LEGO® Ninjago: Shadow Of Ronin
LEGO® Ninjago: Shadow Of Ronin

LEGO Ninjago: Shadow of Ronin v2.0.1.11 APK OBB (Sınırsız Para) indir 2022


LEGO Ninjago: Shadow of Ronin dünyasında heyecan verici bir yolculuk yapın ve Obsidian Glaive ile komplo kuran kötü adamı alt edin. Oyuncular ninjaları hayranlık uyandıran bir güçle kontrol edecek ve birçok farklı düşmanı yenecek. Ayrıca birçok düşma

Android Android Aksiyon
5 ( 121 puan )
Fiyat: $0
İsim LEGO® Ninjago: Shadow of Ronin
Yapımcı Warner Bros
Tür Aksiyon
Boyut 1.55GB
Versiyon 2.0.1.11
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
LEGO® Ninjago: Shadow of Ronin is the most famous version in the LEGO® Ninjago: Shadow of Ronin series of publisher Warner Bros International Enterprises
Mod Version 2.0.1.11
Total installs 100,000+

İndir (1.55GB)

LEGO Ninjago: Shadow of Ronin dünyasında heyecan verici bir yolculuk yapın ve Obsidian Glaive ile komplo kuran kötü adamı alt edin. Oyuncular ninjaları hayranlık uyandıran bir güçle kontrol edecek ve birçok farklı düşmanı yenecek. Ayrıca birçok düşmanla karşılaşacaklar ve çözmeleri gereken bulmacaları ortaya çıkaracaklar. Oradan gizli eşyalar toplanacak ve size etkileyici bir ödül verecek.

LEGO® Ninjago: Ronin'in Gölgesi

KARANLIK GÜÇLERİNE KARŞI YOLCULUK

LEGO® Ninjago: Shadow of Ronin dünyasında, Ninjago’nun önünde Ronin adında yeni bir kötü adam belirir. Obsidian Glaive adlı gizemli bir silah elde etmek istedi ve bu komplo tamamen başarılı oldu. Spesifik olarak, o ve Karanlık Samuray kuvveti, bu silahın gücüyle ninjanın anılarını sildi. Bu nedenle, ninja, Ronin’in diğer planlarını durdurmak ve güçlerini ve anılarını ondan geri almaya çalışmak zorunda kalır.

Oyunun başında Ninja Go ekibi Chen’in Adasına gider ve araç durur; yaya olarak yola devam ederler. Ama ne yazık ki, Jane -mavi ninja- tuzağa bastığında telefonu kapattı; diğer karakterler bölgeyi araştırdı ve Zane’i serbest bıraktı. Paralı askerler onlara saldırdığında burada durmadı ve daha sonra kimlikleri, gizemli bir lidere hizmet eden Karanlık Samuray oldukları ortaya çıktı.

LEGO® Ninjago: Ronin'in Gölgesi

NINJA’NIN GÜCÜNÜ DENEYİMLEYİN

LEGO® Ninjago: Shadow of Ronin’de oyuncular, karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve bir joystick ile hızlıca hareket ettirecekler. Aynı zamanda Chen’s Island’ın bu karakterleri tanımanız ve güçlü yönlerinden yararlanmanız için bir yer olduğu da doğrulanabilir. Yakın veya uzak mesafeden saldırabilir ve bir Ninja’nın benzersiz becerilerini kullanabilirsiniz. Ayrıca ekibinizde sadece bir karakteri değil birçok karakteri de kontrol edeceksiniz.

Bu, tamamen farklı temel özelliklere ve silah kullanımına sahip bu ninja karakterlerini kolayca tanıyabilecekleri için oyunculara özel bir ilgi getiriyor. Böylece herkesin favori bir karakteri olacak ve güçlerini keşfetmek için zaman ayıracak. Aynı zamanda her insanın sahip olduğu kalp sayısına eşdeğer bir sağlık katsayısı vardır. Bu sağlık, bir rakipten saldırı alındığında kolayca bir birim azalır.

LEGO® Ninjago: Ronin'in Gölgesi

Oyundaki düşmanların çoğu genellikle oldukça önemlidir, onları yenmek için gücünüzü kullanacaksınız ve saldırılardan kaçmak için etrafınızdakileri gözlemleyeceksiniz. Ancak yeni başlayanlar için mutlaka bazı zorluklar olacaktır. Ancak her karakterin düşmana en iyi şekilde saldırmasına ve onları çevreleyen düşmanlardan kaçmasına yardımcı olan temel bir yeteneğe sahip olduğunda endişelenmenize gerek yok. Yani bu oyunda bölümlerin sizi tamamen kendine çekeceği söylenebilir.

BİRÇOK FARKLI ZORLUĞUN AŞIMASI

LEGO Ninjago: Shadow of Ronin’de farklı seviyelerde ilerleyecek ve her seviyede hikayeyi ortaya çıkaracaksınız. Bu size birçok zorluk ve ödül içeren inanılmaz bir yolculuk sunar. Aynı zamanda etrafınızdaki bazı nesneleri de yok ederek düşen çivileri toplamayı unutmayın. Bu oyun içinde bazı eşyaları satın alabilmek istiyorsanız gereklidir.

Almanız gereken eşyalardan her seviye için topladığınız çivilerin sayısına kadar farklı istatistikleri gösteren bir tablo olacak. Aynı zamanda arkadaşlarınızın oyundaki performansının bir raporu olarak da görülebilir ve tamamladığınız görevlerin yanı sıra hangi öğeleri tamamladığınızı da bilirsiniz. Yani, bu oyunda, oyuncular bir kez bir seviye oynayacak, ancak genellikle bulmacaları çözecek ve oyundaki temel öğeleri alacaklar.

LEGO® Ninjago: Ronin'in Gölgesi

Bu oyundaki bulmacalar canlıdır, öğrenmek için zaman harcayacak ve onları çözmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda, bu bulmacaları çözmenin yolu, belirli nesneleri çözmek için bu karakterlerin temel becerilerini kullanmaktır. Sadece tek bir karakterin üstesinden gelebileceğini herkesin bileceği bir özelliği var; örneğin, Kai buzu kırmanıza yardımcı olabilir veya Lloyd köprüler oluşturmanıza yardımcı olabilir.

BİRÇOK ETKİLEYİCİ ÜRÜN SATIN AL

LEGO® Ninjago: Shadow of Ronin’i deneyimlediğinizde, bu oyunda eşya satın almak için belirli bir miktar para biriktireceksiniz. Aynı zamanda oyun ekranında kontrol etmek için bazı karakterler de satın alabilirsiniz. Gerçekten de, sizi olabildiğince çok çivi toplamaya ve tüm eşyaların kilidini açmaya motive edecek olan şey budur. Oyuncuların nihai amacı, oyundaki tüm eşyaların kilidini açmaktır.


İndir (1.55GB)

Artık indirmeye hazırsınız LEGO® Ninjago: Shadow of Ronin ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWarner Bros International Enterprises

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir