Lensa
Lensa

Lensa: Photo Editor v3.7.4.624 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Lensa, kullanıcıların çekim veya fotoğraf düzenleme deneyimini geliştirmek için dinamik bir kamera sistemiyle bütünleşen profesyonel bir editördür. Özelliklerinin ve araçlarının çoğu aynı zamanda AI desteklidir, bu nedenle birçok farklı süreçte doğru

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 870 puan )
Fiyat: $0
İsim Lensa
Yapımcı Prisma Labs Inc
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 63M
Versiyon 3.7.4.624
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Lensa is the most famous version in the Lensa series of publisher Prisma Labs Inc
Mod Version 3.7.4.624
Total installs 5,000,000+

Lensa, kullanıcıların çekim veya fotoğraf düzenleme deneyimini geliştirmek için dinamik bir kamera sistemiyle bütünleşen profesyonel bir editördür. Özelliklerinin ve araçlarının çoğu aynı zamanda AI desteklidir, bu nedenle birçok farklı süreçte doğruluk ve kullanıcı esnekliği mutlaktır. Profesyonel fotoğraf editörleri olmasalar bile, kullanıcıların her şeyden tam olarak yararlanmaları için gelecekte birçok potansiyel ve ilginç özellik yavaş yavaş açılacaktır.

GELİŞTİRİLMİŞ YERLEŞİK KAMERA

Lensa’nın herkese tanıtmak istediği ilk işlev, profesyonel olarak geliştirilmiş yerleşik kameradır. Cihazdaki varsayılan kamera kalitesini otomatik olarak iyileştirecek ve kullanıcıların çok sayıda etkileyici fotoğrafı özgürce oluşturması için birçok ön ayar veya otomatik düzenleme mekanizması uygulayacaktır. Tabii ki, özelleştirme de kapsamlıdır, böylece kullanıcılar grup çekimleri, ortamlar, özçekimler ve daha fazlası olsun, herhangi bir şeyin fotoğrafını çekerken en iyi keşiflere sahip olurlar.

Lensa: Mükemmel Resimler için Fotoğraf Editörü Lensa: Mükemmel Resimler için Fotoğraf Editörü

GÜÇLÜ FOTOĞRAF EDİTÖRÜ

Kamera geliştirme işlevine ek olarak, yerleşik fotoğraf düzenleyici, kullanıcılara birçok kolaylık sağlar ve kullanıcıların her şeyi düzenlemeleri için gelişmiş araçlar sunar. Bu nedenle, düzenleme yetenekleri kapsamlıdır ve kullanıcılar için geniş özelleştirmelerle bile çok fazla potansiyele sahiptir. Sürekli olarak her özelliği keşfettikçe, ilerlemeleri veya fotoğraf düzenleme bilgileri de büyük ölçüde geliştirilecek ve daha esnek olacaktır.

PORTREİNİZİ BİR DOKUNUŞLA DÜZENLEYİN

Lensa’nın rötuş yetenekleri, tamamen yeni bir incelik ve zarafetle kullanıcının portresini yeniden şekillendirmekle ilgilidir. İlk olarak, kullanıcıların portrelerinin üzerine uygulayabilecekleri birçok etkileyici ve yeni ön ayar önerecektir. Sadece bu değil, ön ayarları manuel olarak özelleştirebilir ve portreleri veya özçekimleri muhteşem ve derinlemesine yapmak için uygun stilleri veya seçenekleri bulabilirler.

Lensa: Mükemmel Resimler için Fotoğraf Editörü Lensa: Mükemmel Resimler için Fotoğraf Editörü

GÖZLERİNİZİ MUHTEŞEM BİR ŞEKİLDE GELİŞTİRİN

Portreleri güzelleştirmekle kalmayıp, profesyonel AI sayesinde kullanıcının gözleri de büyüleyici olacak. Pek çok kullanıcı genellikle insanların gözlerinin potansiyel güzelliğini gözden kaçırır, bu nedenle uygulamada herkesin güzel ve canlı bir çift göz tasarlamanın keyfini çıkarması için birçok düzenleme paketi bulunur. Sadece öğrenci çifti değiştirilemez, aynı zamanda kullanıcılar kendilerini daha incelikli hale getirmek için gözlerinin etrafındaki birkaç ayrıntıyı da değiştirebilirler.

GELİŞMİŞ ARKA PLAN KALDIRMA

Lensa’nın arka plan tonu kaldırma özelliği de yapay zekalardan tam destek için üstün ve moderndir ve hatta kullanıcı için tüm süreçleri otomatikleştirir. Yalnızca arka plan tonlarını kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcılar bunları değiştirebilir veya her fotoğraftaki ana içeriği vurgulamak için benzersiz efektler ekleyebilir. Tabii ki, duvar kağıtlarını rahat ve basit işlemlerle kolayca değiştirmek için galerideki fotoğrafları kullanabilirler.

Lensa: Mükemmel Resimler için Fotoğraf Editörü Lensa: Mükemmel Resimler için Fotoğraf Editörü

ÇOK KATMANLI MAKYAJ

Makyaj ayrıca, uygulamanın kullanıcılara tanıtmak istediği benzersiz içeriktir ve kendilerini her zamankinden daha güzel ve öne çıkaracak daha fazla fikir verir. Neyse ki uygulama aynı zamanda çok katmanlı özelliği de destekleyerek kullanıcılara sayısız stil veya etkileyici güzellikler yaratma özgürlüğü veriyor. Makyaj sürecindeki her tür araç veya öğe de esnektir ve kullanıcılar tarafından kapsamlı özelleştirme için son derece duyarlıdır.

Lensa, güzelleştirme alanındaki en seçkin editörlerden biridir ve kullanıcılara portre rötuşu için birçok büyüleyici keşif sunar. Bu arada, arka plan tonu kaldırma özellikleri, üstlerindeki izleyicinin güzelliğini ve odağını, fotoğrafların merkezini ve ana içeriğini vurgulamak için onlara daha fazla fikir vermek için de uygundur.


İndir (63M)

Artık indirmeye hazırsınız Lensa ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPrisma Labs Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir