Brawl Stars
Brawl Stars

Lemon Box Simulator for Brawl Stars v5.9.0.2 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Lemon Box Simulator for Brawl Stars, oyuncuların Brawl Stars'ta bulunan kutuları açabilecekleri ve toplama hissini tatmin edebilecekleri bir oyundur. Aynı zamanda, etkileyici ödüller alabilmeniz için karakter yükseltme mekanizması, savaş geçişi gibi

Android Android Simülasyon
5 ( 430 puan )
Fiyat: $0
İsim Brawl stars
Yapımcı Lemon Squad
Tür Simülasyon
Boyut 113M
Versiyon 5.9.0.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Brawl stars is the most famous version in the Brawl stars series of publisher Lemon Squad
Mod Version 5.9.0.2
Total installs 10,000,000+

İndir (113M)

Lemon Box Simulator for Brawl Stars, oyuncuların Brawl Stars’ta bulunan kutuları açabilecekleri ve toplama hissini tatmin edebilecekleri bir oyundur. Aynı zamanda, etkileyici ödüller alabilmeniz için karakter yükseltme mekanizması, savaş geçişi gibi bazı mekanikler aynı kalıyor. Ayrıca bu sadece kutuyu açma hissini yaşayabileceğiniz bir oyundur, bu nedenle kaynak aktarımı gerçekleşmez.

Brawl yıldızları için Limon Kutusu Simülatörü

DENEYİM KİLİT KUTULARI

Brawl Stars’ta kutu açmayı seviyorsanız ancak yeterli kaynağa sahip değilseniz, o zaman Lemon Box Simulator for Brawl Stars’tan yararlanabilirsiniz. Özelliği basittir, gördüğünüz herhangi bir kutuyu bu oyunda tamamen bulması kolay kaynaklarla açabilirsiniz. Aynı zamanda karakter yükseltme gibi bazı özellikler de tamamen korunarak açtığınız karakterler ve potansiyelleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bu oyuna erişmeye başladığınızda, orijinal oyuna benzer tamamen tanıdık bir arayüz bulacaksınız. Aynı zamanda önünüzde bu oyunda açabileceğiniz kutular var ve bunları açabilmek için ilgili kaynakları görebileceksiniz.

Brawl yıldızları için Limon Kutusu Simülatörü

İSTEDİĞİNİZ KUTUYU AÇIN

Lemon Box Simulator for Brawl Stars’a eriştiğinizde, gördüğünüz kutuları deneyimlemeye ve dilediğiniz gibi açmaya başlayacaksınız. Açmadan önce, ilk nokta, daha kaliteli kutuları açmak için belirli kaynakları bulmanız gerektiğidir. Aynı zamanda bu oyunun paslarını toplayan veya geçen mini oyunlara katılarak da kolayca açılabilecektir. Elbette toplama oranı, deneyimlediğiniz Brawl Stars’tan daha fazla artacaktır.

Kendinize belirli miktarda kaynak edindikten sonra, açılış sürecine başlayacaksınız. Hangi ödülleri açacağınızı bilemediğinizde yine de sürpriz unsuru vardır. Bu yüzden, stresli zamanlardan sonra onları eğlendirmek için kutuyu açmayı sevenler için mükemmel bir oyundur. Ayrıca oyunun geçişlerinde belirli bir seviyeye ulaştığınızda ödül veren kutular da olacak.

Oyunun savaş geçişleri de görünür, böylece oyuncu istediğiniz aşamaların kilidini açabilir. Oyunun oynanabilirlik limiti nedeniyle, seviyeleri arttırmanın etkili bir yolu, istediğiniz pozisyonlara ulaşmak için elmasları kullanmaktır. Yukarıda belirtildiği gibi, ilgili kilometre taşlarında ödüllü istediğiniz kutuları alacak ve istediğiniz şeyleri açmak için harcamaya devam edeceksiniz.

Brawl yıldızları için Limon Kutusu Simülatörü

KARAKTERLER İÇİN YÜKSELTME İSTATİSTİKLERİ

Lemon Box Simulator for Brawl Stars’ta bir karakterin kilidini açtığınızda, kopyalarından kaç tanesinin görüneceğini ve kopyaları açarsanız açıklıklarınıza ekleneceğini göreceksiniz. Aynı zamanda istediğiniz karaktere nişan almak ve istatistiklerini yükseltmek için kullanılır. Böylece bir karakterin sahip olabileceği istatistikleri ve potansiyeli tam olarak göreceksiniz. Bir noktaya dikkat etmelisiniz ki bu, oyunu hackleme değil, kutuyu açma hissini yaşamanıza yardımcı olan bir oyundur.

Oyun, Brawl Stars oyuncuları için aşağıdakiler gibi ilginç özelliklere sahiptir:

  • Açabileceğiniz farklı niteliklerde kutular bulabilecek ve tamamen beklenmedik eşyalar elde edebileceksiniz.
  • Oyunda yüksek kaliteli kutular açmak için kaynak toplamak için geçebileceğiniz heyecan verici mini oyunlar.
  • Brawl Stars’ta bulunan özellikler, farklı dönüm noktalarına ulaştığınız için ödüller alabilmeniz için savaş geçişi olarak da korunur.
  • Kutudan çıkarma yoluyla karşılık gelen sayıda parça topladığınızda karakter yükseltme mekanizması uygulanacaktır.
  • Bu oyun, kutuları açmanın heyecan verici hissini yaşamanıza yardımcı olur, bu nedenle sahip olduğunuz öğeleri Brawl Stars’a aktarmak imkansızdır.


İndir (113M)

Artık indirmeye hazırsınız Brawl stars ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir