnşaat 12. Ücretsiz reklamlar ödül almak

İndir (118M)

Let’s Survive – Bir zombi kıyametinde hayatta kalma oyunu (Erken Erişim), size en zorlu ortamlarda hayatta kalma yeteneği veren bir oyun serisidir. Bu simülasyon dünyasında, hayatta kalan son kişi olmak için en güçlü olmalısınız. Oyuncular doğrudan hayalet kamplarında savaşmalı, bu dünyada insanlarla ve korkunç haydutlarla savaşmalıdır. İndirdiğinizde internetsiz, para kaybetmeden ve daha birçok büyük teklif olmadan oynama hakkına sahip olacaksınız.

Let's Survive – Zombi kıyametinde hayatta kalma oyunu

KENDİ KALEMİNİZİ İNŞA EDİN

Bu savaştaki en önemli şey, kendinize hayati, zaptedilemez bir kale inşa etmeniz gerekiyor. Bu, genel saldırıya hazırlanmak için gücünüzü güçlendirmenize yardımcı olmak için hayalet saldırılarına karşı bir sığınak olacaktır. Bu evde, tıpkı gerçek hayattaki gibi şeyler yapmak zorunda kalacaksın. Burası yağmurlu günler için bir sığınak olacak, gizemli silahlar üretecek ve geçimini sağlamak için yiyecek yapacak bir yer olacak. Tasarım, inşaat ve gerekli öğelerin satın alınmasına kadar her şeye burada karar vereceksiniz.

Let's Survive – Zombi kıyametinde hayatta kalma oyunu

OYUNUN SONUNA KADAR hayatta kalırsanız yardımcı olur

Let’s Survive dünyasında canavarlarla savaşmak ve birinin hayatını güvende tutmak kolay bir şey değil. Saldırı sırasında iki işi aynı anda yapmanız gerekecek. İlk olarak, kendinize saldırma şansı verebilmek için düşmanın hayatını araştırmalısınız. İkincisi, oyuncular kendi evlerine geri getirmek için birçok değerli eşya toplamalıdır. Bu zamanlarda, oyuncu zombinin vücudu ısırmamasını sağlamalıdır; ısırılırsa hayatını sürdürmek zor olacak. Onu yok etmek için silah veya iyi evcil hayvanlar getirmelisiniz. Sadece bu değil, yeterince yemelisiniz, su miktarını karşılamalısınız. Ancak o zaman onları yok etmek için yeterli dirence sahip olacaksınız.

Let's Survive – Zombi kıyametinde hayatta kalma oyunu

SICAK ÖDÜLLER

Let’s Survive’ın aşamalarını aşarak birçok büyük ödül alacak ve birçok rastgele dönüş yapacaksınız. Belli bir seviyeye geldiğinizde oyun size zombileri en hızlı şekilde öldürme becerisi kazandıracak. Ayrıca size binanızı lükse çevirebilecek ve canavarların darbelerine dayanabilecek birçok değerli eşya ve malzeme verecektir. Şimdilik en güçlü kişi ol, tüm silahları elinde tut ve kendi evini inşa et.


İndir (118M)

Artık indirmeye hazırsınız Let’s Survive ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTREASTONE LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir