LEGO ® Marvel Super Heroes
LEGO ® Marvel Super Heroes

LEGO Marvel Super Heroes v2.0.1.25 APK OBB (Karakterlerin Kilidi Açık) indir 2022

Lego şeklindeki bir süper kahraman dünyası, oyuncunun gözlerinin önünde belirir ve onları LEGO Marvel Super Heroes'da tamamen memnun eder. Bu oyun için oyuncular ana kahramanları kontrol edecek ve büyük komployu durdurmak için düşmanları yenecek. Ayr

Android Android Aksiyon
4 ( 220 puan )
Fiyat: $0
İsim LEGO ® Marvel Super Heroes
Yapımcı Warner Bros
Tür Aksiyon
Boyut 1.74GB
Versiyon 2.0.1.25
MOD Tüm Karakterlerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
LEGO ® Marvel Super Heroes is the most famous version in the LEGO ® Marvel Super Heroes series of publisher Warner Bros International Enterprises
Mod Version 2.0.1.25
Total installs 100,000+

Lego şeklindeki bir süper kahraman dünyası, oyuncunun gözlerinin önünde belirir ve onları LEGO Marvel Super Heroes’da tamamen memnun eder. Bu oyun için oyuncular ana kahramanları kontrol edecek ve büyük komployu durdurmak için düşmanları yenecek. Ayrıca benzersiz bir karakter sistemi, herhangi bir Marvel hayranını tatmin edebilir ve sevdikleri karakterlerin kilidini açmak için zaman alabilir.

LEGO ® Marvel Süper Kahramanları

DR. DOOM’UN KOMPLOSU

LEGO ® Marvel Super Heroes’un hikayesi, Iron Man’in Silver Surfer ile kovalamacasına tanık olan oyuncuların gözlerinin önünde gelişiyor. Ancak Silver Surfer’ın kaykayının birçok Kozmik Tuğlaya girmesinden kısa bir süre sonra beklenmedik bir şey oldu. Aynı zamanda, bir komplo, bir Doom Ray of Doom inşa etmek için bu Tuğlaların gücünü kullanmaya çalışır. Bu plana göre Dr. Doom, Silver Surfer’ın sahibi Galactus ile savaşacak ve dünyanın kontrolünü ele geçirecektir.

Bu oyunda oyuncular, dünyayı kurtarmaya katılmak için kahraman karakterleri kontrol edecek ve Dr. Doom’un entrikalarına karşı savaşacaklar. Onları üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve Lego karakterleri formundaki etkileyici güce tanık olacaksınız. Aynı zamanda tek başınıza savaşmayacak, savaşta sizi destekleyen başka bir karaktere sahip olacaksınız ve önünüzdeki düşmanları yenmek için her bir kişinin özelliklerinden yararlanacaksınız. Yani, bu tamamen süper kahramanları sevenler için uygun bir oyundur.

LEGO ® Marvel Süper Kahramanları

FARKLI DÜŞMANLARI AŞIN

LEGO ® Marvel Super Heroes oynarken farklı düşmanlarla karşılaşacak ve nihai hedefe ulaştığınızda seviyeleri tamamlayacaksınız. Yıkmak için zaman ayıracağınız, hayranlık uyandıran güçlü düşmanlar olacak. O karakterin kan miktarı kalptir ve her karakter oyunun başında en fazla 4 kalbe sahip olacaktır. Ama aynı zamanda oyuncuların her saldırıya uğradığında sayının bir parça değil birer azalmasını zorlaştıran bir faktör.

İstediğiniz şeyleri almak için düşmanlarınızı ve çevredeki nesneleri kullanabilirsiniz ve bunlar bu oyundaki para birimine benzer şekilde çalışır. Etrafınızdaki nesneler farklı araçlar veya nesneler olabilir ve her türün yok etmek için bir tür saldırıya ihtiyacı olacaktır. Ek olarak, düşmanlara veya çevredeki unsurlara saldırmak, karakter portresinin yan tarafındaki bir enerji çubuğunu dolduracaktır.

LEGO ® Marvel Süper Kahramanları

Genellikle düşmanlara ve genellikle patronlara büyük miktarda hasar vermek için kullanabileceğiniz belirli bir beceridir. Maça katılan her karakter, çevresindeki hedefi nasıl etkilediğini düşünmeniz gereken özellikleriyle benzersiz bir yetenek sergileyebilir. Başka bir deyişle, bu becerilerin ne kadar ileri gidebileceğini bileceksiniz ve ardından dramatik bir patlamanın gelmesini sağlayacaksınız.

ÇEŞİTLİ GÖREVLER YAPIN

Her seviyede yok etmeniz gereken nesneler bulunur; düşmanlar her zaman ilerlemenizi engeller ve her zaman size saldırır. Ancak filmdekiyle aynı güce sahip bir süper kahramana dönüşeceğiniz zaman endişelenmenize gerek kalmayacak ve ayrıca yakın dövüşten menzilli saldırıya kadar saldırı mesafesini de seçiyorsunuz. Ek olarak, her seviyede, seviyeyi tamamlamak istiyorsanız tam olarak toplamanız gereken belirli sayıda tuğla olacaktır.

LEGO ® Marvel Süper Kahramanları

Oyuna başladığınızda, tamamlamanız gereken görevlerin bir listesi görünecektir. Sayıları genellikle ondur ve her görevi tamamlayarak elde ettiğiniz her Altın Tuğlaya karşılık gelir. Bazen bu görevleri tamamlamazsınız ama yine de diğer bölümlere geçin ve daha sonra bu bölümleri elinizden geldiğince tamamlamaya çalışın. Aynı zamanda kampanyayı tamamladıktan sonra şehri de keşfedebilirsiniz.

FARKLI İZLENİMLERLE BİRÇOK KARAKTERİN KİLİDİNİ AÇAR

LEGO ® Marvel Super Heroes’da, arzularınızı deneyimlemek ve tatmin etmek için Marvel evreninde 180 karakter bulabilirsiniz. Aynı zamanda her karakterin kendine has karakteri ve etkileyici olan özel güçleri vardır. Karakterleri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz ve bazen takılırsanız, karakter portresinin yanındaki butondan da onları arayabilirsiniz. Ancak bu çağrı düğmesi yalnızca belirli bir süre için kullanılabilir.

LEGO ® Marvel Süper Kahramanları

Yukarıda bahsedildiği gibi, bu oyunda 180 karakter yaşayabilirsiniz, ancak aslında herkes bu karakterlerin oyunun başında oyuncular için kolay olmadığını bilir. Yani bu karakterlerin kilidini açmak için belirli bir miktar paradan yararlanmaları gerekecek. Ek olarak, bazı karakterlerin oyun ortamında simgelerini aramak için zaman harcayacağınız oldukça benzersiz bazı kilit açma yöntemleri olacaktır.


İndir (1.74GB)

Artık indirmeye hazırsınız LEGO ® Marvel Super Heroes ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWarner Bros International Enterprises

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir