LEGO Jurassic World
LEGO Jurassic World

LEGO Jurassic World v2.0.1.38 APK + OBB (Tam Oyun) indir 2022


LEGO Jurassic World, oyuncuların The Jurassic World'ü keşfederken çeşitli tehlikeli ve nefes kesici durumlara kendilerini kaptırmaları için yeni bir yolculuk olacak. İnsan keşif ve araştırmalarının yanı sıra tarih öncesi dinozorlarla dolu ünlü bir fa

Android Android Macera Oyunları
5 ( 68 puan )
Fiyat: $0
İsim LEGO Jurassic World
Yapımcı Warner Bros
Tür Macera Oyunları
Boyut 12M
Versiyon 2.0.1.38
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
LEGO Jurassic World is the most famous version in the LEGO Jurassic World series of publisher Warner Bros International Enterprises
Mod Version 2.0.1.38

İndir (12M)

LEGO Jurassic World, oyuncuların The Jurassic World’ü keşfederken çeşitli tehlikeli ve nefes kesici durumlara kendilerini kaptırmaları için yeni bir yolculuk olacak. İnsan keşif ve araştırmalarının yanı sıra tarih öncesi dinozorlarla dolu ünlü bir fantezi sitesi. Oyuncunun görevi, bu bölgelere seyahat etmek ve tüm karmaşık ama duygusal görevleri ve unutulmaz deneyimleri tamamlamaktır.

LEGO® Jurassic World™

DÜNYA İLERLEME İÇİN BENZERSİZ LEGO MEKANİZMALARI

LEGO® Jurassic World™’e benzer çoğu LEGO oyununun öne çıkan özelliği, ortamın etkileşimli olması ve oyuncuya sürekli bir keşif veya hareket hissi vermesidir. Ayrıca oyuncuları eğlendirmek için birçok mizahi unsuru bir araya getirirken onlara savaşmak, kaçmak, hayatta kalmak ve daha fazlası için daha fazla fikir verir. Bunun da ötesinde, oyuncuların benzersiz özünü keşfetmeleri ve deneyimlemeleri için yeni bir harika olan dinozor konseptini uygular.

LEGO® Jurassic World™

Ek olarak, birkaç özel seviye, oyuncuların ana hikayede ilerlemek için işleme, inşa etme ve birleştirme gibi LEGO’nun büyüklüğüne tanık olmalarını sağlayacak. Sadece bu değil, aynı zamanda dövüş mekaniği de etkilidir, oyuncunun yeteneklerini genişletir ve onlara oyun boyunca en etkileyici keşifleri verir. Oyundaki her şey, oyuncular yeni şeylerle karşılaştığında profesyonel ve sürükleyici bir his yaratacak şekilde hassas ve titizlikle tasarlanmıştır.

DAHA HEYECAN VERİCİ BİR DENEYİM İÇİN YOĞUN TAKİP ANLARI

Oyundaki hız ve durumlar her zaman hızlı bir şekilde hareket eder, oyuncuya meydan okumak için sayısız anlar yaratırken, oyuncuya kendilerini kaptırmaları için çok fazla baskı bırakır. Ayrıca çoğu durum, heyecanı artırmak ve her durumu nefes kesici kılmak için etkili bir işlev olan hızlı zamanlı olayları benimser. Bu işlevler sayesinde oyun kalitesi yeni bir düzeye getiriliyor ve oyunculara daha fazla yeni hisler veriyor.

LEGO® Jurassic World™

Harika olan şey, oyunun hikayedeki ana karakteri otomatik olarak değiştirecek olması, böylece oyuncular, görevlerini tamamlamak da dahil olmak üzere her karakterin birçok yeni yeteneğini görecekler. Her bakış açısı her şeyi daha çekici hale getiriyor ve oyuncular birkaç dinozoru bile kontrol edebiliyor. Çeşitli görüş açıları ve kontrol mekanikleri sayesinde oyun, her şeyde sürekli olarak ilerledikçe oyuncuları her zaman şaşırtacak.

BENZERSİZ ÇEVRE VE İŞLEM MALZEME

LEGO® Jurassic World™’ün grafikleri ortamı etkileşimli hale getirir ve oyuncuların ilerlemek için birkaç bulmacayı tamamlaması gerekir. Tüm önemli yerleri otomatik olarak gösterecek ve oyuncu her şeyi inşa etmek için LEGO işlevini kullanmalıdır. Mevcut materyallere bağlı olarak, oyuncunun birçok yeteneğine meydan okuyan birkaç mini oyun görünecektir. Hatta oyuncuları teşvik etmek ve cezbetmek için kovalama zamanlarında ortaya çıkarlar.

LEGO® Jurassic World™

ÇEŞİTLİ ÖZEL BAŞARILAR VE KOSTÜMLER

LEGO® Jurassic World™ doğası gereği basit bir macera oyunudur ve özünün çoğu oynanışına ve hikayesine bağlıdır. Ancak oyun, eğlenceli kostümlerin yanı sıra gizli bir başarı sistemine de sahip. Hepsinin kilidi birkaç koşula göre açılır ve karakteri daha da güzelleştirir. Bazı özelliklerin veya içeriklerin kilidi oyun içi para birimiyle de açılarak oyunculara karakterleri için çok çeşitli özelleştirme seçenekleri sunulur.

LEGO® Jurassic World™’ün mizahı, eğlencesi, gerilimi ve gerilimi oyunculara her zaman en yüksek değerli deneyimler sunar. Hatta bazı durumlar veya hikayeler, oyuncuları oyunun içine çekecek ve onlara daha önce sahip oldukları en etkileyici yolculukları vaat edecek.


İndir (12M)

Artık indirmeye hazırsınız LEGO Jurassic World ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWarner Bros International Enterprises

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir