LEGO® Tower
LEGO® Tower

LEGO Tower v1.26.0 APK + MOD (Ücretsiz Alışveriş/Kulüp Üyeliği) indir 2022


LEGO® Tower, oyuncuların farklı parçalar toplamanız ve bunları yeni binalar, yeni karakterler oluşturmak için kullanmanız gereken bir gökdelen inşa etmelerine olanak tanır. Seviyelerin ve karakterlerin eğlenceli etkinliklerle açılması, oyunun çekicil

Android Android Simülasyon
4 ( 378 puan )
Fiyat: $0
İsim LEGO® Tower
Yapımcı NimbleBit LLC
Tür Simülasyon
Boyut 143MB
Versiyon 1.26.0
MOD Ücretsiz Alışveriş/Kilitsiz Kulüp Üyeliği
Orjinal Google Play
LEGO® Tower is the most famous version in the LEGO® Tower series of publisher NimbleBit LLC
Mod Version 1.26.0
Total installs 10,000,000+

İndir (143MB)

LEGO® Tower, oyuncuların farklı parçalar toplamanız ve bunları yeni binalar, yeni karakterler oluşturmak için kullanmanız gereken bir gökdelen inşa etmelerine olanak tanır. Seviyelerin ve karakterlerin eğlenceli etkinliklerle açılması, oyunun çekiciliğini artırdı ve belirli bir miktarda indirme ve güven kazandı. Güncellenmiş sürüm yeni şeyler ekledi, bir Ninjago, bir Legoland çatısı veya daha iyisi örümcek lobisi! Eğlenceli montaj günlerini yeniden yaşayın; birlikte daha fazlasını öğrenelim!

LEGO EMPIRE OLUŞTURMA SÜRECİ

Tamamen tahsil edilebilir faaliyetler daha sonra inşa etmeye, satın almaya ve satmaya devam eder; LEGO® Tower, özel stil kulesiyle ayrı olarak çalışır. Bir katı tamamlarken, oyuncu bir sonraki katın kilidini açacak ve bu şekilde bir dizi daire, farklı karakterler için ticaret yerleri oluşacaktır. Ziyaretçileri eğlendirmek ve çekmek için birçok yer var; kâr birincil amaçtır. Ayrıca arkadaşlarınızı ziyaret etme hakkını da kullanabilirsiniz. Yapboz parçalarının hepsi toplamanı bekliyor!

LEGO® Kulesi LEGO® Kulesi

SİHİRLİ RENKLERİN DÜNYASI

LEGO® Tower bir bağlantı ağı oluşturacak ve sonunda arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir, stilleri karşılaştırabilir ve bina yönetimi deneyimlerini paylaşabilirsiniz. Birden fazla kaynaktan destansı çatılar elde etmek için çeşitli modlar veya etkinlikler gerçekleşir; kule böyle olaylarla tekrar öne çıkacak! İçindeki bileşenlerin her biri, heyecan yaratacak ve uzun vadeli gelişim için fırsatlar yaratacak farklı bir renk dizisine sahip olacak.

Tanıtıldığı gibi, geliştirdiğimiz karakter sistemi canlıdır; kıyafetleri ve aksesuarları madeni para ile satın alınacaktır. Görünümü değiştirelim ve yükselen bir yıldız olalım! Her binanın yönetim tarzı farklı olacak, bu nedenle oyuncunun sunduğu strateji sayısız kar getirecek, akıllı olacak ve zengin olacak. Ama tamirhanenin ve personelin rahatlamasına yardımcı olmak için birkaç tatil ayarlamayı unutma patronum!

EĞLENCELİ ŞEYLERİ KEŞFEDİN

Sadece devasa binaların etrafında dönmüyor, LEGO® Tower ortak evine katılıp deneyim kazanıyor, Ninja, Pop Star, Warrior Woman, Zombie gibi gizemli karakterlerin ve sayısız diğer sırların kilidini açıyor Yeni araçlar ve nadir öğeler gibi diğer gizli öğeler de harika eğlence. İstediğiniz birkaç yeri ziyaret edin ve arkadaşlarınıza yardım edin.

Apartman sakinlerinizi düzenli olarak takip edin ve yolunuza göre olağanüstü hikayeler kaydedin! Lego dünyasında yaşayın ve gizemleri bulun, çözün ve bugün ödüllendirin! Oyun ayrıca ayarlarda çeşitli cihazlarda oturum açmayı destekler ve bu da kulenin gelişimini hızlandırır.

LEGO® Kulesi LEGO® Kulesi LEGO® Kulesi

HOŞ GELDİNİZ YENİ SAKİNLER

LEGO® Tower’ın başarılarından sonra – akıllıca yönetilen ve inşa edilmiş bir elektronik dünya, rol yapma yoluyla eğlence şeklinde etkinlikler yapmanıza olanak tanır – ekip her zaman dinliyor ve izliyor. Benim değerlendirmem en önemli çabadır. Her güncellenen sürümden sonra daha harika bir alan getirme arzusuyla, oyuncuların lego dünyasında yaşam inşa etme ve geliştirme tutkularında rahatlama ve zevk anları yaşayacağına inanıyoruz!


İndir (143MB)

Artık indirmeye hazırsınız LEGO® Tower ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir